dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Rzeszów - Lista ofert

1 332 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 332 ogłoszenia

3 500 zł82 m² 43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe w wysokim standardzie w Rzeszowie ul. Nowowiejska (drabinianka). Biuro nieruchomości dk Brokers prezentuje do wynajęcia wyjątkowy, dwupoziomowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł36,23 m² 49,68 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | 37 m2 | ul. Paderewskiego | Rzeszów Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 37 m2. Położone jest na 6 (szóstym) piętrze bloku wybudowanego w 2019 roku w Rzeszowie na.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł48 m² 13 854,17 zł/m²

 

Piętro:parter/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48m2, zlokalizowane na wysokim parterze w 14 - piętrowym budynku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł53,60 m² 8 463,43 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż komfortowe mieszkanie w świetnej lokalizacji ul. Sportowa, rzeszów Na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkanie o łącznej powierzchni 53,6m , położone na 4 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

485 000 zł53,16 m² 9 123,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z balkonem i komórka lokatorską o powierzchni 53 m2 znajdujące się w okolicach ulic Kurpiowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł31,60 m² 12 626,58 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu przytulne mieszkanie o powierzchni 31,6m , znajdujące się na 10 piętrze. Mieszkanie oferuje piękny widok na tereny zielone, a jego.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł50,28 m² 11 913,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 - pokojowe mieszkanie o pow. 50,28 m2 w bloku z 2022 roku, do którego przynależy komórka lokatorska, ogród oraz miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Opis nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł40,30 m² 11 042,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W ofercie biura estaton dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 zlokalizowane przy ulicy Szarych Szeregów na osiedlu Kmity w Rzeszowie. Mieszkanie przeszło remont w którym wykonano.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł68,20 m² 9 237,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Przestronne mieszkanie przy ul. Hetmańskiej blisko centrum i Politechniki Rzeszowskiej! Oferuję na sprzedaż mieszkanie o pow. 68,2 m2 położone na III piętrze w bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł27 m² 64,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pokój z kuchnią 27m2, z dużym balkonem. Mieszkanie umeblowane, z klimatyzacją, wyposażone w agd ( zmywarka,lodówka, płyta elektryczna ,piekarnik ,w łazience pralka).W.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł42,76 m² 8 863,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 43 m z piwnicą po remoncie, stan deweloperski. Mieszkanie o powierzchni 43 m ,dwustronne,położone na 4. piętrze w zadbanym, ocieplonym budynku,przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł100,20 m² 11 776,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

W ofercie biura estaton przedstawiamy Państwu czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 100,20 m2 zlokalizowane przy ulicy Jana Twardowskiego w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 2009 Ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

520 000 zł53 m² 9 811,32 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji? To oferta dla Ciebie! Marzysz o mieszkaniu blisko centrum Rzeszowa, ale w cichej i spokojnej okolicy? Mieszkanie na ul. Sportowej to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł92,57 m² 8 847,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

3 pokojowe 92,57m2 z ul. Marii Skłodowskiej-Curie opis nieruchomości: - powierzchnia: 92,57m2 - Niski blok z 1965r - piętro drugie z 2 (powyżej znajduje się kolejna kondygnacja) - czynsz:.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł75,20 m² 36,57 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje | dwa balkony | 6. piętro | widok na miasto | piwnica | garaż Biuro Nieruchomości rzestate przedstawia Państwu na wynajem nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 75,2 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

368 000 zł39,76 m² 9 255,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne przy ul. Mikołajczyka w Rzeszowie. Nieruchomość o powierzchni 39,76 m2, usytuowana na 3 piętrze niskiego 4 piętrowego bloku. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł34 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Home Profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu mieszkania w Rzeszowie przy ul. 3 maja. Mieszkanie ma powierzchnię 34, 00 m 2 usytuowana jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł44,12 m² 9 723,48 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 44 m2 , zlokalizowane w dobrej okolicy, blisko centrum, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

452 192 zł43,48 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Technologicznej. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe na parkingu podziemnym i komórka lokatorska. Opis nieruchomości: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł65,30 m² 8 407,35 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Malczewskiego. Wyjątkowa lokalizacja jest wprost idealna dla osób szukających mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł46,70 m² 8 993,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

W ofercie biura Home Space Nieruchomości prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane przy ul. Marszałkowskiej w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

962 280 zł71,28 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości- najbardziej topowa lokalizacja w Rzeszowie! Wyjątkowy, dwustronny apartament w centrum miasta. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

469 000 zł48,29 m² 9 712,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 zlokalizowane przy ulicy Szkolnej w Rzeszowie. Ulica Szkolna w Rzeszowie to krótka, klimatyczna.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł48 m² 11 229,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

W ofercie biura estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47.91 m zlokalizowane przy ulicy Monte Cassino w Rzeszowie. Opis budynku: - rok budowy: 1990 - Ilość.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł60,54 m² 11 975,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Biuro Joker House Nieruchomości ma przyjemność przedstawić wyjątkowe, komfortowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, zlokalizowane na popularnym Osiedlu Dąbrowskiego w Rzeszowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł73,61 m² 14 943,62 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Golden Door ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowy, 4 pokojowy apartament o powierzchni 73,61m , położone przy ul. Kwiatkowskiego. Mieszkanie zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu komfortowe mieszkanie na wynajem po generalnym remoncie przy ul. Staszica w centrum miasta. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł38,33 m² 15 392,64 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe 38,33 m2 mieszkanie w prestiżowym osiedlu z widokiem na rzekę Wisłok. W pełni wykończone, umeblowane i gotowe do wprowadzenia się - możesz zamieszkać od.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł58,10 m² 9 621,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie, o powierzchni ok. 58m2, znajdujące się w popularnej części Rzeszowa osiedle Krakowska Południe. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

418 000 zł28,50 m² 14 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W sprzedaży mieszkanie o powierzchni 28m2 zlokalizowane przy ul. Elizy Orzeszkowej w Rzeszowie. Mieszkanie zadbane, po generalnym remoncie w 2021 roku. Idealne do zamieszkania jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 225 zł43,35 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje | taras 16,76 m | Lwowska 33 | Rzeszów Trio Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w inwestycji Lwowska 33, zlokalizowanej przy ul. Lwowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 716 zł76,04 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

W ofercie sprzedaży 4- pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 76,04 m2 z dużym balkonem zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu przy ul. Technologicznej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł42,07 m² 14 238,17 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie, w pełni wykończone, gotowe do wejścia przy ul. Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty w Rzeszowie. Nieruchomość o powierzchni 42,07 m2, usytuowana na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł46,43 m² 45,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje: do wynajęcia przestronne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Langiewicza w Rzeszowie. Idealne dla pary, singla lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł67,60 m² 8 121,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 67,6 m2, zlokalizowane w Rzeszów przy ul. Podwisłocze - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w mieście. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł48,10 m² 10 706,86 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,10m2 zlokalizowane na ul. Rejtana na osiedlu Nowe Miasto przy samej Galerii Millenium Hall w Rzeszowie blisko.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł49,50 m² 11 919,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem 49,5 m | nowy budynek z windą | ul. Gromskiego Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,5 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł72,07 m² 11 516,58 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Wyłącznie w ofercie biura Expander przedstawiamy Państwu na sprzedaż zadbane, przytulne i ustawne 4- pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie - ul. Architektów. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

415 000 zł37,58 m² 11 043,11 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim - na sprzedaż, zlokalizowane przy ul. Bałtyckiej w Rzeszowie. Mieszkanie sprzedawane jest na zasadzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 185 zł44,31 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości apartament w topowej lokalizacji Rzeszów, ul. Lwowska. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,31 m2, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł53,50 m² 8 953,27 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,5 m , położone na 3 piętrze w niskim, 10 piętrowym bloku z 1980 roku w pożądanej części Rzeszowa ul. Świadka. Mieszkanie.