dowolna

Mieszkania z przystosowaniem dla niepełnosprawnych Rzeszów

197 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

197 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 900 zł62 m² 46,77 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Cena podana już Z czynszem Mieszkanie do wynajęcia od zaraz Kaucja 3000zl 2900 + prąd co dwa miesiące Zwierzęta nie są akceptowane Przed blokiem jest duży parking, spokojna okolica Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł66,19 m² 9 502,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 66,19 m , położone przy ul. Jazowej. Lokal idealnie sprawdzi się dla rodziny, pary lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 000 zł54,36 m² 8 443,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości Galicja Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 3 pokojowego z dużym 113,79m2 ogrodem. Prezentowane mieszkanie jest mieszkaniem skrajnym.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł55,21 m² 12 135,48 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, komórką lokatorską oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym. Mieszkanie znajduje się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

415 000 zł37,58 m² 11 043,11 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim - na sprzedaż, zlokalizowane przy ul. Bałtyckiej w Rzeszowie. Mieszkanie sprzedawane jest na zasadzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł61 m² 9 819,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Marzysz o miejscu które łączy nowoczesną architekturę komfort domu jednorodzinnego i bezpieczeństwo zamkniętego osiedla. Zapraszamy na ulicę Miłocińską gdzie powstaje kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

574 225 zł55,75 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości- prezentujemy Państwu nowe, oddane do użytku trzypokojowe mieszkanie o metrażu 55,75m2 z dwiema loggiami mieszczące się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł54,28 m² 55,28 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w ofercie biura Inwestycje i Finansowanie na wynajem nowocześnie urządzone mieszkanie trzypokojowe w spokojnej i zielonej okolicy z szybkim dostępem do centrum miasta!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

274 080 zł27,20 m² 10 076,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 27,2 m , położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

697 600 zł83,49 m² 8 355,49 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia nowe, czteropokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji na osiedlu Bella Dolina przy ul. Lubelskiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł31 m² 67,74 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na wynajem nowe, nigdy niewynajmowane funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na jednym z najbardziej cenionych osiedli w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

814 500 zł69,77 m² 11 674,07 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

816 500 zł67,94 m² 12 017,96 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

826 400 zł70,65 m² 11 697,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

509 000 zł41,34 m² 12 312,53 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż bezpośrednio od właściciela 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,34 m (ekspozycja Zachodnia ) zlokalizowane w nowoczesnym budynku z grudnia 2025 roku. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł55,36 m² 11 903,90 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu nowoczesne trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 55,36 m2 , zlokalizowane w dobrej okolicy, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł55,25 m² 12 108,60 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,25 m , zlokalizowane w wieżowcu przy ul. Małopolskiej, na 13 piętrze z 17. Nieruchomość wyróżnia się praktycznym układem.

Szczegóły ogłoszenia

578 000 zł44,63 m² 12 950 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,63 m2 z loggią. Mieszkanie jest wolne od zaraz. Nieruchomość znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie na wynajem przy ulicy Miłej o powierzchni 52 m2, usytuowane na szóstym piętrze w bloku.To.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł49 m² 44,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o pow. 49m2, zlokalizowane przy ul. Zacisznej na Drabiniance. Położone na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku z windą z 2019r. Składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Rzeszów,podkarpackie

2 100 zł33 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Park Nieruchomości prezentuje 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 33 m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w budynku w zabudowie szeregowej na ulicy Borowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

666 876 zł79,39 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowy etap budowy przy ul. Wieniawskiego to inwestycja łącząca w sobie nowoczesność , świetną komunikację , bliskość terenów zielonych, spokój i komfort życia. Przejazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

569 000 zł56,25 m² 10 115,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne, kameralne osiedle w zielonej i spokojnej części Rzeszowa to idealne miejsce dla osób ceniących komfort, prywatność i wysoką jakość wykonania. Osiedle zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 000 zł54,36 m² 8 443,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie 54.36 m2 z ogrodem 127.85 m2 w świetnej cenie. Inwestycja powstaje na wzniesieniu z malowniczym widokiem na Rzeszów. Jednocześnie oferuje świetne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

388 740 zł35,34 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

O inwestycji: nowoczesne osiedle składające się z czterech budynków wielorodzinnych. W ofercie sprzedażowej nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,34 m z balkonem, komórką.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

402 000 zł41,73 m² 9 633,36 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowe, 2-pokojowe mieszkanie w wyjątkowym, klimatycznym osiedlu na granicy Rzeszowa. Funkcjonalne mieszkanie na pierwszym piętrze o powierzchni 41.73 m2, położone w kolejnym etapie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Zagłoby

Rzeszów,podkarpackie

799 000 zł63 m² 12 682,54 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Sprzedaż bezpośrednia bez pośredników i prowizji Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji bliskie centrum Rzeszowa, tuż obok Uniwersytetu Rzeszowskiego. Idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł50,20 m² 11 454,18 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Szukasz wygodnego, w pełni wyposażonego mieszkania w cichej spokojnej okolicy, jednocześnie blisko centrum miasta? Ta oferta jest dla Ciebie. Funkcjonalny układ, balkon, piwnica oraz wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 100 zł42,01 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 41.41 m2 + balkon zlokalizowane w II etapie nowo budowanej inwestycji przy ul. Technologicznej w Rzeszowie (boczna ul. Krakowska). Atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł33,43 m² 14 926,71 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż ostatnie wolne nowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 33,34 m2 + loggia zlokalizowane na 5 piętrze w nowoczesnym kompleksie apartamentowców Res Tower przy skrzyżowaniu ul. Witosa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 000 zł42,15 m² 9 228,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 42,15 + ogród ok. 30-35 m2 zlokalizowane na parterze w nowej inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul. Myśliwsiej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł89,95 m² 6 992,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 89,95 m2 + taras dachowy o pow. ok. 54 m2 w nowym etapie osiedla mieszkań w zab. szeregowej w Malawie (zjazd z ul. Lwowskiej).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł57,81 m² 10 361,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 57,81 m z dwoma balkonami zlokalizowane na prestiżowym, kameralnym osiedlu przy ul. Jazowej w Rzeszowie (dzielnica Drabinianka). To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 000 zł59,50 m² 7 478,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 59,50 m2 + balkon + strych zlokalizowane na 1 piętrze (z 1) w nowej inwestycji Kameralne Lwowska w Malawie. Oferta dostępna wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł52,40 m² 8 568,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 52,40 m2 (po podłodze 54,70 m2) + ogród ok. 40 m2 w nowej inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul. Gościnnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł52,49 m² 8 554,01 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 52,49 m2 + ogród w nowej inwestycji Kameralne Lwowska w Malawie. Kameralne Lwowska to nowoczesne, przytulne osiedle mieszkań w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł57,81 m² 10 361,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł98 m² 56,12 zł/m²

 

Piętro:17/41

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia zupełnie nowe - pięknie urządzone 4 pokojowe mieszkanie, położone na 17 piętrze w kompleksie mieszkaniowym olszynki park w Rzeszowie. Budynek: inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł53,57 m² 14 915,06 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro Nieruchomości homespace ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,57 m , zlokalizowane przy ul. Paderewskiego w Rzeszów. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł45,87 m² 15 042,51 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia na sprzedaż wykończone w nowoczesnym stylu mieszkanie o powierzchni 45,87 m położone na 11. piętrze bloku, który znajduje się na prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 zł36,35 m² 59,15 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia nowe mieszkanie znajdujące się na nowo powstającym osiedlu mieszkaniowym Dworzysko Park - przy ul.Technologicznej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 36,35m2.