dowolna

Mieszkania umeblowane Rzeszów - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

1 140 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 140 ogłoszeń

500 000 zł54,27 m² 9 213,19 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,27 m2 usytuowane na 7 piętrze w bloku z windą. Blok 8 piętrowy z 2008 roku. Mieszkanie idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

761 000 zł61 m² 12 475,41 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości trio prezentuje komfortowe, nowoczesne mieszkanie na sprzedaż idealne dla osób, które cenią wygodę, świetną lokalizację i wysoki standard. Rzeszów, ul. Czudecka os. Kotuli /.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł68,80 m² 9 084,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Biuro Nieruchomości Home Space oferuje na wyłączność przestronne mieszkanie o powierzchni 68,8 m , zlokalizowane na 6. piętrrze w bloku z windą przy ul. Starzyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł35 m² 47,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko w homfi: do wynajęcia funkcjonalne i bardzo zadbane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m , zlokalizowane na parterze niskiego bloku przy ul. Bronisława Czecha.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 550 zł34,15 m² 74,67 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania wykończonego w wysokim standardzie w Rzeszowie przy ul. Kopisto. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł104 m² 9 605,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Oferta dostępna wyłącznie w homfi: oferujemy przestronne, 5-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 104 m usytuowane na ul. gen. Władysława Sikorskiego w Rzeszowie Dzięki swojej.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł36 m² 47,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie położne na parterze w niskim ogrodzonym bloku na osiedlu Baranówka w Rzeszowie. Mieszkanie składa się z: -pokoju -otwartej kuchni -sypialni z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł77,36 m² 10 974,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Biuro Nieruchomości homespace ma przyjemność zaprezentować komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77.36 m , zlokalizowane na 3 (ostatnim) piętrze nowoczesnego bloku z 2016 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł47 m² 10 617,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 47 m , usytuowane na 4. kondygnacji zadbanego budynku. Nieruchomość idealna zarówno do zamieszkania, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje | taras 50 m | 12 piętro | widok na rzekę | klimatyzacja | garaż Biuro Nieruchomości Rzestate przedstawia Państwu na wynajem nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 70 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł65 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje z ogrodem | 65 m | garaż | klimatyzacja | widok na jezioro Biuro Nieruchomości Rzestate Na wynajem komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł46 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie położne na drugim piętrze w niskim ogrodzonym bloku na osiedlu Baranówka w Rzeszowie. Mieszkanie składa się z: -pokoju z wyjściem na balkon -jasnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł65,80 m² 37,99 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,8 m2 przy ul. Dynowskiej os. Karoliny. Idealne dla osób ceniących sobie przestrzeń i duży.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł30 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bez czynszu! 30 m blisko centrum - Lwowska, rzeszów home profi Nieruchomości oferuje na wynajem funkcjonalne i jasne mieszkanie bezczynszowe zlokalizowane przy ul. Lwowskiej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł55,47 m² 56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupoziomowe z klimatyzacją w Rzeszowie. Osiedle ogrodzone. Biuro Nieruchomości dk Brokers prezentuje komfortowo urządzone mieszkanie o powierzchni ok. 55,47 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł51 m² 11 745,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż w pełni wyposażone komfortowe mieszkanie ul. Architektów w Rzeszowie. W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości piękne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 51m2 z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł37,70 m² 12 334,22 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro patjo Nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,70 m2 z atrakcyjnym układem, zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Ignacego.

Szczegóły ogłoszenia

777 777 zł70 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie o powierzchni 70m, 3 niezależne zamykane pokoje, kuchnia duża z oknem , usytuowane na I piętrze niskiego bloku z balkonem. Niski czynsz: 500 pln Pełne wyposażenie, pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł92 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską i miejscem postojowym ul. Wieniawskiego, rzeszów (zalesie) Powierzchnia: 92 m | Miejsce parkingowe | Komórka Lokatorska |gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł36,69 m² 13 600,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Wieniawskiego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 36,69 m2, usytuowane jest na 2 piętrze w bloku z windą z 2024 r.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł53,79 m² 11 135,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Biuro nieruchomości Mint Property ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w samym centrum Rzeszowa, około 300m od płyty rynku.Mieszkanie o powierzchni użytkowej 53,79m2.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł67,55 m² 11 828,28 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w ścisłym centrum miasta , w sercu Rzeszowa. Mieszkanie położone na wysokim parterze w kamienicy dwupietrowej,dwustronne jasne z oddzielną jasną.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł87 m² 22 758,62 zł/m²

 

Piętro:13/24

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomści mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu nowy apartament przy ulicy Podwisłocze w Rzeszowie w Inwestycji Capital Towers.Mieszkanie o powierzchni 87,73 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł100,12 m² 13 883,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2021

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro z przyjemnością prezentuje w pełni funkcjonalny gotowiec inwestycyjny, zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych części Rzeszowa przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł37 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe komfortowo wykończone mieszkanie w inwestycji Panorama Kwiatkowskiego. Usytuowane na 5 piętrze z widokiem na rzeszowską Żwirownie. W pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

644 000 zł60,12 m² 10 711,91 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie ul. Architektów, rzeszów Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Architektów w Rzeszów. Nieruchomość idealna dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł62,32 m² 12 034,66 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w zacisznej, zielonej części Rzeszowa. Nowoczesne mieszkanie o powierzchni użytkowej 63 m , usytuowane na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł46 m² 50 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na Rzeszów w budynku sky res - w cenie komórka lokatorska! Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia apartament usytuowany na dziewiątym.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł28,87 m² 69,28 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronna kawalerka | 28,87 m2 | ul. Podpromie | Rzeszów Prezentowane 1 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię blisko 29 m2. Położone jest na czwartym piętrze wysokiego bloku w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł56 m² 14 089,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3-pokojowe mieszkanie 56m2 z ogrodem | ul. Bałtycka | 2 miejsca postojowe | Prywatny ogród | Gotowe do zamieszkania Rzeszowskie Biuro Nieruchomości prezentuje wyjątkowy, narożny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł58,95 m² 8 057,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja | blisko politechniki | przestronne mieszkanie 58,95 M | czysta księga wieczysta Wyłącznie w ofercie homfi na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 58,95 m w znakomitej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwa pokoje do wynajęcia w mieszkaniu 3 pokojowym. Rzeszów, ul. Solidarności 7 Do wynajęcia dwa przytulne, umeblowane pokoje o powierzchni ok. 8 m każdy. Oferta skierowana do studentek lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł96,65 m² 16 554,58 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 96,65 m , usytuowane na 15. piętrze nowoczesnego, wysokiego bloku z windą, wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł80 m² 24 875 zł/m²

 

Piętro:13/44

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 2-pokojowy apartament o powierzchni 80 m , usytuowany na 13. piętrze wysokiego budynku z windą, wybudowanego w 2023 roku.

Szczegóły ogłoszenia

835 000 zł96 m² 8 697,92 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Good Life Nieruchomość prezentuje mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 96 m2 zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Granicznej 4a. Nieruchomość znajduję się na 7 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł52,87 m² 52,96 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz komfortowe, przestronne mieszkanie, w którym nikt jeszcze nie mieszkał! To oferta dla osób ceniących wysoki standard, nowoczesne wykończenie oraz bliskość natury. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł40,57 m² 13 310,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność przedstawić na sprzedaż nowe, wykończone pod klucz 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,57 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy

Rzeszów,podkarpackie

3 100 zł70,41 m² 44,03 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W zielonej, spokojnej części Rzeszowa na Dzielnicy Parkowej przy al. Paderewskiego czeka na Ciebie przestrzeń, która definiuje codzienny komfort. To lokalizacja, w której miasto zwalnia,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł23,70 m² 12 616,03 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 23,7 m , położona na 11 piętrze w bloku z windą, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł55 m² 34,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu 2 - pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 55m2 położone na osiedlu Mieszka I przy ul. Cegielnianej. Opis budynku: rok budowy: 2000 Ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Dukielska

Rzeszów,podkarpackie

2 900 zł64 m² 45,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę wynajmu przestronnego mieszkania przy ul. Dukielskiej w Rzeszowie. Lokal ma powierzchnię 65 m2 i funkcjonalny.