dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Rzeszów - Lista ofert

1 330 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 330 ogłoszeń

399 000 zł32 m² 12 468,75 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Home Space Nieruchomości Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32 m , zlokalizowane na 10. piętrze w 11-piętrowym bloku z windą, przy ul. Pelczara.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł57 m² 17 543,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie wykończone i jeszcze nie zamieszkiwane. Idealne dla osób szukających gotowego mieszkania z ogródkiem i pełnym wyposażeniem. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,81 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł53,60 m² 14 906,72 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

W ofercie biura Estaton prezentujemy nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,57 m , usytuowane na 1. piętrze w Rzeszowie, przy ul. Ignacego Paderewskiego w Dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Pelczara

Rzeszów,podkarpackie

494 000 zł53,50 m² 9 233,64 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż oferuję przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,5 m2, zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Pelczara, usytuowane na IX piętrze w wysokim bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

589 000 zł47,29 m² 12 455,06 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Wyłącznie w ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,00 m , położone na 6. piętrze budynku, przy ul. Małopolskiej w Rzeszowie (os. Pobitno).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 040 zł41,04 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura nieruchomości Eagles Estate przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 zlokalizowane przy ul. Kwiatkowskiego w Rzeszowie. Nieruchomość usytuowana jest na 6.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na wynajem, znajdujące się w Rzeszowie przy ul. Lubelskiej na Osiedlu Hiszpańskie Ogrody. Prezentowana nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe, położone na piątym piętrze w wieżowcu przy ul. Piastów w Rzeszowie. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 136 200 zł59,80 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:27/41

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W rzeszowie realizowana jest wyjątkowa inwestycja deweloperska. Powstaje zespół dwóch budynków. Niższy 18-piętrowy budynek N oraz wyższy 41-piętrowy budynek W. Jego wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł27,62 m² 14 084 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Podwisłocze w Rzeszowie, na popularnym osiedlu Nowe Miasto. Nieruchomość może być świetną propozycją zarówno dla osób szukających własnego lokum, jak i dla inwestorów planujących zakup.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł47 m² 11 063,83 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 5. piętrze w 11-piętrowym bloku z windą, przy ul. Granicznej w Rzeszowie, w dzielnicy Drabinianka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł100,12 m² 13 883,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna o powierzchni 100,12 m , zlokalizowana przy ul. Witolda. Dwupoziomowe mieszkanie w lokalizacji cieszącej się dużym zainteresowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Rzeszów,podkarpackie

745 000 zł44,50 m² 16 741,57 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44.5 m , zlokalizowane na piątym piętrze nowoczesnego 7 piętrowego apartamentowca. Wybudowany w 2015 roku budynek z windą.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł73 m² 7 671,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Okazja! 7.671 zł/m | 73m | 4 Pokoje | Os. Kmity | Idealne pod inwestycję lub dla rodziny Szukasz przestronnego mieszkania w doskonałej lokalizacji, które łączy atrakcyjną cenę z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Rzeszów,podkarpackie

1 800 zł28 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie położone na 1 piętrze w niskim bloku przy ul. Kopernika, w pobliżu Rynku. Lokal po generalnym remoncie. Układ mieszkania: -przedpokój z aneksem kuchennym -dwa.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł63,70 m² 10 361,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63,7 m2, położone na 1. piętrze w 4 - piętrowym budynku na osiedlu Krakowska.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem

Rzeszów,podkarpackie

648 600 zł47,11 m² 13 767,78 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni 47,11 m , zlokalizowane w ścisłym centrum Rzeszowa, w inwestycji Capital Towers Residence, tuż obok Zamku.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł50 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Biuro Nieruchomości homespace ma przyjemność zaprezentować atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane przy ul. Bohaterów w Rzeszowie. To idealna propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

716 000 zł60,98 m² 11 741,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nieruchomości Podkarpacie prezentuje nowoczesne, gotowe do zamieszkania mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,98 m , położone na trzeciej kondygnacji ( I piętro) nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł61,59 m² 10 862,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przedstawiamy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, położony w centrum miasta - Ul. Cegielniana w Rzeszowie. Nieruchomość ma powierzchnię 61,59 m2 i jest położone.

Szczegóły ogłoszenia

946 453 zł55,50 m² 17 053,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ekskluzywny klimatyzowany apartament w ścisłym centrum , gotowy do zamieszkania. W cenie zawarte jest kompletne umeblowanie i wyposażenie. Układ pomieszczeń : Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł42,76 m² 10 056,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rzeszów ul. Hetmańska, 2 niezależne pokoje, osobna kuchnia, po remoncie, z wyposażeniem cena 430 000zł. Doskonały do zamieszkania, jak również pod biuro. Do sprzedania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł44 m² 11 795,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w Rzeszowie na ulicy Krzywoustego. W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości mieszkanie 2 pokojowe o pow. 44 m2 z piwnicą. Nieruchomość sprzedawana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

516 942 zł63,82 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Sprzedaży Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję na mapie Rzeszowa realizowaną na ul. Technologicznej. Nowe osiedle powstaje w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł51,25 m² 9 951,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 51,25 m Rzeszów, ul. Dominikańska (os. Piastów) Świetna cena za m w jednej z najlepszych lokalizacji inwestycyjnych w Rzeszowie tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł34,15 m² 74,67 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania wykończonego w wysokim standardzie w Rzeszowie przy ul. Kopisto. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł67,60 m² 9 600,59 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 4 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 67,6 m2 zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Podwisłocze -.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł26,33 m² 15 533,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka | 26,33 m2 | ul. Sikorskiego | Rzeszów Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 26,33 m2. Znajduje się na drugim piętrze w 2-piętrowym budynku, który został oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł45,12 m² 10 837,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Biuro Eagles Estate przedstawia na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Broniewskiego w Rzeszowie, zaledwie 3 km od rynku. Lokal o powierzchni 45,12 m mieści się na 3. piętrze niskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł72,02 m² 9 372,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w nowoczesnym budynku z windą oraz garażem podziemnym, przy ul. Architektów.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł43,55 m² 14 213,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 43,55 m2 zlokalizowane w ścisłym centrum Rzeszowa przy ulicy Okrzei. Ulica Okrzei to propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł67 m² 11 343,28 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

W ofercie biura Estaton przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 67m2 zlokalizowane na ostatnim piętrze budynku przy ulicy Architektów w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 2012 Ilość pięter:.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł48,73 m² 12 497,43 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,73 m2 przy ulicy Jana Wywrockiego. To dynamicznie rozwijająca się część Rzeszowa (staroniwa), która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

377 000 zł30 m² 12 566,67 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

W sprzedaży kawalerka o pow. 30m2, z możliwością wyodrębnienia sypialni. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w wysokim bloku przy ul. Podwisłocze. Opis nieruchomości: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

747 500 zł72,50 m² 10 310,34 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,5 m przy ul. Architektów 11 w Rzeszowie. W pełni wyposażone mieszkanie idealne dla osób, które chcą zamieszkać na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł43 m² 8 813,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

W ofercie biura estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2 zlokalizowane przy ulicy Broniewskiego w Rzeszowie. Lokal znajduje się na 4. piętrze w zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł67,55 m² 11 828,28 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w ścisłym centrum miasta , w sercu Rzeszowa. Mieszkanie położone na wysokim parterze w kamienicy dwupietrowej,dwustronne jasne z oddzielną jasną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 895 zł64,65 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości- prezentujemy Państwu nowe, oddane do użytku czteropokojowe mieszkanie o metrażu 64,65m2 z dużym balkonem mieszczące się na szóstym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł53,42 m² 8 405,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Starzyńskiego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 53,42 m2, usytuowane jest na 2 piętrze w bloku czteropiętrowym. W jego skład wchodzą: 2.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł53,16 m² 8 841,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż mieszkanie własnościowe z założoną księgą wieczystą, położone w Rzeszowie przy rondzie Pobitno. Lokal znajduje się na 3. piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł38,31 m² 14 617,59 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości prezentujemy Państwu nowe, wykończone dwupokojowe mieszkanie o metrażu 38,31m2 z balkonem mieszczące się na czwartym piętrze sześciopiętrowego bloku.