Mieszkanie, ul. Świadka
Świadka, Rzeszów, podkarpackie
- 489 000 zł
- 53 m²
- 9 226 zł/m²
Anna Jardanowska
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Świadka
Świadka, Rzeszów, podkarpackie
zaktualizowane:
20 maja 2026
Mieszkanie, ul. Świadka
Zaktualizowane: 20 maja 2026
489 000 zł 53 m² 9 226 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
5/10
2
1980
parking publiczny / na ulicy
wysoki standard
Zobacz na mapie
Piętro:
5/10Liczba pokoi:
2Rok budowy:
1980Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
wysoki standardSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 489 000 zł (9 226 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: maj 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 53 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
- okna: aluminiowe
- Budynek: blok mieszkalny (blok z płyty); rok budowy: 1980 (blok w starym budownictwie)
- technika budowy: wielka płyta
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 5/10, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Czynsz: 815 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: oddzielna
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: Reformacka Nieruchomości, zaktualizowane: 20.05.2026
- numer ogłoszenia: 1940/17467/OMS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Świadka, Rzeszów, podkarpackie
- Otoczenie: las, jezioro
Opis nieruchomości
Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 53 m². Nieruchomość znajduje się na 5. piętrze w 10-piętrowym bloku przy ul. Witolda Świadka w Rzeszowie.
To doskonała propozycja dla osób ceniących miejski styl życia oraz dla inwestorów szukających bezpiecznej lokaty kapitału z gwarancją szybkiego wynajmu!
Atuty nieruchomości:
- ścisłe centrum miasta,
- mieszkanie widokowe usytuowanie na 5. (...)
577 419...
577 419 519