dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Rzeszów - Oferty sprzedaży i najmu

515 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

515 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Generała Władysława Andersa,Rzeszów

350 000 zł40 m² 8 793,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,8 m2 usytuowane na parterze w niskim czteropiętrowym bloku przy ul. Mikołajczyka. Dodatkowo do nieruchomości przynależy piwnica, natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pobitno,Rzeszów

399 000 zł57 m² 6 943,96 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,46 m2 usytuowane na parterze w niskiej zabudowie szeregowej z przynależnym dużym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odrzykońska

Projektant,Rzeszów

629 000 zł64 m² 9 767,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowe 3 pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Odrzykońskiej na osiedlu Przybyszówka (spółdzielnia Projektant). Nieruchomość o powierzchni 64,4 m2 usytuowana jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orzeszkowej

Śródmieście Północ,Rzeszów

469 000 zł57 m² 8 170,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu dwustronne, bardzo jasne 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż. Przedmiotowa nieruchomość o powierzchni 57,40 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Biecka

Projektant,Rzeszów

559 000 zł62 m² 8 972,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Biuro Reformacka Nieruchomości prezentuje na sprzedaż ciepłe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,30 m2 zlokalizowane na Osiedlu Projektant przy ul. Bieckiej w Rzeszowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Przybyszówka,Rzeszów

549 000 zł88 m² 6 217,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż apartament 88,3 m2 | 3 pokojowy z antresolą i bardzo dużym tarasem na dachu. Klucze od zaraz - gotowe mieszkanie W stanie deweloperskim Niewątpliwie dużym atutem apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krakusa

Mieszka I,Rzeszów

530 000 zł70 m² 7 571,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie w bloku z cegły z lat 90. Zlokalizowane na kameralnej ulicy Krakusa. 3 pietro z 4. 3 oddzielne pokoje. Kuchnia, wc i łazienka osobno. Brak piecyka gazowego, tzw termy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Generała Grota Roweckiego,Rzeszów

380 000 zł50 m² 7 555 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż mieszkanie w Rzeszowie ul. Dąbrowskiego Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji pod inwestycję lub dla Siebie? Mamy dla Ciebie coś idealnego! tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Kmity,Rzeszów

429 000 zł50 m² 8 580 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mam przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze czteropiętrowego bloku w bardzo dobrej lokalizacji, w pełni umeblowane oraz wyposażone w sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Technologiczna

Przybyszówka,Rzeszów

277 324 zł34 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Centrum Inwestycji Deweloperskich. Zamieniamy miesiące poszukiwań w jedną godzinę konkretów. Największa baza ofert mieszkań i domów od sprawdzonych deweloperów z Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Iranka-Osmeckiego

Baranówka,Rzeszów

339 000 zł36 m² 9 416,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Oferuję do sprzedaży w pełni urządzone, zadbane i słoneczne mieszkanie o powierzchni 36 m2 na trzecim piętrze w niskim bloku usytuowanym przy ulicy Osmeckiego w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Baranówka,Rzeszów

335 000 zł37 m² 9 153,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 37m z wyposarzeniem na parterze przy ulicy Obrońców Poczty Gdańskiej, dwa niezależne pokoje, jasna kuchnia. Mieszkanie zadbane, w kuchni i łazience płytki, w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowe Miasto,Rzeszów

496 685 zł62 m² 8 011,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

W ofercie biura przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m2 zlokalizowane przy ulicy Paderewskiego w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość to idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

485 000 zł60 m² 8 083,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie przy ulicy Bohaterów Westerplatte. Prezentowana nieruchomość to idealna propozycja dla osób szukających mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Staroniwa

Staroniwa,Rzeszów

284 163 zł36 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż idealne mieszkanie dla pary oraz na inwestycje - funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem usytuowana na parterze niskiego, nowoczesnego 4-piętrowego bloku z windą. Inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Staroniwska

Staroniwa,Rzeszów

226 440 zł25 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe na nowej inwestycji. Mieszkanie na 4 piętrze w bloku z windą. Lokalizacja inwestycji - Rzeszów, ul. Staroniwska. Inwestycje charakteryzuje nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Rzeszów,podkarpackie

398 500 zł44 m² 9 001,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dwustronne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta przy ul. Krzywoustego. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miejska

Budziwój,Rzeszów

519 000 zł59 m² 8 796,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferuję na sprzedaż mieszkanie w szeregówce na ulicy Miejskiej w Rzeszowie. Inwestycja oddana w 2020 roku. Mieszkanie wykończone, stan jak na zdjęciach. Metraż: 59m2 (salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Staromieście,Rzeszów

399 000 zł50 m² 7 321,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bezpośrednio - mieszkania gotowe W tym roku Ostatnie trzy mieszkania na parterze z dużymi ogrodami, z krótkim terminem oddania. Nowe mieszkania w cichej i kameralnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Piłsudskiego

Śródmieście,Rzeszów

585 000 zł59 m² 9 915,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości.pl przedstawiamy Państwu nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w centrum Rzeszowa przy ulicy Piłsudskiego. Jest dwustronne, po generalnym remoncie, zaaranżowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kwiatkowskiego

Drabinianka,Rzeszów

449 000 zł43 m² 10 441,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w cichej i spokojnej dzielnicy Drabinianka, przy ul.Kwiatkowskiego 46 w Rzeszowie na pierwszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbrowskiego

Śródmieście,Rzeszów

439 000 zł40 m² 10 975 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 40m2 przy ul. Dąbrowskiego, osiedle Śródmieście oferta bezpośrednio od właściciela, brak prowizji - salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie - 2 piętro w piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Drabinianka,Rzeszów

399 000 zł50 m² 8 023,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie w nowocześniej inwestycji przy ul. Sikorskiego w Rzeszowie. Oferta dotyczy mieszkania na parterze 49,73 m2 z przynależnym tarasem. Dodatkowe informacje: - niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowe Miasto,Rzeszów

439 000 zł54 m² 8 205,61 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,5 m2 zlokalizowane przy ul. Witolda Świadka w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość znajduje się na szóstym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

457 000 zł38 m² 12 026 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż dwie niezależne od siebie kawalerki w Rzeszowie ul. Okulickiego opis nieruchomości: - powierzchnia mieszkania 38m2 - położone na 2 piętrze /4 - po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kwiatkowskiego

Drabinianka,Rzeszów

573 820 zł88 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe mieszkania w stanie deweloperskim w Rzeszowie. Inwestycja zlokalizowana pośród niskiej zabudowy, terenów zielonych z bezpośrednim wjazdem z ul. Kwiatkowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Iranka-Osmeckiego

Baranówka,Rzeszów

379 000 zł54 m² 7 018,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie 54 m2 na III piętrze czteropiętrowego bloku bez windy osiedle Baranówka IV przy ulicy Osmeckiego. Bardzo dobra lokalizacja blisko znajduje się szkoła, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kwiatkowskiego

Drabinianka,Rzeszów

348 311 zł44 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Miłocin,Rzeszów

479 000 zł60 m² 8 008,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż ostatnie nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 59,70 m2 z przynależnym ogródkiem o pow. od 95 m2 (segment narożny) w nowym - IV etapie - jednej z najpopularniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Projektant,Rzeszów

445 000 zł47 m² 9 468,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

W ofercie biura Rzeszowskie- nieruchomości na sprzedaż mieszkanie w Rzeszowie na ul. Krajobrazowej oś. Projektant. Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1- piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Przybyszówka,Rzeszów

539 000 zł53 m² 10 257 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 52,55m2 al.Krakowska Szukasz gotowego mieszkania W WYSOKIM STANDARDZIE w niskiej, kameralnej zabudowie w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Hetmańska

Generała Grota Roweckiego,Rzeszów

585 000 zł90 m² 6 522,47 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1972

Wstrzymane Do sprzedaży przestronne mieszkanie o pow.89,69m, położone na trzecim piętrze w wieżowcu. Mieszkanie trójstronne, usytuowane na południe, zachód i północ. Składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starzyńskiego

Baranówka,Rzeszów

339 000 zł37 m² 9 262,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

W ofercie sprzedaży biura Reformacka Nieruchomości przedstawiamy Państwu bardzo jasne i komfortowe 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,60 m2. Przedmiotowa nieruchomość zlokalizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Staszica

Generała Grota Roweckiego,Rzeszów

585 000 zł90 m² 6 522,47 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 5 pokoi * 89,69 m2 * III piętro * Rzeszów * ul. Staszica opis mieszkania: - mieszkanie o powierzchni 89,69 m2 - piętro: 3 /10 - czynsz 925 pln, w tym: c.o; wywóz śmieci, fundusz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Monte Cassino

Mieszka I,Rzeszów

468 000 zł50 m² 9 360 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 4-ro pokojowe mieszkanie, ulokowane na najwyższym piętrze, czteropiętrowego bloku, znajdującego się w centrum Rzeszowa przy ul. Monte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Widokowa

Projektant,Rzeszów

650 000 zł60 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Atrakcyjne, klimatyczne mieszkanie z garażem na osiedlu Projektant, położone na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku z 2008 r. Układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Generała Grota Roweckiego,Rzeszów

480 000 zł65 m² 7 348,44 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 65,32 m2 przy ulicy Staszica na osiedlu Grota Roweckiego. Nieruchomość znajduje się na widokowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chrzanowskiej

Generała Grota Roweckiego,Rzeszów

315 000 zł38 m² 8 228,84 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Reformacka Nieruchomości prezentuje na sprzedaż jasne i ustawne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38.28 m2 położone w Centrum Miasta Rzeszowa przy ul. Zofii Chrzanowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boruty-Spiechowicza

Centrum,Rzeszów

360 000 zł44 m² 8 181,82 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie własnościowe. Posiada wpis do Księgi Wieczystej i pozostałą niezbędną dokumentację. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 44 m2 usytuowane jest na III piętrze bloku 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boruty-Spiechowicza

Baranówka,Rzeszów

369 000 zł44 m² 8 181,82 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości.pl przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2 zlokalizowane przy ulicy Spiechowicza w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Listopadowych

Słocina,Rzeszów

559 000 zł73 m² 7 657,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność zaprezentować 4-ro pokojowe mieszkanie, ulokowane na 2 piętrze trzypiętrowego bloku, znajdującego się we wschodniej części Rzeszowa. Nieruchomość położona w otoczeniu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij