dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż Rzeszów - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

155 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

155 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

4 500 000 zł450 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:21

 

Parking:tak

Budynek biurowo-usługowy z najemcami | 450 m | 14 miejsc parkingowych | Rzeszów Kmity Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna zlokalizowana w Rzeszowie na os. Kmity,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

521 000 zł54,06 m² 9 637,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:naziemne

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Lokal usługowy z ogrodem Rzeszów | Rzeszowskie Kąty | 54 m Na sprzedaż nowoczesny lokal usługowy zlokalizowany na nowo powstającym osiedlu Rzeszowskie Kąty przy ul. Pogwizdowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

521 000 zł54,06 m² 9 637,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:naziemne

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł39,70 m² 9 949,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować lokal biurowy składający się z dwóch pomieszczeń z osobnymi wejściami o łącznej powierzchni 39,70m2, zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

281 900 zł57,46 m² 4 906,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 57,46 m położony przy ul. Teofila Aleksandra Lenartowicza w Rzeszowie. Lokal znajduje się w piwnicy budynku.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł98 m² 4 234,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 98 m położony przy al. prof. Adama Krzyżanowskiego w Rzeszowie. Lokal znajduje się w piwnicy budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł275,76 m² 7 252,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż

Na sprzedaż nowoczesna nieruchomość komercyjna zlokalizowana w atrakcyjnej części Rzeszowa na osiedlu Nowe Miasto. Oferta obejmuje w pełni funkcjonujący, dochodowy biznes wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

524 590 zł47,69 m² 11 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż lokal usługowy o pow. 47,69 m2 (narożny) zlokalizowany na parterze w nowo powstającym osiedlu wielorodzinnym przy bocznej ul. Lwowskiej Lokal usługowy o bardzo dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 909 320 zł159,11 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:garaż

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Oferta dotyczy lokalu usługowego o powierzchni 159,11 m2, znajdującego się na parterze w inwestycji Dworzysko Park w Rzeszowie. Powierzchnia sprzedaży 129,08 m2 Komunikacja 4,89 m2 wc dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 016 840 zł168,07 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:garaż

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Oferta dotyczy lokalu usługowego o powierzchni 168,07 m2, znajdującego się na parterze w inwestycji Dworzysko Park w Rzeszowie. Powierzchnia sprzedaży 138,24 m2 Komunikacja 4,46 m2 wc dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 559 970 zł175,63 m² 8 882,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:garaż

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferta dotyczy lokalu usługowego o powierzchni 173,63 m2, znajdującego się na parterze w inwestycji Dworzysko Park w Rzeszowie. Powierzchnia sprzedaży 147,71 m2 Komunikacja 6,40 m2 wc dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł257,40 m² 8 158,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedania lokal handlowo-usługowy o powierzchni 257,4 mkw w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Wincentego Pola 15 w Rzeszowie. Lokal znajduje się na parterze 3-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł125,13 m² 55 861,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Funkcjonalny lokal usługowy z zapleczem mieszkalnym w centrum Rzeszowa to propozycja dla osób, które szukają nieruchomości łączącej biznes i wygodę użytkowania. Funkcjonalny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł281,20 m² 7 076,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal Inwestycyjny z Potencjałem Rozbudowy | Rzeszów, ul. Cytadeli Warszawskiej Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość komercyjna położona w bardzo dobrej lokalizacji w Rzeszowie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł31,69 m² 9 308,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers z przyjemnością prezentuje Państwu lokal komercyjny o powierzchni 31,69 m , położony przy ul. Jabłońskiego. Nieruchomość stanowi gotowy produkt.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł17,22 m² 4 936,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Okazja inwestycyjna W biurze stoprocent nieruchomości! lokal przystosowany pod gastronomię Szukasz bezpiecznej przystani dla swojego kapitału? Chcesz zainwestować w nieruchomość, która.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 484 274 zł115,06 m² 12 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Biuro Nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 115,06 m , zlokalizowany w Rzeszowie przy ul. Jana Wywrockiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 067 000 zł97,06 m² 10 993,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Wyjątkowy lokal 97 m w kamienicy | Centrum Rzeszowa | ul. Naruszewicza Na sprzedaż wyjątkowy lokal o powierzchni 97,06 m , położony na pierwszym piętrze odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 060 509 zł82,21 m² 12 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Biuro Nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 82,21 m , zlokalizowany w Rzeszowie przy ul. Jana Wywrockiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

295 460 zł26,86 m² 11 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 27 m , zlokalizowany w jednej z najdynamiczniej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

599 000 zł46,83 m² 12 790,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Tylko u nas! Oferta na wyłączność. 1% podatku pcc. Prezentujemy na sprzedaż gotowy lokal pod usługi barbera/fryzjera. Możliwość dostosowania pod inne działalności. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 920 zł49,66 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Oferta sprzedaży lokali usługowych Rzeszów, ul. Kwiatkowskiego 28 Z przyjemnością prezentuję kameralną inwestycję handlowo-usługową zlokalizowaną w dynamicznie rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł74 m² 5 337,84 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu lokal użytkowy o powierzchni 74 m , usytuowany na parterze budynku Centrum Handlowego "respan". Nieruchomość znajduje się przy ul. Rejtana.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł42 m² 13 095,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

W ofercie Estaton przedstawiamy Państwu lokal usługowy o powierzchni 42m2 na ul. Dąbrowskiego w Rzeszowie. Rodzaj budynku: rok budowy: 1973piętro: 0rodzaj Ogrzewania: miejskie Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł5 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż pięć miejsc postojowych w Rzeszowie przy ulicy Dominikańskiej, za rampą otwieraną automatycznie, przy nowym budynku. Możliwość zakupu pięciu każde w cenie 25 000 pln. Dawid.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł160 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż lokal biurowo-usługowy o łącznej powierzchni ok. 160 m2. Nieruchomość usytuowana jest na parterze wolnostojącego budynku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 386 125 zł92,47 m² 14 990 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy z długoterminowym najmem, rzeszów, ul. Leszka Czarnego. Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 92,47 m , położony na parterze budynku przy ul. Leszka Czarnego.

Szczegóły ogłoszenia

12 800 000 zł1 550 m² 8 258,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

NA sprzedaż: atrakcyjny wielofunkcyjny obiekt inwestycyjny W rzeszowie | 1550 m | możliwość zamiany! Szukasz strategicznej lokalizacji dla swojej firmy lub atrakcyjnej nieruchomości pod.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 500 zł420,10 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować lokal biurowy, o powierzchni 420,10m2, znajdujący się w centrum Rzeszowa przy ulicy Kraszewskiego 2. Sprzedawana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 450 000 zł160 m² 9 062,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W ofercie biura nieruchomości Certus na sprzedaż mieszkanie na 1 piętrze + lokal usługowy na parterze w stanie deweloperskim budynku w Rzeszowie przy ul. Senatorskiej. Na piętrze mieszkanie 83m.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł700 m² 10 714,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:garaż

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż nowoczesny lokal usługowo-biurowy o wysokim standardzie, zlokalizowany w Rzeszowie (słocina). Budynek został oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

658 741 zł88,09 m² 7 478,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję na prestiżowym osiedlu kilometr od granicy Rzeszowa. Przedstawiamy lokal o powierzchni 88,09 m z czterema.

Szczegóły ogłoszenia

2 030 000 zł366 m² 5 546,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Dochodowa nieruchomość inwestycyjna biurowo-usługowa Rzeszów Nowe Miasto | Stabilny cashflow | Najem długoterminowy Gotowy biznes | Stały dochód | Topowa lokalizacja Na sprzedaż atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

399 600 zł88,80 m² 4 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Witamy w wyjątkowej ofercie sprzedaży lokalu komercyjnego, położonego w sercu Rzeszowa, w dzielnicy Mieszka I. Nieruchomość ta stanowi doskonałą okazję dla inwestorów, którzy pragną.