dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Rzeszów - Oferty sprzedaży i najmu

515 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

515 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Widokowa

Wzgórza Staroniwskie,Rzeszów

695 000 zł67 m² 10 346,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Promocja tylko W grudniu! miejsce postojowe W garażu podziemnym O wartości 40.000zł GRATIS! Biuro Dobry Adres prezentuje do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty

Staroniwa,Rzeszów

1 150 000 zł96 m² 12 024,30 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szukasz apartamentowca który wyróżnia się spośród wielu inwestycji na rynku mieszkaniowym w Rzeszowie ? Przedstawiamy nietuzinkowe miejsce w Rzeszowie. Biuro Reformacka Nieruchomości ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sportowa

Króla Stanisława Augusta,Rzeszów

825 000 zł74 m² 11 123,10 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Uwaga! promocja tylko W grudniu! miejsce postojowe W garażu podziemnym O wartości 40.000zł GRATIS! Prezentujemy Państwu komfortowy apartament 3 pokojowy z garażem podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Sikorskiego

Budziwój,Rzeszów

465 000 zł53 m² 8 790,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż ostatnie nowe gotowe w stanie deweloperskim 3 pokojowe mieszkanie o pow. 52,90 m2 z przynależnym ogrodem w kameralnej inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

575 000 zł63 m² 9 112,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

W ofercie biura na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,10 m2 zlokalizowane przy ul. Prymasa 1000-lecia w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Potokowa

Rzeszów,podkarpackie

690 000 zł59 m² 11 694,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie, które znajduje się przy ulicy Potokowej w Rzeszowie na kameralnym osiedlu Kaskada. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł68 m² 7 323,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 68,14 + poddasze ok. 65 m2 (segment narożny) w nowej inwestycji mieszkań w zabudowie bliźniaczej - Zaczernie. Do mieszkania przynależy: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Architektów

Rzeszów,podkarpackie

569 000 zł47 m² 12 194,60 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,66 m2 zlokalizowane na ulicy Architektów w Rzeszowie na czwartym piętrze w wysokim bloku z windą. Rozkład mieszkania: - hall 6,58.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Solarza

Krakowska-Południe,Rzeszów

449 000 zł62 m² 7 277,15 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Oferta na wyłączność! Przedstawiamy do sprzedaży w atrakcyjnej lokalizacji mieszkanie na os. Krakowska Południe - przy ul.Solarza w Rzeszowie. Mieszkanie o pow. 61,70m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Drabinianka,Rzeszów

530 000 zł44 m² 12 045,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania na osiedlu Drabinianka, zlokalizowanym przy ul. Miłej. To niezwykle atrakcyjne mieszkanie o doskonałym rozkładzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bohaterów Westerplatte

Dąbrowskiego,Rzeszów

425 000 zł37 m² 11 612 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie 1 pokojowe położone na 1 piętrze w niskim bloku na os. Dąbrowskiego - przy ul.Bohaterów Westerplatte w Rzeszowie. Mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Słocina,Rzeszów

277 990 zł28 m² 9 812,57 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Royal Broker przedstawia Państwu kawalerkę o powierzchni 28,33 m2 w Rzeszowie przy ul. Wieniawskiego. Prezentowane mieszkanie to idealna lokata kapitału w tej postaci,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Łanowa

Dworzysko,Rzeszów

1 189 000 zł95 m² 12 515,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Witam Przestawiam dwupoziomowy apartament o powierzchni 95m2 wraz z balkonem i dużym tarasem o łącznej powierzchni 50m2 Do mieszkania przy należą dwa miejsca parkingowe 12,5m2 każde.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podwisłocze

Nowe Miasto,Rzeszów

520 000 zł65 m² 8 049,54 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Joker house nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu 3 pokojowe mieszkanie z oddzielna kuchnią na osiedlu Nowe Miasto. Rozkład mieszkania: -Duży i przestronny salon. -2 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubelska

Staromieście,Rzeszów

554 500 zł59 m² 9 350,76 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe, o powierzchni 59,3 m2, położone na parterze w budynku P5 (ul. Lubelska 95) na Osiedlu Bella Dolina III. Inwestycja jest kontynuacją realizowanego kompleksowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żmigrodzka

Franciszka Kotuli,Rzeszów

569 000 zł51 m² 11 181 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Twój Agent Nieruchomości z dumą prezentuje wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,89 m2, usytuowane w malowniczym Rzeszowie, na osiedlu projektant, przy ul. Żmigrodzkiej. To, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kmity,Rzeszów

396 000 zł50 m² 7 920 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Joker house nieruchomości przedstawia mieszkanie na osiedlu kmity o powierzchni 50m2. Układ mieszkania: -3 pokoje (największy pokój 15m2, dwa pokoje po 10m2) -kuchnia ok.7m2 -przestronny przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Kopisto

Rzeszów,podkarpackie

530 000 zł36 m² 14 722,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

W ofercie biura rzeszowskie- nieruchomości na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36m2 zlokalizowane na ul. Kopisto Prezentowana nieruchomość znajduje się na siódmym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Przybyszówka,Rzeszów

363 285 zł45 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biura Nieruchomości Royal Broker prezentuje na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w cichej, spokojnej oraz urokliwej okolicy o powierzchni 44,85 m2. Mieszkanie składa się z: - przedpokoju 9,44.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wywrockiego

Staroniwa,Rzeszów

750 000 zł104 m² 7 211,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Ostatnie dwa dwupoziomowe apartamenty z 20 m2 tarasem w cenie 750 000 pln Przedstawiamy Państwu 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 127 m2 stanowiącego część inwestycji Wzgórze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Nowe Miasto,Rzeszów

2 200 000 zł123 m² 17 873 zł/m²

 

Piętro:23/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szukasz nieprzeciętnego luksusowego apartamentu w prestiżowej lokalizacji w samym sercu miasta z widokiem na panoramę Rzeszowa? Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Rzeszów

Wilkowyja,Rzeszów

729 000 zł60 m² 12 101,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Dobry Adres Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nietuzinkowe, przestronne mieszkanie zlokalizowane na cichym i spokojnym osiedlu blisko trasy wylotowej i obwodnicy miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Staromieście,Rzeszów

620 000 zł55 m² 11 272,70 zł/m²

 

Piętro:2/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Biuro Stoprocent Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży 55 m2 apartamentu na osiedlu skyres w Rzeszowie, przy ul. Lubelskiej. Apartament składa się z 3 pokoi. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ofiar Katynia

Rzeszów,podkarpackie

459 000 zł40 m² 11 475 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości Inhouse ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż ok. 40m2 w Rzeszowie przy ul. Ofiar Katynia. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, posiada 2 osobne sypialnie, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pola

Rzeszów,podkarpackie

455 000 zł38 m² 11 973,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż w Rzeszowie! Lokalizacja: rzeszów, 4 piętro, blok z windą Bliskość do rynku: kilka kroków od serca miasta, pełna infrastruktura W okolicy znajdziesz: szkołę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dunikowskiego

Zalesie,Rzeszów

719 000 zł70 m² 10 271,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Ogłoszenie prywatne, nie oferujemy wynagrodzenia pośrednikom nieruchomości. Opis: mieszkanie dwupoziomowe (bez skosów), w pełni wyposażone, usytuowane na 3 i 4 piętrze (blok z windą),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Nowe Miasto,Rzeszów

2 200 000 zł123 m² 17 873,10 zł/m²

 

Piętro:23/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Podwisłocze

Rzeszów,podkarpackie

935 000 zł73 m² 12 808,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Nieruchomości Inhouse ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż pięknie, dwupoziomowe mieszkanie z dwoma tarasami nad Wisłokiem. Mieszkanie nie było jeszcze zamieszkane jest wszystko nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Architektów

Rzeszów,podkarpackie

599 940 zł55 m² 10 908 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Biuro Nieruchomości Inhouse ma zaszczyt przedstawić Państwu atrakcyjną ofertę mieszkania na sprzedaż, położonego w Rzeszowie, przy ul Architektów. Opis nieruchomości: -Powierzchnia: około 55.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Solińska

Projektant,Rzeszów

590 000 zł50 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Biuro Nieruchomości Inhouse z przyjemnością prezentuję Państwu unikatową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni ok. 50m2 położonego na osiedlu Projektant przy ul. Solińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Rzeszów

Staromieście,Rzeszów

295 000 zł32 m² 9 660 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Oferta sprzedaży mieszkania o powierzchni 32,1 m2 na parterze w Rzeszowie przy ul.Generała Mieczysława Boruty-Spiechowicza 1. Atuty nieruchomości: - powierzchnia użytkowa 32,1 m2, parter -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kmity,Rzeszów

320 000 zł32 m² 9 846,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

W ofercie biura na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32,5 m2 zlokalizowana przy ul. Malczewskiego w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Paderewskiego,Rzeszów

640 000 zł42 m² 15 238,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42m2, ulokowane na drugim piętrze, położone w nowoczesnej dzielnicy Paderewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyspiańskiego

Staroniwa,Rzeszów

499 618 zł42 m² 11 890 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

> < Inwestycja WYSPIAŃSKIEGO SKWER to budynek wielorodzinny z garażem podziemnym i miejscami postojowymi oraz windą. W bloku jest 36 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kujawska

Wilkowyja,Rzeszów

488 000 zł52 m² 9 295,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu przytulne, przestronne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Kujawskiej w Rzeszowie (boczna ulica Lwowskiej). Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Architektów,Rzeszów

760 000 zł69 m² 11 014,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przedstawiam Państwu komfortowe wykończone 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na os. Architektów w Rzeszowie. Główne informacje o nieruchomości: * 2 piętro z 7 * 2012 rok budowy *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszica

Generała Grota Roweckiego,Rzeszów

419 000 zł48 m² 8 705,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Reformacka Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego położonego na I-szej kondygnacji budynku przy ul. Staszica w Rzeszowie. Mieszkanie jest bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hetmańska

Generała Grota Roweckiego,Rzeszów

580 000 zł65 m² 8 923,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania, usytuowanego przy ulicy Hetmańskiej. To idealne miejsce dla osób poszukujących komfortu i wygody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Rzeszów

Pobitno,Rzeszów

339 000 zł28 m² 11 932,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Kawalerka po generalnym remoncie na sprzedaż. W bloku w najbliższym czasie powstanie winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Biała,Rzeszów

456 000 zł67 m² 6 840,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyłącznie w ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dwustronne trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o łącznej powierzchni 66,66 m2. Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, al. Niepodległości

Rzeszów,podkarpackie

320 000 zł27 m² 12 030,10 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Biuro Nieruchomości Royal Broker przedstawia Państwu, w pełni wyposażoną kawalerkę o powierzchni 26,6 m2 w Rzeszowie przy al. Niepodległości. Idealna lokata kapitału w postaci.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij