dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Rzeszów Osiedle Pogwizdów Nowy

53 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

53 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

389 000 zł42,15 m² 9 228,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na parterze przy ul. Myśliwskiej w zielonej i spokojnej części miasta, z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł87,63 m² 7 292,02 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Mieszkanie na piętrze z tarasem i sypialnią master. Nieruchomość znajduje się na kameralnym osiedlu Rzeszowskie Kąty, w zielonej części północnego Rzeszowa ul. Pogwizdowska. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

865 000 zł144,21 m² 5 998,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Rzeszowskie Kąty Penthouse | Stan deweloperski | ul. Pogwizdowska Budynek nr 1 Penthouse Lokal nr 1 Dwie kondygnacje Komórka lokatorska w cenie na ogrodzie 19,41 m2 Powierzchnia użytkowa 122,79 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł87,61 m² 7 293,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z balkonem i tarasem, wykończone w całości w stanie deweloperskim. Nieruchomość znajduje się na kameralnym osiedlu Rzeszowskie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

429 000 zł62,12 m² 6 905,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na piętrze przy ul. Myśliwskiej w zielonej i spokojnej części miasta, z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 782 zł59,97 m² 7 916,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 59,97 m . Nieruchomość usytuowana jest na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 59.97 m na 1 piętrze z dużym balkonem typu loggia. Nowe, kameralne osiedle w zabudowie szeregowej dwulokalowej, zlokalizowane jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ostatnie wolne mieszkanie W pierwszym etapie inwestycji w spokojnej i szybko rozwijającej się części Rzeszowa, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

865 000 zł122,79 m² 7 044,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Penthouse | 122,79 m | dwupoziomowe | ul. Pogwizdowska Na sprzedaż niezwykłe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 122,79m2- typu penthouse, położone w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł53,60 m² 8 463,43 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż komfortowe mieszkanie w świetnej lokalizacji ul. Sportowa, rzeszów Na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkanie o łącznej powierzchni 53,6m , położone na 4 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

521 000 zł54,06 m² 9 637,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Lokal usługowy na sprzedaż z zapleczem socjalnym parter + ogród 131m2 tutaj stworzysz wspaniałą przestrzeń pod kątem usługowym / biurowym / gastronomicznym gdzie idealnym zapleczem będzie.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 600 m² 124,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Na sprzedaż: działka budowlana Rzeszów ul. Jarzębinowa Powierzchnia działki: 16 arów Opis nieruchomości Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana przy ul. Jarzębinowej w Rzeszowie (.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł90,98 m² 6 583,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

3 etap inwestycji masz wybór układu! W trzecim etapie inwestycji oferujemy dwa warianty mieszkań do wyboru: - mieszkania z antresolą - mieszkania z użytkowym poddaszem Dzięki temu możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł87,63 m² 7 292,02 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić wyjątkowe mieszkanie z dużym narożnym tarasem na nowoczesnym, kameralnym osiedlu w zabudowie bliźniaczej przy ul. Pogwizdowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

491 114 zł58,12 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkania na parterze o powierzchni 58,12 m2 z prywatnymi ogródkami o powierzchni od 32 m2 do 112 m2 zlokalizowane przy ul Myśliwskiej w Rzeszowie. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

53,03 zł/m²84,86 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W ofercie lokal usługowo-handlowo-gastronomiczny w przyszłościowej ekonomicznej strefie ekonomicznej o powierzchni 84,86m2 którego metraż nadaje się do większości prowadzonych.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł65 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia nowe 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m2 znajdujące się przy ulicy Pogwizdowskiej w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł90,98 m² 6 803,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa inwestycja na mapie rzeszowa - północna część miasta. Na sprzedaż mieszkanie z antresolą opis nieruchomości: - mieszkanie o pow. całkowitej: 90,98m2 - piętro: 1 z 1 - 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

491 114 zł58,12 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58,12 m2 na parterze z przynależnym ogrodem. Podstawowe informacje: ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni Rolety zewnętrzne w oknach jedno miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł54,60 m² 9 139,19 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe osiedle mieszkań w zabudowie bliźniaczej przy ul. Pogwizdowskiej w Rzeszowie Jest to kameralna inwestycja w północnej części Rzeszowa, która łączy wygodę miasta z ciszą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 782 zł59,97 m² 7 917 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

639 000 zł96,18 m² 6 643,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:286 m²

Oferta dostępna wyłącznie w homfi: na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony na spokojnym i kameralnym osiedlu w północnej części Rzeszowa dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł3 016 m² 364,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działki: obręb 229 Rzeszów-Pogwizdów 696/2 powierzchnia 0,1080 hektara 703/8 powierzchnia 0,1181 hektara 703/5 powierzchnia 0,0384 hektara 704/6 powierzchnia 0,0142 hektara 704/8.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 000 zł58,28 m² 8 733,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szukasz przestrzeni, komfortu i niezależności, nie rezygnując z szybkiego dojazdu do centrum? Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż bezczynszowy, 4-pokojowy apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

865 000 zł122,79 m² 7 044,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Wyjątkowa inwestycja na mapie rzeszowa - północna część miasta. Marzysz o dużym mieszkaniu na niestandardowym osiedlu? opis nieruchomości: - mieszkanie o pow. 122,79m2 - pow. całkowita:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł49,16 m² 9 540,28 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie z ogrodem 63 m2 i systemem Smart Home - ul. Pogwizdowska Prezentujemy ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania położonego na parterze w inwestycji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł73 m² 47,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna wyłącznie w Biurze Reformacka Nieruchomości! Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na wynajem o powierzchni ok. 73 m2 zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł110,51 m² 5 148,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowy apartament o łącznej powierzchni 110,51m2, położony na 1 piętrze w niskiej zabudowie dwulokalowej. Opis nieruchomości: - mieszkanie o łącznej powierzchni 110,51m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia na sprzedaż jedno z ostatnich wolnych, gotowych do odbioru mieszkań w ramach nowej inwestycji przy ul. Myśliwskiej! Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 4- pokojowe mieszkania na pierwszym piętrze o powierzchni 65,38 m2 z dwoma balkonami oraz opcją stworzenia tarasu na dachu zlokalizowane przy ul Myśliwskiej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie Gotowe do Odbioru - ul. Myśliwska, rzeszów Biuro Rzeszowskie Nieruchomości z dumą prezentuje ukończoną inwestycję! Zapomnij o wizualizacjach - to mieszkanie już na Ciebie czeka.

Szczegóły ogłoszenia

5 330 000 zł6 500 m² 820 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rzeszów ul. Warszawska 65 ar. Mpzp tylko U nas oferta na wyłączność OPIS NIERUCHOMOŚCI : Planem zagospodarowania przestrzennego U.2 (tereny przeznaczone pod usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

446 862 zł53,69 m² 8 323 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Decydując się na zakup mieszkania w tej inwestycji nie płacisz prowizji do biura. Przeprowadzimy Cię przez cały proces zakupu całkowicie za darmo, zapewniając pomoc na każdym etapie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł90,98 m² 6 803,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta tej wyjątkowej i wyróżniającej się inwestycji robi się coraz szczuplejsza - jeśli się zastanawiasz to jest to odpowiedni moment, aby umówić się na prezentację lub zadzwonić po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł87,63 m² 7 292,02 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości przedstawia osiedle domów w zabudowie bliźniaczej z wydzielonymi lokalami mieszkalnymi przy ul. Pogwizdowskiej w Rzeszowie. W zależności od potrzeb,.

Szczegóły ogłoszenia

2 460 000 zł3 000 m² 820 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Rzeszów ul. Warszawska 30 ar. Mpzp tylko U nas oferta na wyłączność OPIS NIERUCHOMOŚCI : Planem zagospodarowania przestrzennego U.2 (tereny przeznaczone pod usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować II etap realizowanej inwestycji w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się części Rzeszowa, przy ul. Myśliwskiej. To kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł2 600 m² 226,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Rzeszowskie- nieruchomości oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną zlokalizowaną w miejscowości Rudna Mała, blisko Rzeszowa. Działka ma wydaną ostateczną decyzję.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł87,61 m² 7 293,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 87,61m2, składające się z salonu z aneksem kuchennym (23m2), 2 pokoi, łazienki, przedpokoju oraz poddasza. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

504 554 zł58,33 m² 8 649,99 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ostatnie wolne mieszkanie na parterze z dużym ogrodem 95,27 m2. w spokojnej i szybko rozwijającej się części Rzeszowa, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Rozpoczynamy II etap sprzedaży inwestycji! Nowoczesne osiedle mieszkań i domów w Rzeszowie komfort i styl w Twoim zasięgu! | opis inwestycji | - 0 % prowizji oraz brak podatku pcc!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł87,61 m² 7 065,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Rzeszowskie Kąty | ul. Pogwizdowska Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim z balkonem i tarasem, usytuowane na kameralnym osiedlu w zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie na piętrze o powierzchni 59,97 m2 z balkonem typu loggia o powierzchni 6,23 m2 zlokalizowane przy ul Myśliwskiej w Rzeszowie. To nowoczesne.