dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Rzeszów - Oferty sprzedaży i najmu

1 515 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 515 ogłoszeń

1 950 zł40,10 m² 48,63 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia na wynajem dwupokojowe mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską przy ul. Witkacego os. Kmity w Rzeszowie. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł52 m² 40,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 52m2 znajdujące się w Rzeszowie przy ul. Gromskiego (oś.Staromieście). Lokal mieszkalny składa się z : - salonu wraz z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł43,55 m² 14 213,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż komfortowe i stylowe, 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, o powierzchni 43,55 m2 zlokalizowane w ścisłym centrum Rzeszowa przy ul. Okrzei - zaledwie kilka kroków od.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł88 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Na Miarę Nieruchomości oferuje na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 88 m , położone na 1. piętrze w niskim 3-piętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

399 000 zł33 m² 12 090,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie położone na parterze w niskim bloku przy ul. Krzywoustego w Rzeszowie. Mieszkanie jednostronne, usytuowane na południe. Składa się z: -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł63,23 m² 10 264,12 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

W ofercie biura onhouse wyjątkowe 2-poziomowe mieszkanie o powierzchni 63 m (ok. 70 m po podłodze), usytuowane na 6 i 7 piętrze bloku z windą. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł30 m² 11 633,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 1-pokojowe mieszkanie o pow. 30m2 usytuowane na 3. Piętrze wysokiego bloku z windą, wybudowanego w 1980 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł34 m² 14 264,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż dostępne od zaraz 2 pokojowe przy ul. Hetmańskiej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 34m2 jest.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł62,50 m² 9 920 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Park Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe, znajdujące się w Rzeszowie przy ulicy Pułaskiego. Nieruchomość o powierzchni 62,5 m2 usytuowana jest na 9 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł53,16 m² 9 217,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,16 m , położone na 3. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku na osiedlu Pobitno przy ul. Kurpiowskiej w Rzeszowie. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł77,36 m² 10 974,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Biuro Nieruchomości homespace ma przyjemność zaprezentować komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77.36 m , zlokalizowane na 3 (ostatnim) piętrze nowoczesnego bloku z 2016 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł110 m² 9 424,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 110.56 m2 przy ulicy Sikorskiego. Nieruchomość znajduje się w południowej części Rzeszowa, która jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przytulne mieszkanie o powierzchni 32,06 m2 na 5 piętrze bloku z windą, z widokiem na tereny zielone, przy ulicy Lubelskiej 75 na os. Staromieście w Rzeszowie. Cena za wynajem:.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

469 000 zł47,26 m² 9 923,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47.26 m2 zlokalizowane przy ulicy Dębicka w Rzeszowie. Mieszkanie położone jest na ulicy Dębickiej, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 000 zł56,60 m² 9 787,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,7 m2 zlokalizowane przy ulicy Miła w Rzeszowie. Położona w dzielnicy Drabinianka ulica Miła to.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł64,19 m² 9 954,82 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Komfortowe mieszkanie z pięknym widokiem Rzeszów, os. Pobitno Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,19,m (wraz z piwnicą 69, 44 m2), położone na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

399 000 zł28 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, o powierzchni 28 m2, z pięknym widokiem na wisłok - zlokalizowane w centrum Rzeszowa przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł76,04 m² 12 480,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartemant o powierzchni 76m2, położony przy ul. Solidarności w Rzeszowie - z imponującym tarasem dachowym o powierzchni 64,3 m2 oraz dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł63,70 m² 10 361,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | 63,7 m | Balkon z widokiem na zieleń | Krakowska Południe | Rzeszów Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 63,7 m , położone przy ul. Zbyszewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł48 m² 11 854,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro rzeszowskie- nieruchomości prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Monte Cassino. Mieszkanie o powierzchni 48 m2, usytuowane jest na 1 piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

769 000 zł65 m² 11 830,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż piękne i funkcjonalne, 3 pokojowe mieszkanie w niskim bloku. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze w bloku z 2017r. W pobliskim sąsiedztwie przystanek mpk,.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł47,30 m² 9 408,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Jeśli marzysz o swoim własnym mieszkaniu, gdzie po ciężkim dniu pracy, czy nauki odnajdziesz ciszę i spokój lub szukasz mieszkania pod inwestycję z dobrą infrastrukturą, to dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł57,50 m² 12 521,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Sikorskiego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 57,5 m2, usytuowane jest na 2 piętrze w niskim bloku z 2016 r. W jego.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł55,49 m² 13 876,37 zł/m²

 

Piętro:7/20

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowej inwestycji Olszynki Park w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 55,49 m2, usytuowane jest na 7 widokowym piętrze. W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł97,61 m² 12 293,82 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży komfortowy apartament o pow.98m położony na 11 piętrze w bloku przy ul. Architektów. Wykończony z dbałością o szczegóły, umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł25 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Biuro Estaton ma przyjemność przedstawić Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 25m2, zlokalizowane na osiedlu Kmity przy ulicy Witkacego w Rzeszowie. Mieszkanie zostało wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura Estaton Nieruchomości przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m2 zlokalizowane na w centrum - ul. Klementyny Hoffmanowej. To spokojna, mieszkalna część.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł36 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w Biurze Sroprocent Nieruchomości przedstawiamy komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie znajdujące się na ostatnim piętrze w 11-piętrowym bloku, które położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

511 908 zł32,20 m² 15 897,76 zł/m²

 

Piętro:12/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż kawalerka Olszynki Park, ul. Fryderyka Szopena, rzeszów Lokalizacja: olszynki Park prestiżowa inwestycja w samym centrum Rzeszowa, tuż obok Filharmonii Podkarpackiej, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

581 500 zł34,15 m² 17 027,82 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Home profi Nieruchomości oferuje na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Kopisto, w inwestycji Apartamenty Zamkowe.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł75 m² 9 586,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta wyłącznie w homfi: zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o całkowitej powierzchni 75 m , usytuowanego na dwóch poziomach.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł61,81 m² 10 499,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości komfortowe, w pełni wyposażone 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,81 m , położone na drugim piętrze, na osiedlu Drabinianka -.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł36,91 m² 12 056,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na ul. Okulickiego, o powierzchni 37 m , położone na pierwszym piętrze w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z: - dużego, jasnego pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł78,31 m² 14 046,74 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje na sprzedaż nowoczesne, w pełni umeblowane 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 78,31 m , zlokalizowane na parterze w budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł77,50 m² 10 825,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 77,5 m , położone na 3. (ostatnim) piętrze w bloku z windą, na kameralnym osiedlu na Słocinie. Jest to jedyne.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł46,20 m² 11 580 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Staszica w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 46,2 m2, usytuowane jest 3 piętrze w niskim bloku. W jego skład wchodzą: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł65,77 m² 14 900,41 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Nieruchomości Eagles Estate z przyjemnością prezentuje wyjątkowy apartament o powierzchni 65,77 m , położony na 2. piętrze kameralnego budynku na cenionym osiedlu Drabinianka, przy.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł48,29 m² 9 712,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie z kominkiem, dostępem do ogrodu, koło przystanku. Czy to możliwe? Zapraszamy na prezentację i kontakt z naszym biurem. Mieszkanie położone w kameralnym, niskim.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł51,78 m² 11 568,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie w Rzeszowie przy ul. Maksymiliana M Kolbego składającego się z 2 pokoi, mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł67,20 m² 40,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Home Profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu mieszkania w Rzeszowie przy ul. Małopolska. Nieruchomość o powierzchni 67,20 m 2 wraz z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł80,20 m² 8 341,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Podwisłocze. Spokojna okolica a zarazem niedaleka odległość od ścisłego centrum sprawi iż nowi.