dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Rzeszów - Oferty sprzedaży i najmu

515 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

515 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malczewskiego

Kmity,Rzeszów

599 000 zł65 m² 9 215,38 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości przedstawiam ofertę sprzedaży przestronnego, jasnego mieszkania z widokiem na panoramę Rzeszowa | 3 pokoje | 65,3 m | 5. piętro Szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Budziwój,Rzeszów

650 000 zł58 m² 11 206,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro Jasłowska Nieruchomości prezentuje mieszkanie: 3 pokoje z prywatnym ogrodem cisza, zieleń i komfort codziennego życia. Na sprzedaż przytulne i funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Słocina,Rzeszów

687 000 zł99 m² 6 945,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 98,92 m , położone w cichej i zielonej części Rzeszowa w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Miłocin,Rzeszów

469 000 zł62 m² 7 549,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Biuro nieruchomości Royal Broker prezentuje na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w zabudowie szeregowej, zlokalizowane w inwestycji w Rzeszowie przy ul. Myśliwskiej. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Miłocin,Rzeszów

389 000 zł42 m² 9 228,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Biuro nieruchomości Royal Broker prezentuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w zabudowie szeregowej zlokalizowane na parterze inwestycji w Rzeszowie przy ul. Myśliwskiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Miłocin,Rzeszów

579 000 zł75 m² 7 687,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowe 4 pokojowe mieszkanie o pow. 75,32 m2 z dwoma balkonami. Mieszkanie w segmencie środkowym lub narożnym w nowym etapie inwestycji mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hetmańska

Generała Grota Roweckiego,Rzeszów

565 000 zł49 m² 11 530,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje na sprzedaż komfortowe, odświeżone i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 49 m , zlokalizowane na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wyzwolenia

Generała Władysława Andersa,Rzeszów

519 000 zł54 m² 9 563,29 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,27 m2 usytuowane na 7 piętrze w bloku z windą. Blok 8 piętrowy z 2008 roku. Mieszkanie idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nazimka

Mieszka I,Rzeszów

529 000 zł54 m² 9 832,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie o pow. 53,8 m2 z balkonem typu loggia, położone na 2 piętrze w 3-piętrowym bloku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubelska

Staromieście,Rzeszów

422 000 zł38 m² 11 205,50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Gotowe W kwietniu! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,66 m , idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Lokal składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zwięczyca,Rzeszów

462 531 zł59 m² 7 835,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję zaledwie kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 59,03 m , położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zwięczyca,Rzeszów

472 880 zł58 m² 8 137,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję zaledwie kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 58,11 m , położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Kmity,Rzeszów

549 000 zł50 m² 11 002 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3 pokoje | 49,90 m2 | ul. Szarych Szeregów | oś.Kmity | Rzeszów Prezentowane 3 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 49,90 m2. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze niskiego bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Armii Krajowej

Mieszka I,Rzeszów

470 000 zł35 m² 13 428,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 2 pokoje przy Armii Krajowej o powierzchni 35m2 , położone na 2. piętrze w 3-piętrowym bloku z 2007 roku. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabskiego

Drabinianka,Rzeszów

615 000 zł56 m² 10 972,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3- pokojowe przy ul. Grabskiego w Rzeszowie o powierzchni 56,05 m2, usytuowane na parterze w zabudowie bliźniaczej. Dużym atutem mieszkania jest położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Staroniwa,Rzeszów

502 775 zł55 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nowe mieszkanie w uznanej części Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 55,25 m z balkonem, położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rzeszów

Krasne,Rzeszów

498 000 zł60 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Tylko w biurze stoprocent nieruchomości! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję na nowatorskim osiedlu domów w zabudowie szeregowej oraz szeregowej dwulokalowej które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Tysiąclecia,Rzeszów

499 000 zł37 m² 13 633,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2- pokojowe usytuowane na pierwszym piętrze o powierzchni 36,6 m2 zlokalizowane na ul. Jana Kochanowskiego w Rzeszowie. Dużym atutem mieszkania jest położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Generała Władysława Andersa,Rzeszów

339 900 zł34 m² 9 852,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? Ta nieruchomość to idealna propozycja zarówno dla osób szukających pierwszego mieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Pobitno,Rzeszów

755 000 zł55 m² 13 665,20 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,25 m , zlokalizowane w wieżowcu przy ul. Małopolskiej, na 13 piętrze z 17. Nieruchomość wyróżnia się praktycznym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stojałowskiego

Krakowska-Południe,Rzeszów

590 000 zł58 m² 10 207,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferta mieszkania dostępna tylko u nas! *zobacz wideo (ikonka play przy zdjęciach)! Biuro Joker House Nieruchomości na przyjemność przedstawić funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni 58m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubelska

Tysiąclecia,Rzeszów

749 000 zł60 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:11/19

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie, w pełni wykończone w nowoczesnym kompleksie bloków skyres przy ul.Lubelskiej w Rzeszowie. Powierzchnia mieszkania: 59,92 m2, 11 piętro - 19 piętrowy blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Staroniwa,Rzeszów

356 902 zł34 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nowe mieszkanie w uznanej dzielnicy Rzeszowa! Przedstawiamy kawalerkę o powierzchni 33,67 m z balkonem, położoną na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

550 000 zł47 m² 11 702,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Biuro Dobre Klucze Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania na osiedlu Bella Dolina w Rzeszowie. Dwupokojowe, jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 47 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowosądecka

Projektant,Rzeszów

685 300 zł62 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 62.3m2 przy ul. Nowosądeckiej w Rzeszowie. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w budynku czteropiętrowym. Mieszkanie gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nazimka

Mieszka I,Rzeszów

529 000 zł54 m² 9 832,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Warszawska

Staromieście,Rzeszów

719 000 zł62 m² 11 691,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Komfortowe 3 pokoje/ 61,5 m2/ 2 ogródki 88m2/ ul. Warszawska/ niski czynsz Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Warszawskiej. To idealna propozycja dla rodziny lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Franciszka Kotuli,Rzeszów

553 284 zł59 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nowe mieszkanie w uznanej dzielnicy Rzeszowa! Przedstawiamy apartament o powierzchni 58,86 m z tarasem, położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Biała,Rzeszów

509 000 zł63 m² 8 017,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości- prezentujemy Państwu trzypokojowy apartament o metrażu 63,49m2 z prywatnym ogródkiem (32m2) mieszczący się na inwestycji w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krakowska

Przybyszówka,Rzeszów

495 000 zł62 m² 8 029,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe 3 lub 4 pokojowe mieszkanie o pow. 61,65 m2 w inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul. Krakowskiej w Rzeszowie. Każde z mieszkań posiada balkon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nefrytowa

Załęże,Rzeszów

549 000 zł58 m² 9 407,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości wyjątkowa oferta 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 58,36 m2 położonego na parterze niskiej zabudowy dwulokalowej zlokalizowanej na osiedlu Załęże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malczewskiego

Kmity,Rzeszów

570 000 zł65 m² 8 728,94 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

65,3 m | 3 niezależne pokoje | osobna kuchnia | balkon | 5/10 z windą - ul. Malczewskiego, os. Kmity Mieszkanie dla inwestora - stan do remontu Rzeszów, os. Kmity, ul. Malczewskiego mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Projektant,Rzeszów

480 000 zł48 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości mieszkanie o powierzchni 48m znajdujące się przy ul. Solorza Rzeszowie. Nieruchomość położona jest na parterze 4 -piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Rzeszów

1 370 000 zł97 m² 14 123,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż wyjątkowy lokal położony w kamienicy w samym centrum Rzeszowa, przy jednej z głównych ulic miasta ul. Naruszewicza. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Mieszka I,Rzeszów

490 000 zł46 m² 10 720 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe 45,71 m2 zlokalizowane na osiedlu Mieszka I przy ulicy Niepodległości 5. 7 piętro w budynku 8 piętrowym z windą. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Przybyszówka,Rzeszów

899 000 zł94 m² 9 580,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 93,84 m , położone na pierwszym piętrze w nowoczesnej, niskiej zabudowie szeregowej dwulokalowej przy ul. Nowosądeckiej w Rzeszowie. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zwięczyca,Rzeszów

457 606 zł55 m² 8 345,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję zaledwie kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 54,83 m , położone na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Generała Grota Roweckiego,Rzeszów

499 000 zł50 m² 9 900,79 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Dąbrowskiego w Rzeszowie. Mieszkanie posiada powierzchnię 50,4 m2 i usytuowane jest na 2 piętrze w bloku z windą. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

281 200 zł28 m² 10 042,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 28 m , położone na trzecim piętrze nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zalesie,Rzeszów

539 000 zł47 m² 11 438,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Rezerwacja Fusion Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 47,12 m , położonego na II piętrze budynku, w lokalizacji Rzeszów, zalesie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Franciszka Kotuli,Rzeszów

518 415 zł55 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję w uznanej dzielnicy Rzeszowa! Przedstawiamy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54,57 m z loggią,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij