dowolna

Mieszkania umeblowane Rzeszów - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

1 139 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 139 ogłoszeń

3 500 zł65 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie przy ulicy Hetmańskiej w Rzeszowie inwestycja vispro. Nieruchomość o powierzchni 65 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł66 m² 37,88 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe 3 pokojowe mieszkanie w Rzeszowie Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w nowym bloku, na ulicy Małopolskiej 1 Mieszkanie nowe w dobrym standardzie, bardzo przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł45 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 osobne pokoje, nowy blok, okolice Dąbrowskiego. Doskonała lokalizacja: w sąsiedztwie obwodnicy co pozwala na komunikację w każdym kierunku. Mieszkanie składa się z 2 pokoi , dużej.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł54,19 m² 49,82 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokoje | 54,19 m2 | ul. Małopolska | Rzeszów Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,19 m2. Położone jest na 9 piętrze wysokiego bloku wybudowanego w 2018r. w kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

599 000 zł49 m² 12 224,49 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w centrum Rzeszowa przy ul. Architektów 11, na prestiżowym osiedlu Architektów. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska oraz miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Rzeszów,podkarpackie

1 800 zł28 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie położone na 1 piętrze w niskim bloku przy ul. Kopernika, w pobliżu Rynku. Lokal po generalnym remoncie. Układ mieszkania: -przedpokój z aneksem kuchennym -dwa.

Szczegóły ogłoszenia

441 500 zł31,60 m² 13 971,52 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w Rzeszowie na ulicy Pelczara. W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości mieszkanie 2 pokojowe o pow. 31,6 m2 z piwnicą. Nieruchomość sprzedawana.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł59,33 m² 12 624,30 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szukasz komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji w Rzeszowie? Ta oferta jest dla Ciebie! Biuro nieruchomości Royal Broker prezentuje funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł48 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 z osobną kuchnia, balkonem i komórką lokatorską przy ul. Sportowej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł63,50 m² 11 007,87 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia komfortowe 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,5 m2 usytuowane na 4 piętrze w bloku z windą. Mieszkanie w doskonałej lokalizacji-.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura nieruchomości Certus na wynajem mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Kwiatkowskiego, zaraz obok ul. Powstańców Warszawy; mieszkanie w 15-letnim bloku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł50,65 m² 9 457,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej poszukiwanych części Rzeszowa na osiedlu Paderewskiego. Nieruchomość znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł54 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko w homfi: do wynajęcia jasne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , zlokalizowane w centrum Rzeszowa przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

874 000 zł78 m² 11 205,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż, położone przy ul. Nowosądeckiej, zaledwie 4 km od ścisłego Centrum Rzeszowa. Powierzchnia całkowita (ze skosami):.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł77 m² 9 740,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

4-pokojowe mieszkanie 77 m | ul. Rejtana | 1 piętro | po remoncie | balkon Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 77 m , położone w Rzeszowie przy ul. Rejtana, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł42 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na wynajem 2 -pokojowe mieszkanie o pow. 42 m2 mieszczące się przy ulicy Sikorskiego w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł53,85 m² 48,28 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna wyłącznie w homfi! Do wynajęcia komfortowe i nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , zlokalizowane na jednym z najbardziej pożądanych osiedli -.

Szczegóły ogłoszenia

675 800 zł40 m² 16 895 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta mieszkania 2 pokojowego Rzeszów, kopisto 11 Apartamenty Zamkowe 2 Myślisz o zakupie mieszkania w celach inwestycyjnych ? Zapraszam do zapoznania się z tą ofertą. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

649 000 zł68,76 m² 9 438,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szukasz przestronnego, mieszkania wykończonego w wysokim standardzie? Ta oferta może Cię zainteresować. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł60 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości: gotowe, przestronne mieszkanie i nigdy niezamieszkałe. Nieruchomość o powierzchni 60 m2 z balkonem znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:14/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia 3- pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie wykończenie w pełni umeblowane i wyposażone o powierzchni ok. 52 m2 znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł40 m² 63,75 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania wykończonego w wysokim standardzie w Rzeszowie przy ul. Kopisto. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Rzeszów,podkarpackie

2 380 zł52 m² 45,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Kwiatkowskiego usytuowane na pierwszym piętrze w niskim bloku. Rozkład mieszkania: -aneks kuchenny -salon z wyjściem na balkon -2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament umeblowany

Rzeszów,podkarpackie

485 000 zł35,63 m² 13 612,12 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowa kawalerka z możliwością wydzielenia jak w oryginale sypialni, położona na 11. piętrze nowoczesnego budynku z windami skyres (developres, 2018). Duża loggia.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł48,52 m² 43,28 zł/m²

 

Piętro:12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie Z dwoma balkonami ul. Architektów, rzeszów Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 48,52 m , położone na 12. piętrze (w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł85,10 m² 9 165,69 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne 5-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami | 85,1 m | Baranówka, rzeszów Na sprzedaż wyjątkowo przestronne mieszkanie o powierzchni 85,1 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł49,01 m² 13 242,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Komfortowe mieszkanie 2-pokojowe z ogrodem - Rzeszów, ul. Kwiatkowskiego. Biuro Park Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 49,01 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wyłącznie w ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu na wynajem przytulne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Podgórskiej. Mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł63,60 m² 8 317,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyłącznie w Biurze Stoprocent Nieruchomości czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 63,60 m zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Starzyńskiego 20 - na zielonym i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł57 m² 12 263,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,77 m 2 zlokalizowane przy ul. Jana Pawła ll w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu ekskluzywne mieszkanie na wynajem , położone przy ul. Krakowskiej w Rzeszowie. To wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rycerska

Rzeszów,podkarpackie

385 000 zł42,70 m² 9 016,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż 2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,70 m2 znajdujące się na osiedlu 1000-Lecia przy ul. Rycerskiej w Rzeszowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł48,88 m² 10 842,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Atuty mieszkanie 2-pokojowe gotowe do wprowadzenia centrum miasta umeblowane balkon komórka lokatorska klimatyzacja bezpieczny zakup Biuro Home - Estate oferuje na sprzedaż w pełni umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł36,14 m² 13 254,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Tylko W joker house nieruchomości! Przedstawiam Państwu na sprzedaż nowe i wykończone mieszkanie 2 pokojowe, jeszcze przez nikogo nie zamieszkałe! Mieszkanie znajduje się na nowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł90 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 90 m , usytuowane na pierwszym piętrze w trzypiętrowym budynku z cegły/pustaka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł30 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30 m , położone na 8. piętrze w bloku z windą, przy ulicy Podwisłocze jednej.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł46 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie przy ulicy Kwiatkowskiego w Rzeszowie w inwestycji Panorama Kwiatkowskiego. Mieszkanie o powierzchni 46 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł53 m² 39,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie | 53 m | ul. Gromskiego | Rzeszów Do wynajęcia funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł59,50 m² 10 588,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż bardzo dobrze doświetlone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,5 m , położone na 4. piętrze w bloku bez windy na cenionym osiedlu Projektant w Rzeszowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł63 m² 11 095,24 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 63m Rzeszów, ul. Popiełuszki Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63 m położone na szóstym piętrze w Rzeszowie przy ul. Popiełuszki. Lokal po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł56,31 m² 8 790,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 56 m , położone na niskim parterze bloku przy ulicy Cegielnianej.