dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Rzeszów - Oferty sprzedaży i najmu

1 515 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 515 ogłoszeń

509 000 zł42,10 m² 12 090,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje ofertę na zakup mieszkania w Centrum Rzeszowa! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,11 m , usytuowane na 2. piętrze w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł49,96 m² 10 408,33 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe mieszkanie 50 m ul. Dynowska, osiedle Projektant, rzeszów. Biuro Jasłowska Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni ok. 50 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

716 000 zł60,98 m² 11 741,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nieruchomości Podkarpacie prezentuje nowoczesne, gotowe do zamieszkania mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,98 m , położone na trzeciej kondygnacji ( I piętro) nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł65,01 m² 11 229,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65.01 m2 zlokalizowane przy osiedlu Krośnieńskiej w Rzeszowie. Ulica Krośnieńska w Rzeszowie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

450 000 zł33 m² 13 636,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie z ogródkiem na sprzedaż | Rzeszów, ul. Wieniawskiego Biuro nieruchomości Domani prezentuje ofertę sprzedaży przytulnego mieszkania o powierzchni 33 m , położonego na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

418 000 zł28,50 m² 14 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W sprzedaży mieszkanie o powierzchni 28m2 zlokalizowane przy ul. Elizy Orzeszkowej w Rzeszowie. Mieszkanie zadbane, po generalnym remoncie w 2021 roku. Idealne do zamieszkania jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł46 m² 14 021,74 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 46 m wysoki standard, świetna lokalizacja! Oferuję na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46 m , zlokalizowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł45,07 m² 9 962,28 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 45,07 m , położone na 9 piętrze w budynku wielorodzinnym przy ulicy Lenartowicza. To idealna propozycja zarówno dla osób planujących zakup pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł54,97 m² 8 895,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z balkonem typu loggia w samym sercu Rzeszowa, tuż przy ul. 3 maja. Doskonała lokalizacja do zamieszkania lub pod inwestycję (booking, airbnb, najem.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy

Rzeszów,podkarpackie

3 500 zł65 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers przedstawia Państwu przestronne mieszkanie położone przy ul. Hetmańskiej w Rzeszowie. Nieruchomość o powierzchni 65 m usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

357 000 zł29,70 m² 12 020,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Biuro Stoprocent Nieruchomości oferuje na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,7 m , położone na 3. piętrze wysokiego bloku z nową windą, znajdującego się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Rzeszów,podkarpackie

2 500 zł32 m² 78,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | klimatyzacja | miejsce postojowe | osiedle zamknięte Na wynajem komfortowe, gustownie urządzone mieszkanie o powierzchni 32 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Rzeszów,podkarpackie

2 450 zł43 m² 56,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Opis - metraż: 43 m2 - salon, kuchnia, łazienka. - piętro: 0 z 3 - ogrzewanie: systemowe(wliczone w czynszu) - wyposażenie we wszystkie potrzebne sprzęty agd (płyta grzewcza, piekarnik,.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł106,47 m² 8 255,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Tylko u nas! Na sprzedaż dwupoziomowe, pięciopokojowe mieszkanie o powierzchni 106,47 m2 zlokalizowane na I i II piętrze segmentu przy ul. Senatorskiej w Rzeszowie. Budynek: - rok.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł15 m² 17 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż kawalerka w Rzeszowie na ulicy Paderewskiego. W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości Kawalerka o pow. 15m2 z ogródkiem o pow. 18m2. Nieruchomość sprzedawana.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2-pokojowe - os. Architektów / ul. Podgórska Do wynajęcia przestronne 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na panoramę miasta. Mieszkanie znajduje się na 6.

Szczegóły ogłoszenia

455 400 zł37,95 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Hetmańskiej 40a w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 37,95 m usytuowane na 10. piętrze w 11-piętrowym bloku z windą. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł38,31 m² 14 617,59 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości prezentujemy Państwu nowe, wykończone dwupokojowe mieszkanie o metrażu 38,31m2 z balkonem mieszczące się na czwartym piętrze sześciopiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

396 000 zł49 m² 8 081,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedstawiamy do sprzedaży jest mieszkanie o pow. 49,90m2 znajdujące się przy ul.Mikołajczyka w Rzeszowie. Mieszkanie położone jest na 4 piętrze w niskim bloku (bez windy) i składa.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł52 m² 11 519,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Atuty Centrum miasta dwustronne 52 m 3 pokoje jasne wyposażone w sprzęt rtv i agd idealne pod wynajem Przedstawiam Państwu Przestronne mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 52m2, które.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Rzeszów,podkarpackie

2 380 zł52 m² 45,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Kwiatkowskiego usytuowane na pierwszym piętrze w niskim bloku. Rozkład mieszkania: -aneks kuchenny -salon z wyjściem na balkon -2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł40,30 m² 11 042,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

W ofercie biura onhouse na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana na jednym z najbardziej zielonych osiedli Rzeszowa osiedlu Kmity. Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,3.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Rzeszów,podkarpackie

3 500 zł65 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 65 m | klimatyzacja | balkon | parking Na wynajem komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , położone w dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł65,38 m² 39,77 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie 69,57 m | os. Andersa | ul. Mikołajczyka | Rzeszów Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 69,57 m , położone na 8. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł42,76 m² 8 863,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 43 m z piwnicą po remoncie, stan deweloperski. Mieszkanie o powierzchni 43 m ,dwustronne,położone na 4. piętrze w zadbanym, ocieplonym budynku,przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na wynajem przy ulicy Lubelskiej o powierzchni 30 m2 usytuowane na 6 piętrze z widokiem na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł38 m² 11 026,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie biura Estaton prezentujemy na sprzedaż komfortowe i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 38,21 m , położone w dogodnej lokalizacji przy ulicy Okulickiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł96,65 m² 16 554,58 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 96,65 m , usytuowane na 15. piętrze nowoczesnego, wysokiego bloku z windą, wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł42,11 m² 12 087,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Biuro Rzeszowskie - Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania położonego przy ul. Stefana Batorego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł52,87 m² 52,96 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz komfortowe, przestronne mieszkanie, w którym nikt jeszcze nie mieszkał! To oferta dla osób ceniących wysoki standard, nowoczesne wykończenie oraz bliskość natury. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

357 000 zł29,70 m² 12 020,20 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 29,7m, zlokalizowane w Rzeszowie, na osiedlu Nowe Miasto, przy ulicy Podwisłocze. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w bloku z windą. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł49 m² 13 448,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w Rzeszowie na ulicy Langiewicza. W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości mieszkanie 2 pokojowe o pow. 49 m2 z dużą piwnicą. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł62,80 m² 10 748,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje | 62,8 m2 | ul. Iwonicka | Rzeszów | Przybyszówka / Franciszka Kotuli / Projektant Prezentowane 3 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 62,8 m2. Położone jest na parterze w niskim bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł82 m² 8 646,34 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 81,91 m2 przy ulicy Solińskiej. To jedno z najprężniej rozwijających się osiedli w Rzeszowie (osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł50,37 m² 13 202,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkową ofertę 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,03m2 w otoczeniu lasu w Kielanówce k. Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

368 000 zł39,76 m² 9 255,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne przy ul. Mikołajczyka w Rzeszowie. Nieruchomość o powierzchni 39,76 m2, usytuowana na 3 piętrze niskiego 4 piętrowego bloku. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

800 124 zł89,50 m² 8 939,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż piękne i funkcjonalne, 4 pokojowe mieszkanie w niskim bloku. Mieszkanie usytuowane jest na parterze z ogródkiem. W pobliskim sąsiedztwie przystanek mpk, sklepy, kościół,.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł47,26 m² 11 214,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szukasz nowego mieszkania do własnej aranżacji ale nie chcesz czekać aż deweloper wybuduje osiedle? Świetnie się składa bo Biuro Sprzedaży Galicja-Nieruchomości ma przyjemność przedstawić ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł46,29 m² 10 369,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,29 m przy ul. Hetmańskiej w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 1950 Ilość pięter: 2/3 Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł133 m² 10 451,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy apartament o powierzchni - 133 m w sercu Rzeszowa! Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży unikatowego apartamentu położonego na 1 piętrze w samym Centrum Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł56,77 m² 12 312,84 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Jana Pawła II w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 56,77 m2, usytuowane jest na parterze w budynku oddanym w 2024 r. Dużym.