dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Rzeszów Osiedle Miłocin

65 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

65 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Galicja Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w stanie deweloperskim o powierzchni 59,72m2. Inwestycja zlokalizowana przy ul. Myśliwskiej w Rzeszowie Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł49,16 m² 9 743,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 49,16 m z prywatnym ogrodem o powierzchni 49,63 m , zlokalizowane na parterze nowoczesnego osiedla w północnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 000 zł42,15 m² 9 228,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 42,15 m z ogrodem ok. 35 m . Mieszkanie dostępne w nowej inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł58,43 m² 11 963,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie Centrum Inwestycji Deweloperskich nowe, świeżo wykończone i umeblowane mieszkanie w nowoczesnej inwestycji znajdującej się w Zaczerniu, na północ od Rzeszowa. Oferta dotyczy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

789 000 zł85,98 m² 9 176,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 m²

W ofercie biura Estaton przedstawiam Państwu dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 85,98 m2, znajdujący się przy ulicy Laurowej. Ulica Laurowa znajduje się w Miłocinie północnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 000 zł42,15 m² 9 228,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,15 m2 z narożnym ogrodem, w nowej, kameralnej inwestycji przy ul. Myśliwskiej w Rzeszowie w dzielnicy Miłocin. Atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

389 000 zł42,15 m² 9 228,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz idealnego balansu między bliskością miasta a prywatną strefą relaksu? Rzeszowskie Nieruchomości mają przyjemność zaprezentować nową, wyjątkową ofertę mieszkania zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 000 zł42,15 m² 9 703,44 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Good Life Nieruchomości przedstawia na sprzedaż nowe 2-pokojowe mieszkanie narożne o pow. 42,15 + ogród 90,45 m2 zlokalizowane na parterze w nowej inwestycji mieszkań w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł848 m² 270,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży nieruchomości gruntowej. Nowa cena! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami:.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł150 m² 56,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przedstawiam Państwu do wynajęcia dom wolnostojący o powierzchni ok 150 m2. Nieruchomość usytuowana jest na działce 9 arów. Wokół domu znajdują się liczne nasadzenia, ogrodzenie czterostronne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł62,12 m² 7 227,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Biuro nieruchomości Royal Broker prezentuje na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w zabudowie szeregowej, zlokalizowane w inwestycji w Rzeszowie przy ul. Myśliwskiej. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 000 zł42,15 m² 9 703,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Biuro nieruchomości Royal Broker prezentuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w zabudowie szeregowej zlokalizowane na parterze inwestycji w Rzeszowie przy ul. Myśliwskiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 070 zł59,88 m² 7 917 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu inwestycję realizowaną w Rzeszowie przy ulicy Myśliwskiej. Dostępne mieszkania 3 pokojowe na 1 piętrze. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł92,20 m² 5 412,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja - Osiedle Miłocin | ul. Myśliwska, rzeszów Zamieszkaj w zielonej części Rzeszowa - komfortowe mieszkania w zabudowie szeregowej! Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł62,19 m² 8 023,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować inwestycję na spokojnym osiedlu Miłocin. To kameralny kompleks 16 segmentów (łącznie 32 lokale), który łączy komfort nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 430 zł41,27 m² 10 163,07 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży Rzeszowskie - Nieruchomości przedstawia Państwu atrakcyjną ofertę zakupu mieszkania na nowo powstającym osiedlu, zaledwie 5 km od serca Rzeszowa. To miejsce cechuje kameralne otoczenie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł61 m² 10 967,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61m2 w zabudowie szeregowej wraz garażem oraz komórką lokatorską przy ul. Miłocińskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować III etap realizowanej w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się części Rzeszów, przy ul. Myśliwskiej. To kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 586 zł59,44 m² 7 917 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,44 m , położone na 1. piętrze w zabudowie szeregowej, w spokojnej części Rzeszowa przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł52,01 m² 8 632,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Good Life Nieruchomości przedstawia na sprzedaż nowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 5 2,15 + schowek 10,12 m2 zlokalizowane na piętrze w nowej inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 000 zł42,15 m² 8 991,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż ostatnie nowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 42,15 + ogród zlokalizowane na parterze w nowej inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul. Mysliwskiej w Rzeszowie (.

Szczegóły ogłoszenia

419 430 zł38,13 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Technologicznej na ostatnim 14 piętrze. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe na parkingu podziemnym i komórka lokatorska. Zakończenie przypada już.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

409 000 zł42,15 m² 9 703,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

W ofercie Centrum Inwestycji Deweloperskich ostatnie 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,15 m2 z narożnym ogrodem (90 m2) w nowej, kameralnej inwestycji przy ul. Myśliwskiej.

Szczegóły ogłoszenia

538 555 zł56,99 m² 9 449,99 zł/m²

 

Piętro:parter/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie, z ogrodem i tarasem. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe na parkingu podziemnym i komórka lokatorska. Opis nieruchomości: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł150 m² 13 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przedstawiam Państwu do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni ok 150 m2. Nieruchomość usytuowana jest na działce 9 arów. Wokół domu znajdują się liczne nasadzenia, ogrodzenie czterostronne.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł238 m² 3 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Sprzedam Dom w Rzeszowie przy ul. Warszawskiej wraz z działką o powierzchni 2200 m2. Nieruchomość położona w luźnej zabudowie jednorodzinnej. Dach pokryty blachodachówką, podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

491 114 zł58,12 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiamy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,69 m usytuowane na parterze niskiej zabudowy szeregowej w Rzeszowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł59,55 m² 10 058,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 59,55 m2 z ogródkiem o powierzchni ponad 170 m2, roletami oraz schowkiem cenie. Mieszkanie jest już gotowe i czeka na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł121,90 m² 8 195,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkowe 5 pokojowe mieszkanie o powierzchni 90m2 w zabudowie szeregowej wraz garażem oraz komórką lokatorską znajdujące się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł78,84 m² 7 597,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę na wyłączność: na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 77,84 m2, z ogrodem 25m2 oraz poddaszem do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

491 114 zł58,12 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

O inwestycji Rozpoczynamy przedsprzedaż III etapu wyjątkowej inwestycji mieszkaniowej w zabudowie szeregowej przy ul. Myśliwskiej w Rzeszowie idealne miejsce dla tych, którzy szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł102,19 m² 4 883,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie z poddaszem - Osiedle Miłocin, ul. Myśliwska, rzeszów Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnej inwestycji zlokalizowanej na spokojnym osiedlu Miłocin w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,17 m usytuowane na 1 piętrze niskiej zabudowy szeregowej w Rzeszowie przy ul. Myśliwskiej -.

Szczegóły ogłoszenia

452 192 zł43,48 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Technologicznej. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe na parkingu podziemnym i komórka lokatorska. Opis nieruchomości: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 000 zł42,15 m² 9 228,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł102,19 m² 4 883,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

W ofercie Biura Rzeszowskie Nieruchomości ostatnie wolne mieszkania na popularnym osiedlu przy ul. Myśliwskiej. Inwestycja obejmuje 16 segmentów dwu lokalowych w zabudowie szeregowej. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł180,13 m² 8 216,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:822 m²

Kameralny dom z ogrodem | 180 m2 komfortu i elegancji | Zaczernie - 5 km od rzeszowskiego Rynku (z idealną ekspozycją względem kierunków świata) Prezentujemy niezwykle dopracowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł102,19 m² 4 883,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne 6- pokojowe mieszkania na piętrze o powierzchni 62,19 m2 z dwoma przestronnymi balkonami oraz poddaszem o powierzchni 59,70 m2. Inwestycja zlokalizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł1 041 m² 365,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie biura Eagles Estate przedstawiamy działkę z warunkami Zabudowy położoną w Rzeszowie, przy ulicy Myśliwskiej / Miłocin. Opis nieruchomości: - wymiary działki: ok 24 x 41 m, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł52,15 m² 8 609,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 52,15 m z poddaszem ok. 10,12 m Mieszkanie dostępne w nowej inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul.