dowolna

Mieszkania Rzeszów Osiedle Miłocin

51 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

51 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

389 000 zł42,15 m² 9 228,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 42,15 m z ogrodem ok. 35 m . Mieszkanie dostępne w nowej inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł58,43 m² 11 963,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie Centrum Inwestycji Deweloperskich nowe, świeżo wykończone i umeblowane mieszkanie w nowoczesnej inwestycji znajdującej się w Zaczerniu, na północ od Rzeszowa. Oferta dotyczy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 000 zł42,15 m² 9 228,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,15 m2 z narożnym ogrodem, w nowej, kameralnej inwestycji przy ul. Myśliwskiej w Rzeszowie w dzielnicy Miłocin. Atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Galicja Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w stanie deweloperskim o powierzchni 59,72m2. Inwestycja zlokalizowana przy ul. Myśliwskiej w Rzeszowie Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

479 000 zł49,16 m² 9 743,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 49,16 m z prywatnym ogrodem o powierzchni 49,63 m , zlokalizowane na parterze nowoczesnego osiedla w północnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł62,12 m² 7 227,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Biuro nieruchomości Royal Broker prezentuje na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w zabudowie szeregowej, zlokalizowane w inwestycji w Rzeszowie przy ul. Myśliwskiej. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 000 zł42,15 m² 9 703,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Biuro nieruchomości Royal Broker prezentuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w zabudowie szeregowej zlokalizowane na parterze inwestycji w Rzeszowie przy ul. Myśliwskiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować III etap realizowanej w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się części Rzeszów, przy ul. Myśliwskiej. To kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 000 zł42,15 m² 9 228,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 000 zł62,19 m² 8 184,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie-Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Nową Inwestycję mieszkań w zabudowie szeregowej na Osiedlu Miłocin w Rzeszowie. Osiedle składać się będzie z 16.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 070 zł59,88 m² 7 917 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu inwestycję realizowaną w Rzeszowie przy ulicy Myśliwskiej. Dostępne mieszkania 3 pokojowe na 1 piętrze. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł59,55 m² 10 058,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 59,55 m2 z ogródkiem o powierzchni ponad 170 m2, roletami oraz schowkiem cenie. Mieszkanie jest już gotowe i czeka na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł102,19 m² 4 883,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne 6- pokojowe mieszkania na piętrze o powierzchni 62,19 m2 z dwoma przestronnymi balkonami oraz poddaszem o powierzchni 59,70 m2. Inwestycja zlokalizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 000 zł98,50 m² 8 822,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66m2 w zabudowie szeregowej wraz garażem oraz komórką lokatorską W cenie! Mieszkanie 66,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

452 192 zł43,48 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Technologicznej. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe na parkingu podziemnym i komórka lokatorska. Opis nieruchomości: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 430 zł41,27 m² 10 163,07 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży Rzeszowskie - Nieruchomości przedstawia Państwu atrakcyjną ofertę zakupu mieszkania na nowo powstającym osiedlu, zaledwie 5 km od serca Rzeszowa. To miejsce cechuje kameralne otoczenie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł66,50 m² 10 962,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 66,5 m z garażem i komórką lokatorską. Osiedle Apartamenty Miłocińskie to zamknięte osiedle mieszkań w niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,12 m usytuowane na parterze niskiej zabudowy szeregowej w Rzeszowie przy ul. Myśliwskiej -.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł35 m² 71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe wykończone w wysokim standardzie | Rzeszów ul. Pogwizdowska Biuro nieruchomości dk Brokers prezentuje do wynajęcia wyjątkowy apartament wykończony materiałami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

491 114 zł58,12 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

O inwestycji Rozpoczynamy przedsprzedaż III etapu wyjątkowej inwestycji mieszkaniowej w zabudowie szeregowej przy ul. Myśliwskiej w Rzeszowie idealne miejsce dla tych, którzy szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

449 000 zł52,01 m² 8 632,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Good Life Nieruchomości przedstawia na sprzedaż nowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 5 2,15 + schowek 10,12 m2 zlokalizowane na piętrze w nowej inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiamy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,97 m usytuowane na piętrze niskiej zabudowy szeregowej w Rzeszowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 000 zł42,15 m² 9 703,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

W ofercie Centrum Inwestycji Deweloperskich ostatnie 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,15 m2 z narożnym ogrodem (90 m2) w nowej, kameralnej inwestycji przy ul. Myśliwskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł61 m² 12 606,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura nieruchomości Central Office przedstawiamy Państwu 4 pokojowy apartament z garażem i komórką lokatorską! To kameralne, zamknięte osiedle, w skład którego wchodzić.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 000 zł42,15 m² 8 991,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż ostatnie nowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 42,15 + ogród zlokalizowane na parterze w nowej inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul. Mysliwskiej w Rzeszowie (.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiamy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,75 m usytuowane na piętrze niskiej zabudowy szeregowej w Rzeszowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł61 m² 10 967,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61m2 w zabudowie szeregowej wraz garażem oraz komórką lokatorską przy ul. Miłocińskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 586 zł59,44 m² 7 917 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,44 m , położone na 1. piętrze w zabudowie szeregowej, w spokojnej części Rzeszowa przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

433 335 zł41,27 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę zakupu mieszkania na nowo powstającym osiedlu, zaledwie 5 km od serca Rzeszowa. To miejsce cechuje kameralne otoczenie, otoczone dużą ilością terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 000 zł66,50 m² 13 067,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł52,15 m² 8 609,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 52,15 m z poddaszem ok. 10,12 m Mieszkanie dostępne w nowej inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł121,90 m² 8 195,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkowe 5 pokojowe mieszkanie o powierzchni 90m2 w zabudowie szeregowej wraz garażem oraz komórką lokatorską znajdujące się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 000 zł42,15 m² 9 703,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 42,15 m z ogrodem 90,45 m . Mieszkanie dostępne w nowej inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul. Myśliwskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł102,19 m² 4 883,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

W ofercie Biura Rzeszowskie Nieruchomości ostatnie wolne mieszkania na popularnym osiedlu przy ul. Myśliwskiej. Inwestycja obejmuje 16 segmentów dwu lokalowych w zabudowie szeregowej. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł92,20 m² 5 412,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja - Osiedle Miłocin | ul. Myśliwska, rzeszów Zamieszkaj w zielonej części Rzeszowa - komfortowe mieszkania w zabudowie szeregowej! Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 000 zł42,15 m² 9 703,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Good Life Nieruchomości przedstawia na sprzedaż nowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 42,15 + ogród ok. 30-35 m2 zlokalizowane na parterze w nowej inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

538 555 zł56,99 m² 9 449,99 zł/m²

 

Piętro:parter/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie, z ogrodem i tarasem. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe na parkingu podziemnym i komórka lokatorska. Opis nieruchomości: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

434 805 zł41,41 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Sprzedaży Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję na mapie Rzeszowa realizowaną na ul. Technologicznej. Nowe osiedle powstaje w cichej i spokojnej.