dowolna

Nieruchomości Rzeszów - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 628 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 628 ogłoszeń

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 28 m , położone na trzecim piętrze nowo.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł58,50 m² 8 530 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3-pokojowe mieszkanie z potencjałem | Baranówka IV, ul. Osmeckiego | Widok na zieleń Na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,5 m, położone na czwartym piętrze niskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł63 m² 7 920,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 63-metrowe mieszkanie na parterze z prywatnym ogródkiem i tarasem o pow. ok. 30 m idealne dla rodzin z dziećmi, par marzących o własnym skrawku zieleni lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł65,85 m² 9 400,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie z garażem os. Projektant, ul. Pańska Na sprzedaż przestronne mieszkanie w kameralnej inwestycji obejmującej zaledwie 4 lokale położonej przy ul. Pańskiej, na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

649 500 zł72,12 m² 9 005,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję na prestiżowym osiedlu kilometr od granicy Rzeszowa. Przedstawiamy lokal o powierzchni 72,12 m z trzema miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł55,73 m² 11 304,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie W domu wolnostojącym 2 pokoje * 5 5,73 m2 * parter * ogródek 5,33 ar * Różana opis: - mieszkanie o powierzchni 5 5,73 m2 - piętro: 0 / 1 - dom wolnostojący - ogrzewanie: piec.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

812 902 zł128,21 m² 6 340,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:579 m²

Funkcjonalny układ, duży salon z aneksem kuchennym na parterze. Na piętrze 3 sypialnie, przestronna łazienka oraz garderoba. Duży, słoneczny ogród 180 m2. Świetna lokalizacja os. Matysówka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł96 m² 5 822,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Osiedle 8 domów w zabudowie szeregowej oraz 2 domów w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 96m2 wybudowanych na działkach o powierzchniach od 135m2 do 270m2 , z łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł58,36 m² 10 263,88 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z dużym narożnym ogródkiem w stanie deweloperskim w zabudowie dwulokalowej, położonych w spokojnej, zielonej okolicy tuż przy lesie na ul.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł48,09 m² 10 376,38 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 48.09m2. Nieruchomość zlokalizowana na północy Rzeszowa os. Staromieście, przy ulicy Lubelskiej na nowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 895 zł64,65 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości- prezentujemy Państwu nowe, oddane do użytku czteropokojowe mieszkanie o metrażu 64,65m2 z dużym balkonem mieszczące się na szóstym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

505 000 zł54,88 m² 9 201,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości z przyjemnością prezentuje kolejny etap inwestycji przy ul. Krakowskiej. Nowoczesne osiedle składa się z mieszkań w zabudowie szeregowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł72,20 m² 7 603,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

W sprzedaży nowa inwestycja położona w północno-wschodniej części miasta, w otoczeniu niskiej zabudowy i terenów zielonych. Mieszkanie o pow. 72m2 i składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł52 m² 11 519,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu jasne i przestronne mieszkanie na sprzedaż , położone przy ulicy Staszica w Rzeszowie. Nieruchomość o powierzchni 52 m2 usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł57,04 m² 8 748,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w sąsiedztwie Al. Sikorskiego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 57,07 m2 na parterze z przynależnym ogrodem i miejscem parkingowym. -dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 652 zł57,09 m² 8 524,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie 3 Pokojowe, zlokalizowane w dzielnicy Załęże w Rzeszowie przy ul. Potockiego. Mieszkanie o powierzchni po podłodze 57,09 m z miejscem postojowe w cenie. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

1 365 000 zł3 900 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie w ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 3900 m , położona w Rzeszowie, obręb Zwięczyca II, w rejonie ul. Żołnierzy 9 Dywizji.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł49,50 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49.50 m usytuowane na 4. piętrze niskiego, 4-kondygnacyjnego bloku z 1976 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 575 000 zł175 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dworzysko park miejsce, gdzie codzienność staje się przyjemnością Jeśli marzysz o nowoczesnym, komfortowym lokalu w spokojnej, zielonej okolicy, ale z bliskim dostępem do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

899 999 zł2 100 m² 4,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Zapraszamy do wyjątkowej oferty! Dom o powierzchni 120 m , wybudowany w 1998 roku, położony w prestiżowej i spokojnej okolicy Matysówka, oferuje niezrównany widok na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

574 000 zł59,28 m² 9 682,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Ostatnie mieszkanie o powierzchni 59,76 m2, mieszczące się na piętrze w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej. Mieszkanie sprzedawane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 343 960 zł130,22 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:29/36

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż Apartament w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji mieszkaniowych w Polsce - Olszynki Park Apartament w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 000 zł54,57 m² 10 903,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkania w zabudowie szeregowej z narożnym, dużym ogródkiem w standardzie deweloperskim zlokalizowane w okolicach ul. Lwowskiej - Malawa opis nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

498 999 zł37 m² 13 486,46 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie | 37 m | balkon | os. Słocina, ul. Wieniawskiego Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 37 m , położone na osiedlu Słocina.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł1 635 m² 213,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli od zawsze Twoim marzeniem było posiadanie działki, na której wybudujesz swój własny, idealny dom to ta oferta skierowana jest wprost do Ciebie. Z przyjemnością prezentuję Ci działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł65,85 m² 9 703,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja mieszkań W zabudowie bliźniaczej na osiedlu projektant- ul. Pańska bez pcc! opis nieruchomości: - powierzchnia mieszkania: 65,85m2 - powierzchnia komórki lokatorskiej (na poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł79,50 m² 11 875 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 79,50m , usytuowane na 2. piętrze niskiego bloku, wybudowanego w 2005 roku. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 000 zł56,20 m² 9 056,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości z radością prezentuje nową inwestycję! W ofercie 3-pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 56.20 m2 z ogrodem o powierzchni 143 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

849 500 zł69,70 m² 12 187,95 zł/m²

 

Piętro:2/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Dobry Adres przedstawia do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie położone na os. Pobitno - na ul.Małopolskiej w Rzeszowie. Mieszkanie o pow. 69,70m2 położone jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł110,44 m² 6 157,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2025

Ostatnie dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie szeregowej przestrzeń i komfort w spokojnej okolicy. Biuro Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić ostatnie dostępne dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 198 665 zł61,47 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:26/36

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

548 098 zł47,65 m² 11 502,58 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kompaktowe oraz ustawne 3-pokojowe słoneczne mieszkanie z balkonem zapraszam po szczegóły. Rzeszów, ul. Bałtycka parametry mieszkania: - pow. mieszkania: 47,65m2 - 3 pokoje (salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł42 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Good Life Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42 m2 , świetnie zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Paderewskiego w inwestycji " Dzielnica Parkowa". Nowy blok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 000 zł63,77 m² 8 703,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bez podatku pcc i prowizji! Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 89,14 m , zlokalizowane w spokojnej i kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 000 zł103,14 m² 8 328,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości- prezentujemy Państwu pięciopokojowy dwupoziomowy apartament o metrażu 103,14m2 z tarasem na dachu (39,6m2) oraz garażem jednostanowiskowym w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł35,25 m² 11 063,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,25 m zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Rycerskiej. Lokal usytuowany na parterze, co zapewnia wygodę codziennego użytkowania idealne.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł3 700 m² 445,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działke o powierzchni 0,3700 ha , położoną w spokojnej, zielonej okolicy przy ul. Herbowej, w Rzeszowie, .działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł114,09 m² 7 441,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 100m2 usytuowane na 1 piętrze w zabudowie szeregowej. Budynek powstał w 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

799 900 zł92,20 m² 8 675,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronna 4-pokojowa nieruchomość z efektowną antresolą. Mieszkanie częściowo wyposażone. Opis nieruchomości: - pow. użytkowa mieszkania: 92,2m2 - 4 pokoje (w tym duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł2 800 m² 228,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż widokowa działka o powierzchni 28 arów położona w malowniczej i spokojnej dzielnicy Rzeszowa Matysówka. Idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

814 500 zł26,58 m² 30 643,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

W ofercie sprzedaży posiadamy działkę z widokiem Działka idealna pod inwestycję. Powierzchnia działki 26,58 ar Kształt regularny z możliwością usytuowania kilku budynków mieszkalnych.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij