dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Rzeszów - Oferty sprzedaży i najmu

515 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

515 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hetmańska

Rzeszów,podkarpackie

575 000 zł67 m² 8 909,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

To mieszkanie już ma wszystko, czego potrzeba przestrzeń, świetny układ i jasne, trójstronne doświetlenie. Wystarczy odrobina pracy i około 15 tys. zł, by zyskać zupełnie nowy efekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wieniawskiego

Zalesie,Rzeszów

694 900 zł65 m² 10 757 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia Wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,60 m z tarasem przy ul.Wieniawskiego w Rzeszowie. To komfortowe mieszkanie, które jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rzeszów

Drabinianka,Rzeszów

519 000 zł50 m² 10 318,10 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

2 pokoje | 50,30 m2 | ul. Graniczna| Rzeszów Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 50,30 m2. Znajduje się na 4 piętrze w 8-piętrowym bloku z windą, który został oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Rzeszów

579 000 zł58 m² 10 017,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferta Sprzedaży Nieruchomości - 57,8 m , Ścisłe Centrum Miasta Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 57,8 m , położonego w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Dąbrowskiego,Rzeszów

424 000 zł37 m² 11 450,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

W ofercie biura do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 37,03 m2 usytuowane na parterze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie znajduję się przy ul. Żwirki i Wigury w Rzeszowie. Miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krakowska

Przybyszówka,Rzeszów

719 000 zł54 m² 13 207,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentujemy mieszkanie w wysokim standardzie, które łączy nowoczesne rozwiązania z funkcjonalnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Parkowa,Rzeszów

799 000 zł71 m² 11 315,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,61 m2 zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Ignacego Paderewskiego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dąbrowskiego,Rzeszów

425 000 zł37 m² 11 449 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe 37,12 m2 znajdujące się na osiedlu Dąbrowskiego przy ulicy Bohaterów Westerplatte 7. Parter w niskim 3 piętrowym bloku z cegły. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mieszka I,Rzeszów

545 000 zł54 m² 10 130,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie o pow. 53,8 m2 z balkonem typu loggia, położone na 2 piętrze w 3-piętrowym bloku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Nowosądecka

Franciszka Kotuli,Rzeszów

875 900 zł92 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 92,20 m2 w tym antresola o powierzchni 20m2 (po podłodze). Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku. Składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Drabinianka,Rzeszów

779 000 zł69 m² 11 357 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Styl, komfort i jakość apartament premium w Rzeszowie, drabinianka Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Drabinianka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pułaskiego,Rzeszów

656 500 zł65 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Biuro Rzeszowskie - Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego na ul. Mochnackiego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 65 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zabłocie

Staromieście,Rzeszów

499 000 zł55 m² 8 994,23 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Staromieście! 2 pokoje! + Garaż! Do wejścia proszę O kontakt tylko osoby prywatne. Biurom nieruchomości dziękuję. Oferuję do sprzedaży przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieniawskiego

Słocina,Rzeszów

810 000 zł59 m² 13 631,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości wyjątkowe mieszkanie przy ul. Wieniawskiego o powierzchni 59,42 m2 z imponującym 36-metrowym tarasem! Ta nowoczesna nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Staroniwa,Rzeszów

697 000 zł58 m² 11 988,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w bloku z 2019 roku, przy ul. Potokowej na spokojnym osiedlu Staroniwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Technologiczna

Dworzysko,Rzeszów

529 000 zł40 m² 13 152,70 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości- prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem o metrażu 40,22m2 mieszczące się na pierwszym piętrze dwunastopiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Warszawska

Pogwizdów Nowy,Rzeszów

499 000 zł88 m² 5 693,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro stoprocent nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję na nowatorskim osiedlu domów w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej które znajdować się będą zaledwie 3km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Nowosądecka

Projektant,Rzeszów

849 000 zł94 m² 9 031,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w Rzeszowie Osiedle Projektant Oferujemy na sprzedaż przestronne, wyremontowane i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 93,7 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Projektant,Rzeszów

495 000 zł40 m² 12 531,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39.5 m2, zlokalizowane przy ulicy Krośnieńskiej na osiedlu Projektant. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard

Drabinianka,Rzeszów

409 000 zł26 m² 15 533,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nowe nigdy niezamieszkałe mieszkanie jednopokojowe przy jednej z głównych ulic Rzeszowa! Przedstawiamy kawalerkę o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana Pawła II

Biała,Rzeszów

699 000 zł57 m² 12 312,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta prywatna! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z ogrodem, 56,77 m , 2 miejsca postojowe Wyobraź sobie poranki z kawą na tarasie, kiedy w ciszy ogrodu możesz obserwować sarny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krakowska

Przybyszówka,Rzeszów

739 000 zł54 m² 13 574,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni 54,4 m z prywatnym ogrodem i tarasem, na prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Rzeszów,podkarpackie

560 000 zł64 m² 8 763,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63.9m2, zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Paderewskiego. Nieruchomość z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lenartowicza

Generała Grota Roweckiego,Rzeszów

465 000 zł40 m² 11 596 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, dwustronne o powierzchni 40,10 m z balkonem i piwnicą. Nieruchomość zlokalizowana w centrum Rzeszowa, przy ul. Lenartowicza na 9 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podkarpacka

Zwięczyca,Rzeszów

452 123 zł55 m² 8 245,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 54,83 m , położone na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Baranówka,Rzeszów

539 000 zł54 m² 9 931,82 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,27 m2 usytuowane na 7 piętrze w bloku z windą. Blok 8 piętrowy z 2008 roku. Mieszkanie idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Projektant,Rzeszów

499 999 zł45 m² 11 086,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Promocja do końca sierpnia! Wyłącznie w ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu zadbane, przytulne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy Leskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podkarpacka

Zwięczyca,Rzeszów

365 513 zł40 m² 9 099,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję zaledwie kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 40,17 m , położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Krakowska-Południe,Rzeszów

519 000 zł58 m² 8 963,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Okazja! Przedstawiam do sprzedaży w atrakcyjnej lokalizacji mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Krakowska Południe - przy ul.Solarza w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 57.90m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staroniwska

Staroniwa,Rzeszów

530 000 zł49 m² 10 776,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w stanie deweloperskim zlokalizowane przy ul. Staroniwskiej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 49, 18 m2, usytuowane jest na 3 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Projektant,Rzeszów

759 000 zł61 m² 12 426,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61,08 m2 z balkonem oraz loggią, zlokalizowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zwięczyca,Rzeszów

420 378 zł50 m² 8 359,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 50,29 m , położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Tysiąclecia,Rzeszów

489 000 zł37 m² 13 360,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowa oferta nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,60 m , położone na 2. piętrze kameralnego, 4-piętrowego bloku przy ul. Sienkiewicza w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Projektant,Rzeszów

799 000 zł94 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Oferuję na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 94 m , położone na ostatnim, czwartym piętrze w niskim bloku przy ul. Nowosądeckiej os. Projektant w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszica

Rzeszów,podkarpackie

410 000 zł35 m² 11 578,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2-pokojowe mieszkanie 35,41 m blisko centrum Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przestawić na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,41 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Przybyszówka,Rzeszów

749 000 zł54 m² 13 758,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni 54,44 m z prywatnym ogrodem i tarasem, na prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

506 515 zł60 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Tylko w biurze stoprocent nieruchomości! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję na nowatorskim osiedlu domów w zabudowie szeregowej oraz szeregowej dwulokalowej które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zwięczyca,Rzeszów

373 547 zł40 m² 9 299,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 40,17 m , położone na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Baranówka,Rzeszów

489 000 zł58 m² 8 358,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Tylko w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości- prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie 58,50m2 na czwartym piętrze czteropiętrowego niskiego bloku z balkonem w północno-zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zwięczyca,Rzeszów

357 479 zł40 m² 8 899,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję zaledwie kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 40,17 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

478 751 zł53 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025