dowolna

Nieruchomości Rzeszów - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 659 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 659 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Staromieście,Rzeszów

439 000 zł56 m² 7 811,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na kameralnym osiedlu przy Granicy Rzeszowa z Zaczerniem. Inwestycja charakteryzuje się kameralną niską zabudową, ogrodami do mieszkań na parterze oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Budziwój,Rzeszów

730 000 zł83 m² 9 057,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:960 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z inwestycją realizowaną na terenie osiedla Budziwój. Sprawdzony deweloper kolejny raz prezentuje dobrze znaną odsłonę osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Rzeszów,podkarpackie

999 000 zł106 m² 9 412,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka Nieruchomości przedstawia 5 pokojowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 107,34 m2, wchodzący w skład wyjątkowej inwestycji w standardzie premium. Koncepcja zakłada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Kmity,Rzeszów

599 000 zł74 m² 8 094,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe zlokalizowane przy ul. Malczewskiego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 74 m2, usytuowane jest na parterze w bloku z 4 piętrowym z 1977 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

485 317 zł55 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję realizowaną przy ul. Budziwojskiej w Rzeszowie. Niska zabudowa oraz doskonałe położenie w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Drabinianka,Rzeszów

649 000 zł54 m² 11 963,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości klimatyczne mieszkanie przy ul. Makuszyńskiego o powierzchni 54,25 m2 z imponującym 43-metrowym tarasem! Ta nowoczesna nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Słocina,Rzeszów

457 000 zł54 m² 8 445,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić kolejną odsłonę inwestycji przy ul. Św. Rocha w Rzeszowie - osiedle mieszkań w kameralnej zabudowie charakteryzującej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Kopisto

Nowe Miasto,Rzeszów

549 000 zł36 m² 15 078,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją oraz możliwością przejęcia działalności najmu krótkoterminowego al. Kopisto, rzeszów Biuro Nieruchomości Eagles Estate prezentuje na sprzedaż nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Zalesie,Rzeszów

540 000 zł41 m² 13 170,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w Rzeszowie na ul. Ćwiklińskiej. W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości mieszkanie 2 pokojowe o pow. 41 m2. Nieruchomość sprzedawana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Rzeszów

870 000 zł67 m² 12 985,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

W ofercie biura na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 67 m , usytuowane na parterze budynku w samym sercu Rzeszowa. Lokalizacja czyni nieruchomość idealną zarówno pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Porąbki

Budziwój,Rzeszów

739 000 zł121 m² 6 091,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż skrajny dom w zabudowie bliźniaczej z garażem w bryle. Kameralne osiedle przy ul. Porąbki w Rzeszowie. **ostatnie wolne** Dom z 4 pokojami o powierzchni 121,31 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Orzechowa

Kmity,Rzeszów

699 000 zł101 m² 6 900,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Biuro nieruchomości Dream House Brokers z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane przy ul. Orzechowej w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Projektant,Rzeszów

409 710 zł39 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nowe mieszkanie w uznanej dzielnicy Rzeszowa! Przedstawiamy apartament o powierzchni 39,02 m z balkonem, położony na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podkarpacka

Zwięczyca,Rzeszów

444 123 zł55 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 54,83 m , położone na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krakowska-Południe,Rzeszów

369 000 zł37 m² 10 054,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w Rzeszowie na ulicy Pleśniarowicza. W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości mieszkanie 2 pokojowe o pow. 36,7 m2. Nieruchomość sprzedawana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Podpromie

Śródmieście,Rzeszów

1 165 000 zł78 m² 14 993,60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Twój agent nieruchoości przedstawia państwu na sprzedaż: mieszkanie 77 m inwestycyjny potencjał w sercu Rzeszowa, ul. Podpromie Mieszkanie usytuowane w prestiżowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Staromieście,Rzeszów

439 000 zł56 m² 7 811,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Projektant,Rzeszów

759 000 zł63 m² 11 996,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W biurze Stoprocent Nieruchomości mieszkanie na sprzedaż z garażem, miejscem postojowym oraz ogrodem ulokowane na parterze w niskiej, dwulokalowej zabudowie, na osiedlu Projektant. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Staromieście,Rzeszów

749 000 zł120 m² 6 241,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:704 m²

Tylko u nas! Oferta na wyłączność. Na sprzedaż wolnostojący dom z lat 70-tych zlokalizowany w Rzeszowie w okolicach domu kultury na Staromieściu. Budynek na ogrodzonej, płaskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rycerska

Staromieście,Rzeszów

486 000 zł36 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż bezpośrednio klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie w Centrum Rzeszowa! ul. Rycerska, i piętro | 36 m + piwnica Szukasz gotowego do zamieszkania mieszkania w sercu Rzeszowa?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Przybyszówka,Rzeszów

433 166 zł40 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Reformacka Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z nową inwestycją realizowaną w Rzeszowie na osiedlu Przybyszówka, w której skład wchodzi prezentowane poniżej mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Staroniwa,Rzeszów

519 938 zł58 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje: wyłącznie w naszej ofercie komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,42 m2 z balkonem, mieszczące się na najwyższym poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Matysówka,Rzeszów

1 350 000 zł194 m² 6 958,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Niepowtarzalna oferta tylko w biurze Stoprocent Nieruchomości! Marzysz o domu z widokiem, który zapiera dech w piersiach? Ten nowoczesny, przestronny dom wolnostojący o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słoneczny Stok

Projektant,Rzeszów

619 000 zł65 m² 9 587,98 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Dream House Brokers oferuje przestronne mieszkanie o powierzchni 64,56 m , położone na 3 piętrze w atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Projektant w Rzeszowie. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Rzeszów,podkarpackie

634 248 zł88 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 88,09 m , położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Budziwój,Rzeszów

725 000 zł110 m² 4 428,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:198 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu inwestycje 12 domów w zabudowie szeregowej o powierzchni 110 m2 zlokalizowanych na działkach 1,7a - 2a Budynki sprzedawane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Beskidzka

Zwięczyca,Rzeszów

569 000 zł74 m² 7 647,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Wyjątkowa inwestycja domów w zabudowie bliźniaczej przy ul. Beskidzkiej w Rzeszowie. Trwa przedsprzedaż, co oznacza najlepszy moment na zakup większy wybór, lepsze ceny oraz elastyczne warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słocińska

Słocina,Rzeszów

839 000 zł74 m² 11 275,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:284 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 75m2 usytuowany na działce o powierzchni około 2,84 ara przy ul. Słocińska w Rzeszowie. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Zalesie,Rzeszów

899 000 zł105 m² 8 579,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 104,79 m2 zlokalizowane na ul. Wieniawskiego w Rzeszowie na 1 piętrze niskiego szeregowego budynku. Mieszkanie gotowe jest do zamieszkania wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cegielniana

Mieszka I,Rzeszów

550 000 zł52 m² 10 556,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52.1 m2, zlokalizowane w Rzeszowie, przy ulicy Cegielnianej. Mieszkanie dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Piłsudskiego

Śródmieście Północ,Rzeszów

529 000 zł40 m² 13 029,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Biuro nieruchomość Home ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Józefa Piłsudskiego. Mieszkanie po generalnym remoncie. W kuchni, łazience i przedpokoju wykonano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malczewskiego

Rzeszów,podkarpackie

469 000 zł59 m² 7 993,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,8m2, usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Jacka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zaciszna

Drabinianka,Rzeszów

650 000 zł52 m² 12 381 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3 pokoje | 52,50 m2 | ul. Zaciszna | Rzeszów Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 52,50 m2. Znajduje się na drugim piętrze w niskim 4-piętrowym budynku, który został oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gromskiego

Staromieście Ogrody,Rzeszów

760 000 zł76 m² 9 986,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż dwupoziomowe 4 pokojowe mieszkanie przy ul. Gromskiego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 76,10 m2, usytuowane jest na trzecim piętrze w niskim bloku z 2010 r. W jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

439 257 zł48 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Solińska

Rzeszów,podkarpackie

550 000 zł44 m² 12 568,60 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu mieszkanie narożne o powierzchni 43,76 m2 zlokalizowane przy ulicy Solińskiej w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 2018 Ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Załęże,Rzeszów

794 163 zł155 m² 5 120 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:182 m²

Brak podatku, brak prowizji, brak ukrytych kosztów Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować segment szeregowy z rekuperacją i garażem o powierzchni 155,11 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Miłocin,Rzeszów

549 000 zł57 m² 9 601,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 57,18m2 zlokalizowane na osiedlu Miłocin w Rzeszowie. Mieszkanie znajduje się na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Budziwój,Rzeszów

489 000 zł110 m² 4 428,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:198 m²

Biuro sprzedaży Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować inwestycje 12 domów w zabudowie szeregowej o powierzchni 110 m2 zlokalizowanych na działkach 1,7a - 2a Budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Drabinianka,Rzeszów

715 000 zł70 m² 10 287,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie Z ogródkiem , jazowa rzeszów. Mieszkanie 69.5m2 (wysoki parter). -Taras 70 m2 -salon z aneksem kuchennym -2 pokoje -łazienka -osobna toaleta -przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł54 m² 11 092,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Tylko w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomośc mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 53,63 m w zabudowie szeregowej, dwulokalowej. Mieszkanie zlokalizowane jest na kameralnym, zamkniętym.