dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Rzeszów - Oferty sprzedaży i najmu

515 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

515 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty

Rzeszów,podkarpackie

409 000 zł32 m² 12 584,60 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dzień dobry! Na sprzedaż posiadam nieruchomość w Rzeszowie. Opis nieruchomości: - mieszkanie o powierzchni 32.50 m2 - w skład mieszkania wchodzi: kuchnia, salon, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chrzanowskiej

Generała Grota Roweckiego,Rzeszów

299 000 zł38 m² 7 810,87 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Reformacka Nieruchomości prezentuje na sprzedaż jasne i ustawne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38.28 m2 położone w Centrum Miasta Rzeszowa przy ul. Zofii Chrzanowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Drabinianka,Rzeszów

519 000 zł100 m² 5 190 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż mieszkanie w Rzeszowie os. Drabinianka opis nieruchomości: - powierzchnia użytkowa mieszkania 67 m2 - powierzchnia przy podłodze 100m2 - piętro 4 z 4 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hetmańska

Rzeszów,podkarpackie

430 000 zł60 m² 7 182,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zwiedzaj tę nieruchomość bez wychodzenia z domu klikając w link lub ikonę wirtualnego spaceru! Biuro Eksperci Nieruchomości oferuje na sprzedaż trzypokojowe, trójstronne mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, al. Sikorskiego

Drabinianka,Rzeszów

539 000 zł93 m² 5 783,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 93,19 m2 wraz z tarasem dachowym o pow. 34 m2! Nowoczesna architektura sprawia, że projekt ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Nowe Miasto,Rzeszów

375 000 zł44 m² 8 470,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,27 m2, zlokalizowane przy ulicy Krzywoustego w Rzeszowie. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopnickiej

Tysiąclecia,Rzeszów

383 000 zł35 m² 10 880,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje | 35 m2 | ul.Konopnickiej Rzeszów Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnie 35 m2. Położone jest na pierwszym piętrze, niskiego bloku, na osiedlu Tysiąclecia. Układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kwiatkowskiego

Drabinianka,Rzeszów

464 400 zł43 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować Państwi mieszkanie na sprzedaż w cichej i spokojnej dzielnicy Drabinianki, przy ul.Kwiatkowskiego 46 C w Rzeszowie, z dobrze rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubelska

Staromieście,Rzeszów

830 000 zł71 m² 11 688,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

W ofercie sprzedaży mieszkanie 4-pokojowe o pow. 71,01 m2, położone na 1 piętrze 8-piętrowego bloku z windą. Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Lubelskiej na osiedlu Bella Dolina. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Starzyńskiego

Baranówka,Rzeszów

670 000 zł92 m² 7 243,24 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie na sprzedaż: proponujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie + salon położone przy ul. Starzyńskiego w dzielnicy Baranówka. Lokal znajduje się na 3 piętrze w 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecia,Rzeszów

394 900 zł35 m² 11 282,90 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu na sprzedaż jasne dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na osiedlu Tysiąclecia, przy ul. Kochanowskiego. Mieszkanie o powierzchni 35 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Pobitno,Rzeszów

479 000 zł85 m² 5 650,58 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 84,77 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w niskiej zabudowie szeregowej z przynależnym dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Iranka-Osmeckiego

Baranówka,Rzeszów

339 000 zł53 m² 6 348,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości.pl przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53.4 m2, przy ulicy Osmeckiego w Rzeszowie. Mieszkanie zlokalizowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Drabinianka,Rzeszów

556 000 zł69 m² 8 006,91 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Oferujemy do sprzedaży piękne dwupoziomowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,44 m2 zlokalizowane na osiedlu Drabinianka. Duży otwarty salon z aneksem i balkonem, przestronna garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowe Miasto,Rzeszów

420 000 zł54 m² 7 850 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu piękne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2, położone na dziewiątym piętrze jedenastopiętrowego bloku z windą. Jest to idealna propozycja dla rodziny, lecz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Zalesie,Rzeszów

470 188 zł57 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie na nowoczesnej inwestycji na mapie Rzeszowa w malowniczej części - na Zalesiu. Dzielnica charakteryzuje się dynamicznym rozwojem, niską zabudową oraz zieloną okolicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Rzeszów

Króla Stanisława Augusta,Rzeszów

409 000 zł65 m² 6 292,31 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Oferujemy do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie, zlokalizowane w centralnej części miasta przy ul. Sportowej. Z mieszkania 3 minuty drogi do Galerii Rzeszów! Idealne do zamieszkania lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Załęska

Rzeszów,podkarpackie

339 000 zł37 m² 9 115,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

- oferta cesji umowy deweloperskiej mieszkania - Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 37,19 m2 zlokalizowane na 2 piętrze (z 3) w nowo budowanej inwestycji przy ul. Załęskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Załęska

Załęże,Rzeszów

356 235 zł42 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 41,91 m2 z przynależnym ogrodem zlokalizowane na parterze niskiego budynku (3 piętra) w nowym budynku przy ul. Załęskiej w Rzeszowie. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Kmity,Rzeszów

385 000 zł50 m² 7 715,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Do sprzedaży mieszkanie o pow.49,9m, położone na parterze w niskim bloku przy ul. Wyspiańskiego. Lokal składa się z trzech samodzielnych pokoi, jasnej kuchni, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Zalesie,Rzeszów

553 900 zł55 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Drabinianka,Rzeszów

419 000 zł50 m² 8 330,02 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Zwiedzaj tę nieruchomość bez wychodzenia z domu klikając w link lub ikonę wirtualnego spaceru! Biuro Eksperci Nieruchomości oferuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Kmity,Rzeszów

380 000 zł50 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze czteropiętrowego bloku w bardzo dobrej lokalizacji, w pełni umeblowane oraz wyposażone w sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Staroniwa,Rzeszów

387 920 zł48 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż funkcjonalne i przestrzenne 3 pokojowe mieszkanie (48,49 m2) z balkonem usytuowana na 2 piętrze niskiego 4-piętrowego bloku z windą. Osiedle na granicy z Rzeszowem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Rzeszów,podkarpackie

488 000 zł73 m² 6 651,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowe mieszkania w stanie deweloperskim w inwestycji dwulokalowej na której właśnie rozpoczęła się budowa oraz sprzedaż mieszkań oraz szeregówek. Niniejsza oferta dotyczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Przybyszówka,Rzeszów

339 136 zł53 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni - 52,99 m2 - 2 pokojowe w Rzeszowie przy ul. Dębickiej. Mieszkanie znajduje się na kameralnym osiedlu czterech niskich budynków z garażami podziemnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł85 m² 5 886,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 84,77 m2 z własnym tarasem na dachu aż 58,74 m2. Mieszkanie idealne dla rodziny, pary oraz inwestora. Łatwy i szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Miłocin,Rzeszów

225 000 zł30 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe mieszkanie o pow. 73,91 m2 + 2 balkony podzielone na dwa 1/2 pokojowe mieszkania z niezależnymi wejściami. Mieszkanie dla inwestora - 2x mieszkania na 1 księdze wieczystej pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Iranka-Osmeckiego

Baranówka,Rzeszów

330 000 zł54 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Proponujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Iranka Osmeckiego. Lokal znajduje się na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku z połowy lat 80-tych. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Jana Pawła II

Budziwój,Rzeszów

499 000 zł84 m² 5 908,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 84,45 m2 w Rzeszowie na ul. Jana Pawła II. Składa się z 4 pokoi (3 sypialnie + salon z aneksem kuchennym). Usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Staroniwa,Rzeszów

389 840 zł49 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż idealne mieszkanie dla pary oraz na inwestycje - funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie (48,73 m2) z balkonem usytuowana na 2 piętrze niskiego, nowoczesnego 4-piętrowego bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Rejtana

Nowe Miasto,Rzeszów

489 000 zł53 m² 8 815,79 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe o powierzchni ok. 53 m2, znajdujące się na osiedlu Nowe Miasto w Rzeszowie. Mieszkanie znajduje się na dziewiątym piętrze w bloku z windą. Dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Przybyszówka,Rzeszów

304 898 zł45 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w Rzeszowie przy ul. Dębickiej. Mieszkanie znajduje się na kameralnym osiedlu czterech niskich budynków z garażami podziemnymi. Komfort zapewnia praktyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zabłocie

Staromieście,Rzeszów

372 000 zł39 m² 9 538,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Zabłocie. Prezentowane mieszkanie usytuowane jest na parterze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Przybyszówka,Rzeszów

497 426 zł80 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie z antresolą i tarasami - 3 pokojowe w Rzeszowie przy ul. Dębickiej. Mieszkanie znajduje się na kameralnym osiedlu czterech niskich budynków z garażami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Zalesie,Rzeszów

657 325 zł106 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie w nowoczesnej inwestycji na mapie Rzeszowa w malowniczej części - na Zalesiu. Dzielnica charakteryzuje się dynamicznym rozwojem, niską zabudową oraz zieloną okolicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Staroniwa,Rzeszów

380 000 zł32 m² 11 838 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

W ofercie biura Rzeszowskie-Nieruchomości piękne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 32,1m2 z miejscem postojowym oraz komórką lokatorską. Nieruchomość sprzedawana z wyposażeniem widocznym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Słocina,Rzeszów

529 000 zł43 m² 12 302,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż 3 pokojowe o powierzchni ok 43 m2 gotowe pod kluczy do wejścia od zaraz. Mieszkanie w Rzeszowie na Osiedlu Dzielnica Parkowa, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Biała,Rzeszów

399 000 zł59 m² 6 710,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane na kameralnej inwestycji mieszkań zabudowy szeregowej, dwulokalowej. Mieszkania na parterze o układzie 3 pokojowym ok 59,46 m2 z przynależnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Iranka-Osmeckiego

Baranówka,Rzeszów

496 000 zł58 m² 8 522,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Eksperci Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 58,2 m2, usytuowane na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku, w okolicy ul. Osmeckiego w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marszałkowska

Tysiąclecia,Rzeszów

459 000 zł47 m² 9 828,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie znajduje się na czwartej kondygnacji (trzecie piętro) w budynku nr 15 przy ulicy Marszałkowskiej w Rzeszowie (około 400m od Galerii Rzeszów). Składa się z trzech pokoi (jeden.