Mieszkanie, ul. Bohaterów Westerplatte

Bohaterów Westerplatte, Śródmieście, Rzeszów, podkarpackie

  • 659 000 zł
  • 60,08 m²
  • 10 968,71 zł/m²

Zdjęcie

Sylwia Jajuga

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Bohaterów Westerplatte

Bohaterów Westerplatte, Śródmieście, Rzeszów, podkarpackie

zaktualizowane:
22 maja 2026

659 000 zł

60,08 m²

10 968,71 zł/m²

Mieszkanie, ul. Bohaterów Westerplatte

Zaktualizowane: 22 maja 2026

659 000 zł 60,08 m² 10 968,71 zł/m²

Piętro:
parter/2
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1930
Miejsce parkingowe:
tak
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

parter/2

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1930

Miejsce parkingowe:

tak

Stan mieszkania:

dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 659 000 zł (10 968,71 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 60,08 m², 3 pokoje (np. dla studenta), 1 łazienka; stan: dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1930
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/2
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Czynsz: 1 100 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: z oknem
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: tak
  • Źródło: biuro nieruchomości: Eagles Estate, zaktualizowane: 22.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 1941/17058/OMS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 3-pokojowe mieszkanie o pow. ponad 60 m² usytuowane na parterze bloku. Nieruchomość zlokalizowana jest na osiedlu Śródmieście, przy ul. Bohaterów Westerplatte (boczna ul. Dąbrowskiego).
W SKŁAD NIERUCHOMOŚCI WCHODZI:
- Pokój: 17,1 m²

- Pokój: 14,0 m²

- Pokój: 9,4 m²

- Kuchnia: 9,3 m²

- Przedpokój: 6,0 m²

- Łazienka: 5,2 (...)

Agent

Sylwia Jajuga

532 741...

532 741 016

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

532 741...

532 741 016

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.