dowolna

Mieszkania umeblowane Rzeszów - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

1 140 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 140 ogłoszeń

495 000 zł56,31 m² 8 790,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 56 m , położone na niskim parterze bloku przy ulicy Cegielnianej.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł44 m² 11 795,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w Rzeszowie na ulicy Krzywoustego. W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości mieszkanie 2 pokojowe o pow. 44 m2 z piwnicą. Nieruchomość sprzedawana.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł82,90 m² 6 984,32 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości wyjątkowe mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 82,9 m2, położonego strategicznej lokalizacji Rzeszowa, przy ulicy Sportowej. Mieszkanie składa się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 zł36,35 m² 59,15 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia nowe mieszkanie znajdujące się na nowo powstającym osiedlu mieszkaniowym Dworzysko Park - przy ul.Technologicznej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 36,35m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 400 zł43,91 m² 54,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne wyłącznie w homfi: do wynajęcia od 15 czerwca: 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,91M z dwoma tarasami na nowoczesnym osiedlu Słocina przy ulicy Świętego Rocha.

Szczegóły ogłoszenia

792 000 zł72 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Biuro nieruchomości mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu 4 pokojowe mieszkanie przy ulicy Krzyżanowskiego osiedle Paderewskiego w Rzeszowie.Nieruchomość o powierzchni 72 m2.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł63 m² 9 047,62 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości homespace ma przyjemność zaprezentować przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni całkowitej 63 m , położone na 3. piętrze w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł50,31 m² 9 918,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie O powierzchni 50,31 M - rzeszów | 150 m. od ul. 3 maja | zamknięty darmowy parking | parter Wyłącznie w ofercie biura homfi, na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia eleganckie i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na parterze prestiżowego kompleksu skyres - jednej z najbardziej rozpoznawalnych inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł63 m² 9 523,81 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4-pokojowe mieszkanie | 63 m | Rzeszów - ul. Niepodległości | Idealne pod inwestycję Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 63 m , położone na 7.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł58 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers oferuję do wynajęcia nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 58 m , położone przy ul. Senatorskiej w Rzeszowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł98 m² 56,12 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowe mieszkanie na wynajem - 98 m | wysoki standard | widok na miasto I rzekę Biuro Nieruchomości Rzestate prezentuje na wynajem mieszkanie 4 pokojowe z garażem podziemnym, komórką.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł50,37 m² 13 202,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkową ofertę 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,03m2 w otoczeniu lasu w Kielanówce k. Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł68,37 m² 11 686,41 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić komfortowe 3- pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Architektów na 7- ostatnim piętrze bloku z windą. Nieruchomość ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł71 m² 49,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu komfortowe i przestronne mieszkanie o pow.71m, położone na pierwszym piętrze w niskim bloku przy ul.Cegielnianej w Rzeszowie. Mieszkanie składa się z: -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł58,70 m² 8 858,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie Baranówka 4 pokoje - 58,7 m Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia na sprzedaż mieszkanie 4- pokojowe (baranówka) w Rzeszowie, składające się z czterech pokoi, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ofert dostępna wyłącznie w biurze Reformacka Nieruchomości. Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na wynajem, znajdujące się w Rzeszowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł53 m² 9 415,09 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Dwa pokoje z loggią ponad 5 m to mieszkanie, które zaskakuje funkcjonalnością. Jeśli szukasz przestrzeni z dodatkowym miejscem do pracy, relaksu lub dla dziecka, właśnie ją znalazłeś.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł70 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna wyłącznie w homfi Na wynajem przestronne, komfortowe mieszkanie zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu Bella Dolina przy ul. Lubelskiej w Rzeszowie. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł57 m² 12 964,91 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3-pokojowe nowe nigdy nie zamieszkałe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Jana Pawła II w Rzeszowie na zamkniętym osiedlu z bramą automatyczną. Mieszkanie o powierzchni 57 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

14 500 zł236 m² 61,44 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę wyjątkowego mieszkania w budynku Capital Towers (ul. Podwisłocze 33) zlokalizowane na 16. oraz 17. piętrze o łącznej powierzchni 236 m2. Nieruchomość skierowana.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł70 m² 44,29 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować świetnie zlokalizowane, 4-pokojowe mieszkanie na najem, znajdujące się w Rzeszowie przy ul. Lubelskiej 95. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł39,52 m² 10 880,57 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Wyłącznie w ofercie Biura Galicja Nieruchomości oferta mieszkania o powierzchni 39,52 m2 na os. Tysiąclecia. Mieszkanie położone jest na 5 piętrze w 10 piętrowym bloku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł165 m² 115,15 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości home profi ma zaszczyt zaprezentować unikalną ofertę wynajmu niezwykle nowocześnie urządzonego apartamentu o powierzchni 165 m , usytuowanego na 11. piętrze prestiżowego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

659 000 zł49 m² 13 448,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe, odremontowane 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na parterze w Rzeszowie przy ul. Langiewicza 1. Pełna własność z księgą wieczystą.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jałowego

Rzeszów,podkarpackie

1 600 zł41,18 m² 38,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 42m2 położone na 4 piętrze niskiego bloku przy ul. Ks. Jałowego nieopodal Rynku. Rozkład mieszkania: -przedpokój, -2 oddzielne pokoje, -kuchnia, -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł54,28 m² 55,28 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w ofercie biura Inwestycje i Finansowanie na wynajem nowocześnie urządzone mieszkanie trzypokojowe w spokojnej i zielonej okolicy z szybkim dostępem do centrum miasta!.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł65 m² 11 076,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Dwupoziomowe Mieszkanie w Sercu Rzeszowa Bezczynszowe! Szukasz przestrzeni, która łączy prestiżową lokalizację w centrum miasta z kameralną atmosferą i niskimi kosztami utrzymania?.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Jałowego

Rzeszów,podkarpackie

632 000 zł65,99 m² 9 577,21 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m , położone na 4. piętrze wysokiego bloku z windą przy ul. Ks. Jałowego.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł92 m² 8 695,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 92 m , położone w Rzeszowie na osiedlu Projektant przy ul. Nowosądeckiej. Cena: 800 000 zł Powierzchnia: 92 m Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe, piętro 1, miejsce postojowe, piwnica, 2000 zł plus czynsz ok 600-800. Plus prąd

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł70 m² 41,43 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu trzypokojowe mieszkanie przy ulicy Podwisłocze inwestycja Capital Towers w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 70 m2.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł49 m² 10 510,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje na sprzedaż komfortowe, odświeżone i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 49 m , zlokalizowane na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł48 m² 11 041,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Dobre Klucze przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania powierzchni 48 m2. Nieruchomość znajdujące się w wieżowcu z windą na 4 piętrze os. Nowe Miasto. Trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł38 m² 13 552,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

W ofercie biura onhouse na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w Rzeszowie przy ul. Strażackiej. Nieruchomość znajduje się na parterze budynku z windą, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł53,80 m² 9 832,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż oferuje przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,8 m , położone na 2. piętrze niskiego, 3-kondygnacyjnego bloku. Budynek jest kameralny na każdym piętrze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł51,79 m² 11 565,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2 pokoje | 51,79m2 | ul. Kolbego | Rzeszów Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 51,79 m2. Znajduje się na pierwszym piętrze w niskim 4-piętrowym budynku, który został oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł55 m² 38,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

! mieszkanie dostępne do wynajęcia od maja! Park Nieruchomości prezentuje do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni użytkowej 55 m2 , zlokalizowane przy ulicy Strażackiej w Rzeszowie ,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Rzeszów,podkarpackie

409 000 zł33 m² 12 393,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33 m2 zlokalizowane przy ul. Malczewskiego w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

474 500 zł45,17 m² 10 504,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Park Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, znajdujące się w Rzeszowie przy ulicy Spiechowicza. Nieruchomość o powierzchni 45,17 m2 usytuowana jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł36 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu apartament na wynajem przy ulicy Lubelskiej. To komfortowe mieszkanie o powierzchni 36 m2 , usytuowane jest na dwunastym.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij