dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Rzeszów - Oferty sprzedaży i najmu

515 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

515 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Biesiadna

Biała,Rzeszów

747 900 zł68 m² 10 998,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż eleganckie mieszkanie 68m2 w zabudowie szeregowej dwulokalowej Rzeszow ( osiedle Biała, ul. Biesiadna). Funkcjonalny układ: 2 sypialnie, salon z aneksem kuchennym. Starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Generała Grota Roweckiego,Rzeszów

495 000 zł40 m² 12 375 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

.Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Rzeszowa przy ul. Hetmańskiej, na osiedlu Grota Roweckiego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Pobitno,Rzeszów

615 000 zł53 m² 11 625,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,90 m , usytuowanego na trzecim piętrze w nowoczesnym budynku z windą. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Twardowskiego na os. Pobitno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

569 000 zł109 m² 5 220,18 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

W cenie każdy z mieszkańców otrzymuje - zewnętrzne rolety sterowane bezprzewodowo! - jedno miejsce postojowe - możliwość dokupienia drugiego miejsca w cenie 19.000 zł - ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rocha

Słocina,Rzeszów

497 000 zł56 m² 8 816,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta skierowana dla osób szukających mieszkania w kameralnym kompleksie z oryginalnym designem i nowoczesną architekturą. Osiedle zlokalizowane przy ul. Św. Rocha 159i w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Projektant,Rzeszów

605 088 zł61 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nowe mieszkanie w uznanej dzielnicy Rzeszowa! Przedstawiamy apartament o powierzchni 61,12 m z tarasem, położony na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hetmańska

Generała Grota Roweckiego,Rzeszów

609 000 zł54 m² 11 174,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Sprzedaż prywatna Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,5 m , usytuowane na 9. piętrze w budynku z 1977 roku. Nieruchomość jest w stanie gotowym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwiatkowskiego

Drabinianka,Rzeszów

870 000 zł54 m² 16 171 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Okazja! , swiezo wykonczone mieszkanie pod klucz na os,Panorama Kwiatkowskiego z przepieknym widokiem na zalew Zwirownia. Sklada sie z salonu z aneksem kuch.,2 sypialni,lazienki,osobnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Drabinianka,Rzeszów

899 000 zł90 m² 9 977,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 90,10 m2 na zamkniętym osiedlu przy ul. Strażackiej, nieopodal centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kmity,Rzeszów

520 000 zł51 m² 10 216,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż komfortowe, 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,9m , położone na piętrze 3/10 w zadbanym budynku z windą cichobieżną przy ul. Witkacego w Rzeszowie. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nefrytowa

Załęże,Rzeszów

529 000 zł72 m² 7 326,87 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

W ofercie na sprzedaż nowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,20m2 z loggią i dwoma miejscami postojowymi w cenie. Mieszkanie zlokalizowane na pietrze budynku w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Tysiąclecia,Rzeszów

519 000 zł54 m² 9 665 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Centrum Rzeszowa, przy ul. Kochanowskiego Na sprzedaż przestronne, bardzo zadbane mieszkanie zlokalizowane w doskonałym punkcie Rzeszowa. Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wyzwolenia

Generała Władysława Andersa,Rzeszów

519 000 zł54 m² 9 563,29 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,27 m2 usytuowane na 7 piętrze w bloku z windą. Blok 8 piętrowy z 2008 roku. Mieszkanie idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Staromieście,Rzeszów

589 000 zł48 m² 12 217,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej części miasta, przy ul. Gromskiego. Doskonała lokalizacja zapewnia szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Nowe Miasto,Rzeszów

549 000 zł68 m² 8 121,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko w biurze Stoprocent Nieruchomości mieszkanie do remontu 4 pokojowe o pow. 67,6 m2. Mieszkanie znajduję się na 8 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica. W bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Zawiszy,Rzeszów

749 000 zł65 m² 11 498,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości mieszkanie o powierzchni 65,14 m znajdujące się przy ul. Architektów w Rzeszowie. Nieruchomość położona jest na 7/7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

496 378 zł62 m² 8 029,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 61,82 m , położone na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Drabinianka,Rzeszów

580 000 zł48 m² 12 154,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

W ofercie biura Joker House Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z dużym narożnym tarasem oraz miejscem parkingowym znajdujące się w dzielnicy Drabinianka przy ul. Strażackiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Kopisto

Nowe Miasto,Rzeszów

843 310 zł65 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż funkcjonalne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 64,87 m , zlokalizowane w ścisłym centrum Rzeszowa, w inwestycji Apartamenty Zamkowe (rejon ul. Kopisto / Podwisłocze).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Zwięczyca,Rzeszów

572 250 zł76 m² 7 504,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 76,25 m , położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Projektant,Rzeszów

646 407 zł73 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nowe mieszkanie w uznanej dzielnicy Rzeszowa! Przedstawiamy apartament o powierzchni 72,63 m z balkonem, położony na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zalesie,Rzeszów

559 000 zł48 m² 11 743,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości- prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie o metrażu 47,6m2 mieszczące się na wysokim parterze przy ulicy Sikorskiego. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Storczykowa

Zalesie,Rzeszów

665 000 zł48 m² 13 854,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze w zabudowie szeregowej w doskonałej lokalizacji Rzeszowa- zalesie. To idealna inwestycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

478 751 zł53 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tylko w biurze stoprocent nieruchomości! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję na nowatorskim osiedlu domów w zabudowie szeregowej oraz szeregowej dwulokalowej które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Baranówka,Rzeszów

580 000 zł74 m² 7 816,71 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Biuro Rzeszowskie - Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 4-pokojowego mieszkania położonego przy ul. Stefana Starzyńskiego w Rzeszowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

462 531 zł59 m² 7 835,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję w odległości kilku minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 59,03 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Rzeszów,podkarpackie

498 000 zł60 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Baranówka,Rzeszów

410 000 zł43 m² 9 588,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie 42,76 m , 4 piętro Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,76 m , po generalnym remoncie, zlokalizowane na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

460 433 zł57 m² 8 039,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 57,27 m , położone na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

466 160 zł57 m² 8 139,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 57,27 m , położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Rzeszów,podkarpackie

498 000 zł60 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

452 123 zł55 m² 8 245,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 54,83 m , położone na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Rzeszów,podkarpackie

572 250 zł76 m² 7 504,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pelczara

Nowe Miasto,Rzeszów

579 000 zł54 m² 10 822,40 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,5 m , położone przy ul. Pelczara w Rzeszowie, znajdujące się na przedostatnim piętrze 11-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

478 751 zł53 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tylko w biurze stoprocent nieruchomości! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję na nowatorskim osiedlu domów w zabudowie szeregowej dwulokalowej które znajdować się będą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Staroniwa,Rzeszów

403 818 zł40 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nowe mieszkanie w uznanej części miasta. Przedstawiamy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,59 m z balkonem, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Projektant,Rzeszów

427 464 zł40 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nowe mieszkanie w uznanej dzielnicy Rzeszowa! Przedstawiamy apartament o powierzchni 39,58 m z balkonem, położony na ósmym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wyzwolenia

Generała Władysława Andersa,Rzeszów

519 000 zł54 m² 9 563,29 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Miłosza

Biała,Rzeszów

629 000 zł94 m² 6 663,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Dwupoziomowy apartament 94 m + taras 28,66 m / przedsprzedaż | Rzeszów spokojna okolica w pobliżu ul. Jana Pawła II Zakup na etapie przedsprzedaży to najlepszy moment na wybór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Rzeszów

Zawiszy,Rzeszów

975 000 zł96 m² 10 194,50 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 95,64 m z narożnym balkonem, położone w rozwojowej dzielnicy, z obłędnym widokiem na całe miasto. Idealne dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nefrytowa

Załęże,Rzeszów

529 000 zł72 m² 7 326,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości wyjątkowa oferta 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 72,20 m2 położonego na piętrze niskiej zabudowy dwulokalowej zlokalizowanej na osiedlu Załęże.