dowolna

Nieruchomości Rzeszów - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 659 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 659 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

799 000 zł117 m² 6 800,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Na sprzedaż narożny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 117,49 m zlokalizowany w nowoczesnym kompleksie w Budziwoju, w niedalekiej odległości od centrum Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staroniwska

Staroniwa,Rzeszów

489 000 zł36 m² 13 720,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje mieszkanie tuż przy granicy Rzeszowa! Przedstawiamy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,64 m z balkonem, położone na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złoty Stok

Przybyszówka,Rzeszów

719 000 zł65 m² 11 061,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m2 usytuowane na piątym piętrze wysokiego bloku z windą, wybudowanego w 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zawiszy,Rzeszów

678 600 zł78 m² 8 733,59 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Joker house nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Architektów w Rzeszowie! Mieszkanie będzie idealną propozycją na wynajem lub do zamieszkania dla dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem Rzeszów

Paderewskiego,Rzeszów

1 164 636 zł118 m² 9 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania/lokalu o powierzchni ponad 117m , położonego w kompleksowej dzielnicy przy ulicy Paderewskiego. Lokal na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

519 000 zł57 m² 9 105,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie o sprzedaży mieszkania - Zaczernie Metraż mieszkania: 57 m2 + ogród! klimatyzacja W każdym mieszkaniu W cenie! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliwska

Miłocin,Rzeszów

559 000 zł63 m² 8 892,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,88 m , z przyległym ogrodem o wielkości około 106 m (segment narożny) w nowo powstałym etapie osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Beskidzka

Zwięczyca,Rzeszów

670 000 zł144 m² 4 652,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić nową inwestycję domów w zabudowie szeregowej znajdującą się przy ul. Beskidzkiej w Rzeszowie! Inwestycja będzie składać się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cicha

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł39 m² 12 197,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w centrum miasta przy ul. Cichej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 39,27 m2, usytuowane jest na wyższym parterze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

448 562 zł57 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż Nowoczesne mieszkanie 56,78 m w Rzeszowie! Cena: 448 562 zł Szukasz idealnego miejsca do życia? Sprawdź to wyjątkowe mieszkanie w inwestycji Wieniawskiego Etap V (budynki C1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Warszawska

Pogwizdów Nowy,Rzeszów

419 000 zł52 m² 8 020 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro stoprocent nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję na nowatorskim osiedlu domów w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej które znajdować się będą zaledwie 3km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stanisława Augusta

Króla Stanisława Augusta,Rzeszów

325 000 zł32 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - kawalerka 32,5 m z potencjałem, ul.Króla Augusta, Rzeszów Oferujemy na sprzedaż przestronną kawalerkę o powierzchni 32,5 m , położoną na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Baldachówka

Rzeszów,podkarpackie

639 000 zł52 m² 12 269,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj w sercu Rzeszowa! 3 pokoje pełne uroku | Balkon z klimatem | Tylko kilka kroków od Rynku Masz dość kompromisów? Szukasz mieszkania, które nie jest tylko czterema ścianami, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solarza

Krakowska-Południe,Rzeszów

430 000 zł37 m² 11 748,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mam przyjemność zaoferować Państwu komfortowe mieszkanie o powierzchni 36,6 m , znajdujące się na 4. piętrze czteropiętrowego bloku z 1985 roku w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Źródlana

Biała,Rzeszów

236 999 zł926 m² 255,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Joker house nieruchomości prezentuje w swojej ofercie działki na sprzedaż (w trakcie uzyskiwania warunków zabudowy) o funkcji mieszkaniowej jednorodzinnej z budynkiem gospodarczym!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pogodne Wzgórze

Rzeszów,podkarpackie

589 000 zł105 m² 5 632,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:142 m²

Sprzedam segment narożny w kameralnej inwestycji. Przedstawiamy unikalną ofertę sprzedaży domu w zabudowie szeregowej, położonego w spokojnej i zielonej okolicy. Inwestycja obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Beskidzka

Zwięczyca,Rzeszów

690 000 zł144 m² 4 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Zalesie,Rzeszów

687 000 zł59 m² 11 596,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu 3 -pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 59,24 m2 w Rzeszowie przy ul.Wieniawskiego. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jazowa

Rzeszów,podkarpackie

680 000 zł60 m² 11 426,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Ogłoszenie Sprzedaży Mieszkania z Pełnym Wyposażeniem Lokalizacja: zabudowa szeregowa, 1 piętro, niski budynek, rzeszów, jazowa, rok budowy: 2017 Opis nieruchomości: pragniemy zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

636 972 zł76 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,83 m z dwoma dużymi balkonami, zlokalizowane w II etapie inwestycji przy ul. Technologicznej w Rzeszowie. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rzeszów

Nowe Miasto,Rzeszów

420 000 zł36 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje atrakcyjną ofertę 36m mieszkanie, położone na 8 piętrze obok Politechniki w Rzeszowie. To idealna propozycja dla osób, które szukają nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

569 000 zł67 m² 8 492,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie o sprzedaży mieszkania - Zaczernie Metraż mieszkania: 67m2+60m2 poddasza + balkon! klimatyzacja W każdym mieszkaniu W cenie! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

385 000 zł30 m² 13 166,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowa okazja! Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 29 m , zlokalizowane w jednej z najlepszych części miasta, przy ul. Dąbrowskiego. To propozycja, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kwiatkowskiego

Drabinianka,Rzeszów

1 067 925 zł74 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Eagles Estate z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę czteropokojowego mieszkania o powierzchni 73,65 m , położonego na szóstym piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Projektant,Rzeszów

660 393 zł82 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe Os. Projektant. Marzysz o nowoczesnym, przestronnym mieszkaniu w spokojnej okolicy? Sprawdź naszą ofertę w nowej inwestycji na mapie Rzeszowa! -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odrzykońska

Słoneczny Stok,Rzeszów

679 000 zł62 m² 10 987,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Odrzykońskiej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 61,80 m2, usytuowane jest na wyższym parterze w niskim bloku. W jego skład wchodzą: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Generała Władysława Andersa,Rzeszów

365 000 zł30 m² 12 166,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Broniewskiego w Rzeszowie. Mieszkanie posiada powierzchnię 30 m2 i usytuowane jest na parterze w 4 piętrowym bloku. Nieruchomość składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

396 906 zł48 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj w super lokalizacji Rzeszowa i ciesz się komfortem nowoczesnego życia w dynamicznie rozwijającym się mieście. To mieszkanie to idealna inwestycja na przyszłość! Kluczowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Nowe Miasto,Rzeszów

684 000 zł61 m² 11 287,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Tylko u nas! Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z garażem i komórką lokatorską - Rzeszów, ul. Zaciszna Biuro Park Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lwowska

Wilkowyja,Rzeszów

647 000 zł57 m² 11 283,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż prezentuję Państwu 3-pokojowe mieszkanie w cichej, spokojnej miejscowości Malawa, 2,5 km od granicy Rzeszowa. Krótko: malawa, osiedle Lwowskie Tarasy - 57,34 m2, 2 pokoje, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miła

Rzeszów,podkarpackie

699 900 zł62 m² 11 263,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Lokalizacja: ul. Miła, rzeszów Opis nieruchomości: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,14 m , położone przy ul. Miłej w Rzeszowie. Mieszkanie z doskonałym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Dąbrowskiego,Rzeszów

560 000 zł55 m² 10 144,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

3 pokoje | 55,20 m2 | ul. Dąbrowskiego | Rzeszów Prezentowane 3 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 55,20 m2. Położone jest na czwartym piętrze, niskiego bloku czteropiętrowego, wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

559 000 zł64 m² 8 801,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Atuty inwestycji: nowe, bezpośrednio od dewelopera brak podatku pcc! Gotowe do odbioru na początku II kwartału tego roku! Kameralna inwestycja tylko 4 mieszkania Cicha, zielona okolica idealna dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Skrajna

Staromieście,Rzeszów

49 000 zł430 m² 113,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna i zadbana działka o powierzchni ok. 3,3 ara w Rodzinnych Ogródkach Działkowych w Rzeszowie, przy ul. Skrajnej. Najważniejsze atuty: - nowoczesny, drewniany domek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malczewskiego

Rzeszów,podkarpackie

539 000 zł61 m² 8 821,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Wstrzymane! Prezentujemy państwu do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 61,1m położone na drugim piętrze w niskim bloku przy ul. Malczewskiego w Rzeszowie. Mieszkanie dwustronne, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Staroniwa,Rzeszów

707 400 zł2 358 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową działkę pod budowę domu w Rzeszowie w spokojnej okolicy wśród zieleni na ul. Leśne Wzgórze. Wymiary 77,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszica

Rzeszów,podkarpackie

449 000 zł47 m² 9 458,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu mieszkanie o powierzchni 48 m2 usytuowane na 2 piętrze niskiego bloku z cegły. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Staszica na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zelwerowicza

Rzeszów,podkarpackie

525 000 zł49 m² 10 625,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu mieszkanie trzypokojowego o powierzchni 49,41m2 w Rzeszowie przy ulicy Zelwerowicza na osiedlu Zalesie -zimowit. Lokal położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Baranówka,Rzeszów

430 000 zł48 m² 8 958,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Tylko w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości mieszkanie 2 pokojowe o pow. 48m2. Mieszkanie znajduję się na drugim piętrze. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica. W bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wilkowyja,Rzeszów

769 000 zł84 m² 9 154,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

W ofercie Stoprocent Nieruchomości wyjątkowa nieruchomość składająca się z dwóch bogato wyposażonych mieszkań znajdująca się w Krasnym 8 km od centrum Rzeszowa. Piękny urządzony 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Projektant,Rzeszów

779 000 zł70 m² 11 179,70 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowa oferta w biurze Stoprocent Nieruchomości - na sprzedaż apartament w wysokim standardzie wykończenia o powierzchni 69.68 m . Nieruchomość znajduje się na siódmym piętrze,.