Mieszkanie, ul. Jana Olbrachta
Jana Olbrachta, Wilkowyja, Rzeszów, podkarpackie
- 700 000 zł
- 56,44 m²
- 12 402,55 zł/m²
Paulina Ciszek-J...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Jana Olbrachta
Jana Olbrachta, Wilkowyja, Rzeszów, podkarpackie
zaktualizowane:
15 maja 2026
Mieszkanie, ul. Jana Olbrachta
Zaktualizowane: 15 maja 2026
700 000 zł 56,44 m² 12 402,55 zł/m²
4/4
3
2025
w garażu podziemnym
wysoki standard
Zobacz na mapie
Piętro:
4/4Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2025Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnymStan mieszkania:
wysoki standardSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 700 000 zł (12 402,55 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 56,44 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
- instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2025
- technika budowy: nowa technologia
- winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
- Rozkład mieszkania: piętro 4/4, dwustronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 500 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: siła; ogrzewanie: centralne ogrzewanie, gazowe
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Eagles Estate, zaktualizowane: 15.05.2026
- numer ogłoszenia: 2022/17058/OMS
Kupujący nie płaci prowizji
Lokalizacja
- Adres: Jana Olbrachta, Wilkowyja, Rzeszów, podkarpackie
- Otoczenie: osiedle domów jednorodzinnych, łąka, las
- cicho
Opis nieruchomości
Biuro nieruchomości Eagles Estate przedstawia na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wykończone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,45 m², położone na 4 piętrze nowoczesnego budynku z windą, zrealizowanego w ramach inwestycji przy ul. Olbrachta.
Mieszkanie zostało urządzone w nowoczesnym, ponadczasowym stylu z dbałością o detale oraz komfort codziennego użytkowania. (...)