dowolna

Mieszkania umeblowane Rzeszów - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

1 140 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 140 ogłoszeń

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu przestronne studio przy ulicy Kwiatkowskiego o powierzchni 38 m2. W skład mieszkania wchodzi pokój dzienny połączony.

Szczegóły ogłoszenia

468 999 zł43,13 m² 10 874,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego 2-pokojowego mieszkania, o powierzchni 43,13m2. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w budynku, znajdującym się.

Szczegóły ogłoszenia

611 490 zł51 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości! Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej! Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m z.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł80 m² 48,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 80 m z balkonem 10m2 , położone w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

660 000 zł63,70 m² 10 361,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Solarza w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 63,7 m2, usytuowane jest na pierwszym piętrze w niskim bloku. W jego skład wchodzą: 3.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł60,54 m² 11 397,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Eagles Estate z przyjemnością prezentuje Państwu 3-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie o powierzchni 60,57 m2. Nieruchomość usytuowana jest na 1-szym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł43,87 m² 61,55 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne mieszkanie na wynajem przy ulicy Kopisto. To komfortowe mieszkanie o powierzchni 43,87 m 2 , znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł58,90 m² 11 188,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie zalesie rzeszów, ul. Sikorskiego Na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Zalesie przy ul. Sikorskiego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 58,9 m znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

498 999 zł37 m² 13 486,46 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie | 37 m | balkon | os. Słocina, ul. Wieniawskiego Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 37 m , położone na osiedlu Słocina.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł61,59 m² 64,95 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna wyłącznie w homfi! Na wynajem elegancki, nowoczesny apartament 3-pokojowy o powierzchni 62 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Olszynki Park. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł62 m² 10 483,87 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni około 62m2 przy ul. Popiełuszki na pierwszym piętrze niskiego bloku. Mieszkanie to jasna kuchnia, cztery pokoje, łazienka oddzielnie wc Ogrzewanie miejskie,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł35 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Atuty mieszkania: -Mieszkanie w cichej ,bezpiecznej okolicy -jasne, przestronne pomieszczenia ,duży dostęp do naturalnego światła -mieszkanie po gruntownym remoncie -gotowe do wprowadzenia od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł25,60 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Twój agent nieruchomości prezentuje do wynajęcia nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 25,6 m z balkonem i miejscem postojowym Nieruchomość znajduje się na 7. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł40 m² 61,25 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 40 m2 przy ulicy Hetmańskiej. Nieruchomość znajduje się na widokowym trzynastym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł78,31 m² 14 046,74 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje na sprzedaż nowoczesne, w pełni umeblowane 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 78,31 m , zlokalizowane na parterze w budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł74,18 m² 9 827,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią ul. Sympatyczna, rzeszów (drabinianka) Powierzchnia: 74,18 m | 2 balkony | Garaż | Komórka lokatorska 14 m | Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

950 zł15 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:8

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaproponować Państwu do wynajęcia nieruchomość stanowiącą dom studenta zlokalizowaną na Os. Zalesie w Rzeszowie. Zlokalizowany blisko Uniwersytetu Rzeszowskiego , wspia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł26 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | 26 m2 | ul. Witolda | Rzeszów Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 26 m2. Położone jest na 3 piętrze bloku wybudowanego w 2020 roku w Rzeszowie na terenie kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł65 m² 9 984,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż Zalesie - Rzeszów - ul. Sikorskiego 45C Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w Rzeszowie, położone w prestiżowej i cenionej.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł53,80 m² 9 832,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,8 m , usytuowane na 2. piętrze niskiego trzypiętrowego bloku (bez windy). Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł49 m² 55,10 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy, dwupokojowy apartament o powierzchni 49 m . Nieruchomość znajduje się na siódmym piętrze w nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne dwupokojowe mieszkanie położone w prestiżowym budynku z 2024 przy ul. Dominikańskiej 1b. Lokalizacja na przeciwko Politechniki Rzeszowskiej - 5 minut pieszo. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł63 m² 11 746,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro sprzedaży Jasłowska Nieruchomości z przyjemnością prezentuje przestronne i funkcjonalne mieszkanie w nowym budownictwie, gotowe do zamieszkania od zaraz. Lokal o powierzchni 63.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł48,60 m² 11 204,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,60 m usytuowane na 2 piętrze bloku. Nieruchomość zlokalizowana jest na osiedlu Śródmieście, przy.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł31,50 m² 13 015,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż słoneczne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31 m2, zlokalizowane w doskonałej części miasta - przy ul. Piastów gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Leska

Rzeszów,podkarpackie

1 280 000 zł118,90 m² 10 765,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

W ofercie biura onhouse przestronny, dwupoziomowy apartament w sercu osiedla Bł. Karoliny w Rzeszowie. Ta wyjątkowa nieruchomość o powierzchni użytkowej 118,9 m (około 132 m po.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Park Nieruchomości prezentuje do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50 m2, zlokalizowane przy ulicy Dukielskiej , na osiedlu Projektant. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł61 m² 49,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu apartament na wynajem przy ulicy Grabskiego na osiedlu Drabinianka. Mieszkanie o powierzchni 61 m2 usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł70 m² 14 271 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne i w pełni wyposażone mieszkanie na Osiedlu Projektant! Komfortowe 70 m | Ogród | Garaż | Pralnia | Balkon Rzeszów, ul.Dębicka - idealna lokalizacja, zapewniająca szybki dostęp do:.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł72,07 m² 11 377,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nowoczesne, dwustronne mieszkanie, o wysokim standardzie i powierzchni ok. 72,07 m. Nieruchomość zlokalizowana jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w zabudowie szeregowej na osiedlu Zalesie niedaleko Centrum Rzeszowa. Nieruchomość składa się z 2 pokoi. Największe zalety mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł21 m² 17 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości oferta sprzedaży 2 pokojowego mieszkania o pow. 21m2, zlokalizowanego przy ul. Paderewskiego w Rzeszowie. Nieruchomość sprzedawana z wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł25 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w Rzeszowie na ulicy Witkacego. W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości mieszkanie 2 pokojowe o pow. 25 m2. Nieruchomość sprzedawana z częściowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł44 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Trio Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na wynajem na ul. Kraszewskiego w Rzeszowie. Nieruchomość położona jest na 1 piętrze w niskiej 2 piętrowej kamienicy. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł61 m² 9 098,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m2, zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Korczaka na osiedlu Kmity. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł61,59 m² 64,95 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna wyłącznie w homfi! Do wynajęcia w pełni umeblowany, nigdy wcześniej niezamieszkały apartament (62 m ) na 9. piętrze prestiżowej inwestycji Olszynki Park oddanej do.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł75 m² 60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 75m2 usytuowane na 5 piętrze nowoczesnego apartamentowca w Rzeszowie przy ul.Kwiatkowskiego. Super lokalizacja - Nowoczesne budownictwo! Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia 3 -p okojowe mieszkanie o pow. 70 m2 przy ulicy Kwiatkowskiego na osiedlu Drabinianka. Nieruchomość znajduje się na 5 pi ętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł56 m² 9 982,14 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Oferta tylko w homfi Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalność, i doskonałą lokalizację, zapewniając jednocześnie szybki dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej? Ta propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł90 m² 35,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny, apartament o wysokim standardzie położony przy ul. Wieniawskiego na osiedlu Słocina. To jasna.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł80 m² 26 250 zł/m²

 

Piętro:13/41

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy, luksusowy apartament zlokalizowany w najbardziej prestiżowej inwestycji w centrum Rzeszowa - Olszynki Park. Mieszkanie znajduje się na 13 piętrze, co zapewnia niezwykłe,.