dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Rzeszów - Oferty sprzedaży i najmu

1 515 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 515 ogłoszeń

729 000 zł78,90 m² 9 239,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie na parterze idealne dla rodzin oraz osób ceniących komfort i dostępność Oferuję wyjątkowe mieszkanie o wielkości 78.9mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł49,50 m² 8 282,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49.50 m usytuowane na 4. piętrze niskiego, 4-kondygnacyjnego bloku z 1976 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł30 m² 15 833,33 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe gotowe do odebrania kluczy mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji w centrum Rzeszowa - Apartamenty Zamkowe. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze z windą , co.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł109,94 m² 10 915,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie premium w zabudowie szeregowej, oddalone 4 minuty autem od jednej z głównych ulic Rzeszowa - ul. Podkarpackiej. Mieszkanie w tej okolicy to namiastka.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

599 000 zł49 m² 12 224,49 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

W biurze Rzeszowskie-nieruchomości Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49 m w znakomitej lokalizacji przy ul. Powstańców Warszawy w Rzeszowie. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł68,20 m² 10 249,27 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

W ofercie Estaton prezentujemy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Architektów w Rzeszowie, usytuowane na 4 piętrze wysokiego bloku z windą z 2015r. Opis budynku: rok.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł58,50 m² 7 675,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferta sprzedaży 3-pokojowego mieszkania przy ul. Iranka-Osmeckiego w Rzeszowie. Trzy pokoje, lokalizacja w cichej dzielnicy, blisko uczelni, szkół, marketów sprawiają, że ta nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pelczara

Rzeszów,podkarpackie

420 000 zł32 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura onhouse prezentujemy na sprzedaż gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 32 m , położone na rzeszowskim Nowym Mieście przy ul. bp. Józefa Sebastiana Pelczara.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł48,21 m² 11 595,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni 41 m2 zlokalizowane przy ulicy Antoniego Gromskiego w Rzeszowie. Ulica Gromskiego w Rzeszowie to główna arteria.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł55 m² 12 363,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55m2, usytuowane na 1 piętrze w 2 piętrowym niskim bloku. Wybudowany w 2010 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł29,70 m² 13 804,71 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne przy ul. Podwisłocze w Rzeszowie. Nieruchomość o powierzchni 29,70 m2, usytuowana na 6 piętrze 10 piętrowego bloku. Do mieszkania przynależy piwnica oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 370 000 zł188,95 m² 7 250,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyłącznie w ofercie Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż część kamienicy przy ul. Grunwaldzkiej jednej z najbardziej prestiżowych i uczęszczanych ulic w centrum Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł30,50 m² 13 081,97 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Świetny układ na małym metrażu ustawne mieszkanie z dużym balkonem Rzeszów Drabinianka. Opis nieruchomości: - pow. 30,50m2 - komórka lokatorska na poziomie -1 (pow. 5,45m2) - miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł58,40 m² 10 102,74 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 58,41 m , położone na 1. piętrze 2-kondygnacyjnego budynku, który został oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł83,19 m² 15 025,84 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Biuro Res Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży dwupoziomowego apartamentu o łacznej powierzchni 62,67 m2 zlokalizowanego w prestiżowej dzielnicy Capital Towers, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł43,95 m² 11 331,06 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie Estaton prezentujemy funkcjonalne, dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,95 m , zlokalizowanego na VI piętrze nowoczesnego budynku z windą, przy ul. Dynowskiej na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

687 000 zł98,92 m² 6 945,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 98,92 m , położone w cichej i zielonej części Rzeszowa w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł54 m² 11 092,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie położone na parterze w kameralnej zabudowie dwulokalowej na Osiedlu Projektant z dużym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł42,11 m² 12 087,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,11 m , zlokalizowane w samym sercu Rzeszowa. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł50,31 m² 9 918,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie O powierzchni 50,31 M - rzeszów | 150 m. od ul. 3 maja | zamknięty darmowy parking | parter Wyłącznie w ofercie biura homfi, na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł66 m² 8 484,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 66 m ul. Lewakowskiego, os. Krakowska-Południe (I piętro) Oferujemy na sprzedaż przestronne, jasne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

579 900 zł49,90 m² 11 621,24 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2-pokojowe mieszkanie | 50 m | Kielanówka Cegielnia - Rzeszów Biuro Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 50 m , zlokalizowanego na 2. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł67 m² 11 925,37 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną w zabytkowej części Rzeszowa, tuż przy reprezentacyjnej ulicy 3 maja. Położony na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł54,69 m² 11 336,62 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Architektów w Rzeszowie - 54,69 m , balkon Na sprzedaż oferuję jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 54,69 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł90 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości! Przedstawiamy Państwu świetny 2 poziomowy apartament z tarasami dachowymi na wynajem w południowej części Rzeszowa. Główne.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Łanowa

Rzeszów,podkarpackie

1 350 000 zł86,21 m² 15 659,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w ofercie biura nieruchomości Eagles Estate przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 86,21 m , zlokalizowanego w Rzeszowie na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Skłodowskiej-Curie

Rzeszów,podkarpackie

785 000 zł96 m² 8 177,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Biuro Home Space Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 97 m , położone w ścisłym centrum Rzeszowa, przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł78,31 m² 13 408,25 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

W ofercie biura onhouse wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 78,31 m . Nieruchomość znajduje się na parterze nowoczesnego budynku z windą z 2021 roku, przy ul. Św. Kingi.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł46 m² 36,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne w idealnym stanie/okolica prz Do wynajęcia mieszkanie o pow. 45,65 m2 zlokalizowane na ul. Dąbrowskiego (rejon Instytutu Muzyki) na II piętrze w niskim bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł48,73 m² 12 497,43 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,73 m2 przy ulicy Jana Wywrockiego. To dynamicznie rozwijająca się część Rzeszowa (staroniwa), która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł30 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowe do zamieszkania | 2 pokoje | 30 m | 1. piętro | Świetna inwestycja! Szukasz kompaktowego mieszkania w dobrej lokalizacji, które nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów finansowych? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł37,60 m² 11 941,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,6 m2 zlokalizowane przy ulicy Marszałkowskiej na osiedlu Tysiąclecia w Rzeszowie. Mieszkanie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rycerska

Rzeszów,podkarpackie

390 000 zł35,25 m² 11 063,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,25 m zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Rycerskiej. Lokal usytuowany na parterze, co zapewnia wygodę codziennego użytkowania idealne.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł32,20 m² 12 391,30 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż mieszkanie z balkonem przy ul. Siemieńskiego blisko centrum Rzeszowa. Mieszkanie o powierzchni 32,20 m2, usytuowane jest na 5 widokowym piętrze w 7 - piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł82 m² 7 682,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie przy ul. Grunwaldzkiej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 82m2, usytuowane jest na drugim piętrze w kamienicy w samym centrum miasta. W jego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czudecka

Rzeszów,podkarpackie

716 000 zł61 m² 11 737,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe - 61 m | 2 balkony | garaż podziemny | Rzeszów - Projektant / Kotuli Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 61,08 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł36,13 m² 12 427,35 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje | 36,17 m | ul. Czudecka | Rzeszów | Przybyszówka / Franciszka Kotuli / Projektant Prezentowane 2-pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 36,17 m . Znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł53 m² 8 679,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Klimat kamienicy/rejon centrum miasta Do sprzedania mieszkanie o pow. 52,73 m2 zlokalizowane w rejonie centrum miasta - na ul. Langiewicza na II piętrze w kamienicy (jest po remoncie elewacji.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Rejtana

Rzeszów,podkarpackie

610 000 zł63 m² 9 682,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż hit inwestycyjny przy Uniwersytecie Medycznym ul. Rejtana Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 63 m , położone na 2 piętrze w zadbanym bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł136 m² 6 242,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1990

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż w pełni funkcjonujący, gotowy do przejęcia biznes najmu krótkoterminowego zlokalizowany w ścisłym centrum Rzeszowa przy.

Szczegóły ogłoszenia

965 000 zł80 m² 12 062,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m2 przy ulicy Krośnieńskiej. To uznane rzeszowskie osiedle Projektant, cenione za niską zabudowę, dużą.