Mieszkanie
Mikołajczyka, Baranówka, Rzeszów, podkarpackie
- 599 000 zł
- 67,13 m²
- 8 922,99 zł/m²
Nieruchomości Ch...
Skontaktuj się
Mieszkanie
Mikołajczyka, Baranówka, Rzeszów, podkarpackie
zaktualizowane:
27 kwietnia 2026
Mieszkanie
Zaktualizowane: 27 kwietnia 2026
599 000 zł 67,13 m² 8 922,99 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
9/11
4
1986
przynależne na ulicy
do odświeżenia
Zobacz na mapie
Piętro:
9/11Liczba pokoi:
4Rok budowy:
1986Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicyStan mieszkania:
do odświeżeniaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 599 000 zł (8 922,99 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 67,13 m², 4 pokoje, 1 łazienka; stan: do odświeżenia
- instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1986
- technika budowy: wielka płyta
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 9/11, dwustronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: loggia (5 m²), piwnica
- Czynsz: 920 zł
- Kuchnia: oddzielna
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody
- Internet, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: Nieruchomości Chmura, zaktualizowane: 27.04.2026
- numer ogłoszenia: 1950
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Mikołajczyka, Baranówka, Rzeszów, podkarpackie
- Otoczenie: cicho
Opis nieruchomości
Oferujemy na sprzedaż piękne, przestronne mieszkanie w wieżowcu przy ul. Mikołajczyka.
Mieszkanie składa się z czterech pokoi, kuchni, łazienki, osobnego WC i dwóch przedpokoi.
Bardzo funkcjonalny układ daje komfort mieszkania dla rodziny, jak również możliwość dobrej inwestycji pod wynajem.
Ciepła woda z sieci ciepłowniczej.
W mieszkaniu gaz doprowadzony do kuchni, nieużywany (zdjęty licznik).
Usytuowanie na 9 piętrze pozwala podziwiać piękny widok na okolicę. (...)
502 141...
502 141 742