dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Rzeszów - Lista ofert

1 329 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 329 ogłoszeń

Rynek pierwotny

570 600 zł76,08 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Duże mieszkanie 4-pokojowe w Rzeszowie z tarasem i balkonem w nowym bloku. Budynek jest odebrany, a mieszkania przygotowane do wykończenia - kup i wykończ pod siebie, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

331 128 zł30,66 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w przy ul. Bałtyckiej- boczna Lwowskiej Na sprzedaż proponuję Państwu bardzo jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

489 000 zł46,70 m² 10 471,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić mieszkanie o pow. 46,7 m2 w ścisłym centrum Rzeszowa. Przy bloku znajduje się parking zamykany szlabanem na pilota. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł88,20 m² 7 811,79 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

wyłącznie w biurze Stoprocent Nieruchomości czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Solarza 2. Nieruchomość położona jest na 5 piętrze w dziewięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

555 000 zł48,73 m² 11 389,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Estaton Nieruchomości prezentujemy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49m , zlokalizowane przy ul. Staroniwskiej. Opis budynku: rok budowy: 2016 Ilość pięter: 5/5 Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł42,76 m² 8 863,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie o pow. 43 m usytuowane na 4. piętrze niskiego bloku, wybudowanego w technologii tradycyjnej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł53 m² 9 415,09 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Dwa pokoje z loggią ponad 5 m to mieszkanie, które zaskakuje funkcjonalnością. Jeśli szukasz przestrzeni z dodatkowym miejscem do pracy, relaksu lub dla dziecka, właśnie ją znalazłeś.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł56 m² 9 982,14 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Oferta tylko w homfi Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalność, i doskonałą lokalizację, zapewniając jednocześnie szybki dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej? Ta propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł56,45 m² 12 931,80 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Tylko u nas prezentujemy Państwu, jasne z pięknym i malowniczym widokiem na wschodnią stronę Rzeszowa, mieszkanie o powierzchni 56,45 m2. położone na dwunastym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

438 000 zł36,18 m² 12 106,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura nieruchomości Eagles Estate przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni 36,18 m2 zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Złoty Stok. Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł67,80 m² 8 097 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Starzyńskiego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 67,8 m2, usytuowane jest na pierwszym piętrze w bloku z windą. W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł53 m² 16 018,87 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni ok. 53 m2, zlokalizowanego w jednej z najbardziej pożądanych części Rzeszowa, przy ul. Paderewskiego 43. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 870 000 zł123 m² 15 203,25 zł/m²

 

Piętro:21/25

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany w samym centrum miasta w budynku Capital Towers w Rzeszowie. Mieszkanie posiada powierzchnię 123 m2 i usytuowane jest na widokowym 21.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 500 zł43,95 m² 10 796,36 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości Stoprocent prezentuje na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m z balkonem 5,6 m , położone przy ul. Dynowskiej na cenionym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł46,30 m² 11 555,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w Rzeszowie na ulicy Staszica. W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości mieszkanie 3 pokojowe o pow. 46,3 m2 z piwnicą. Nieruchomość sprzedawana.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł66 m² 43,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Biuro Dobry Adres oferuje do wynajęcia wyjątkowe, przestronne mieszkanie położone na parterze w kameralnym, niskim, dwupiętrowym bloku z 2007 roku. Nieruchomość o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł33 m² 12 090,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro patjo Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie inwestycyjne położone bardzo blisko ścisłego centrum miasta przy ulicy Marszałkowskiej 16 na osiedlu 1000-lecia w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł41,93 m² 11 333,81 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,93 m , położone na 7. piętrze w 8-piętrowym nowym bloku z tego roku.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł63,50 m² 11 007,87 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia komfortowe 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,5 m2 usytuowane na 4 piętrze w bloku z windą. Mieszkanie w doskonałej lokalizacji-.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł60 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Twój agent nieruchomości przedstawia państwu na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Podwisłocze inwestycja Capital Towers Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł49,02 m² 10 179,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 49,02 m2 zlokalizowane przy ulicy Miła w Rzeszowie. Położona w dzielnicy Drabinianka ulica Miła to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 234 zł53,11 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,11 m , zlokalizowane w nowym etapie inwestycji przy ul. Wieniawskiego w Rzeszowie - Dzielnica zalesie/słocina. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł65,73 m² 7 287,39 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie przy ul. Krzyżanowskiego 65,73m2 trzy pokoje! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 65,73m2 znajdujące się na 6 parterze ośmiopiętrowego bloku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł51 m² 11 372,55 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Biuro nieruchomości Golden Door ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m , położone przy ul. Podwisłocze. Mieszkanie zlokalizowane na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł68,01 m² 8 807,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,01 m2 zlokalizowane w samym centrum Rzeszowa przy ulicy Leopolda Lisa Kuli.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł47 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

W ofercie biura Estaton prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane w budynku z roku 1960 przy ul. Hetmańskiej w Rzeszowie Mieszkanie zlokalizowane przy.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł53,57 m² 14 000,37 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Atuty nieruchomości: przestronne pomieszczenia Nowoczesne wykończenie, spójny elegancki designduża i przestronna kuchnia z zabudową i sprzętem agdwysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł47,04 m² 9 991,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości homespace ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,04 m , położone na 2 piętrze w niskim 3-piętrowym bloku przy ul. Hetmańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł49 m² 55,10 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy, dwupokojowy apartament o powierzchni 49 m . Nieruchomość znajduje się na siódmym piętrze w nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł37,50 m² 58,67 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna wyłącznie w homfi! Oferujemy do wynajęcia nowoczesne, świeżo wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5 m , położone w wysokim bloku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł47 m² 8 936,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

W ofercie biura Estaton prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane w budynku z roku 1970 przy ul. Marszałkowskiej w Rzeszowie Ulica Marszałkowska znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł42,50 m² 8 823,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Blisshome nieruchomości prezentuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na ul. Kosynierów o powierzchni 42 m położone na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku. Lokal jest do remontu, co pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł59,35 m² 13 310,87 zł/m²

 

Piętro:6/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro nieruchomości Dream House Brokers oferuję na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 59,35 m , zlokalizowane w cenionej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł31,60 m² 12 626,58 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 31,6 m2 położone przy ul. Pelczara w Rzeszowie! Mieszkanie z bardzo dobrym układem. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł36,91 m² 12 056,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na ul. Okulickiego, o powierzchni 37 m , położone na pierwszym piętrze w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z: - dużego, jasnego pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł46,60 m² 11 158,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Nieruchomość posiada 46,60 m2 i zlokalizowane jest przy ul. Staszica w Rzeszowie. Mieszkanie idealne zarówno pod kątem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Urocza

Rzeszów,podkarpackie

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości homespace prezentuje Państwu ofertę komfortowego mieszkania na wynajem przy ul. Uroczej w Rzeszowie. Nieruchomość o powierzchni 40 m usytuowana jest na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

357 000 zł29,70 m² 12 020,20 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

W ofercie biura onhouse przytulna kawalerka o powierzchni 29,7 m . Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze zadbanego budynku przy ul. Podwisłocze w Rzeszowie. To propozycja idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 100 zł42,01 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 42,01 m2 z balkonem zlokalizowane w nowej inwestycji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł58,70 m² 9 284,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Biuro nieruchomości homespace przedstawia Państwu ofertę komfortowego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 58,7m , położone w świetnie skomunikowanej i atrakcyjnej części Rzeszowa przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 065 350 zł71,50 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:9/41

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Podkarpackie prezentuje Państwu na sprzedaż mieszkania W43 w inwestycji Olszynki Park w Rzeszowie, ul. Fryderyka Szopena. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze 41 piętrowego.