dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Rzeszów

4 651 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 651 ogłoszeń

1 750 zł35 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko w homfi: do wynajęcia funkcjonalne i bardzo zadbane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m , zlokalizowane na parterze niskiego bloku przy ul. Bronisława Czecha.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł43 m² 47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe 43 m2 zlokalizowane na osiedlu Projektant przy ulicy Panoramicznej. 1 piętro w bloku 3 piętrowym bez windy. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

816 500 zł67,94 m² 12 017,96 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

W ofercie sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie wykończone w standardzie do zamieszkania o powierzchni 67,94 m , położone na 7. piętrze budynku P9, na osiedlu Bella Dolina IV przy ul. Lubelskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

428 800 zł37,88 m² 11 319,96 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Gotowe W kwietniu! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,88 m , idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Lokal składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

814 500 zł69,77 m² 11 674,07 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferujemy nowoczesne, wykończone 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,77 m , położone na 1. piętrze w budynku P8 na cenionym osiedlu Bella Dolina IV przy ul. Lubelskiej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²78,10 m² 3 905 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pko Bank Polski S.A., Biuro Administrowania Nieruchomościami - Zespół Nieruchomości i Kontraktów w Krakowie proponuje Państwu do wynajmu nieruchomość położoną w Rzeszowie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł38,60 m² 11 891,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,6 m , położone na parterze w nowoczesnym budynku z 2016 roku przy ul. Strażackiej 18e.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

697 500 zł77,50 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Prezentujemy naszą najnowszą inwestycję osiedle Zielone Staromieście, które powstaje przy ulicy Jana Welca w Rzeszowie, w pobliżu ul. Lubelskiej oraz naszego popularnego osiedla Bella Dolina.

Szczegóły ogłoszenia

45,83 zł/m²120 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu 120 metrowego lokalu, usytuowanego na drugim piętrze. W komfortowej lokalizacji przy alei Armii Krajowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament umeblowany, ul. Lubelska

Rzeszów,podkarpackie

3 500 zł75 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu nowy, jasny i przestronny Apartament na wynajem przy ulicy Lubelskiej. To komfortowe mieszkanie o powierzchni 7 5.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł150 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers przedstawia ofertę wynajmu części domu w malowniczej okolicy przy ul. Brzegowej w Rzeszowie. Nieruchomość ta oferuje szybki i wygodny dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

1 917 zł18,50 m² 103,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ostatni wolny Mikroapartament w budynku miniatura w Rzeszowie przy ul. Zakładowej 2 (boczna ul. Kwiatkowskiego). Ceny najmu mikroapartamentów: apartament M22 o powierzchni 18,5 m2, 2 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²378,77 m² 34 089 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Podkarpackie prezentuje atrakcyjną ofertę wynajmu lokalu U45 o powierzchni 378,77 m , który znajduje się na trzecim piętrze w prestiżowej inwestycji Olszynki Park.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²119,90 m² 8 393 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Podkarpackie prezentuje atrakcyjną ofertę wynajmu lokalu U40 o powierzchni 119,90 m , który znajduje się na drugim piętrze w prestiżowej inwestycji Olszynki Park.

Szczegóły ogłoszenia

120 zł/m²727 m² 87 240 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Podkarpackie prezentuje atrakcyjną ofertę wynajmu lokalu U9 o łącznej powierzchni 727 m , zlokalizowanego w prestiżowej inwestycji Olszynki Park w Rzeszów, przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Podkarpackie prezentuje atrakcyjną ofertę wynajmu lokali U12, u13, u14 o powierzchni łącznej 111,43 m , które znajdują się na parterze w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł83 m² 7 698,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 m²

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje do sprzedania dwukondygnacyjny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 83 m2 usytuowany na działce o powierzchni ok 2,15 ar. Domy znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²200 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Szukasz idealnej przestrzeni na swoją działalność w Rzeszowie? Mamy dla Ciebie atrakcyjne lokale użytkowe na wynajem. Lokalizacja: rzeszów, staromieściepowierzchnia: 200 m Przeznaczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²100 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyłącznie w biurze onhouse powierzchnia biurowa do wynajęcia ul. Warszawska, rzeszów | Parter | Nowoczesny budynek biurowo-usługowy Na wynajem powierzchnia biurowa zlokalizowana na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Korczyńska

Franciszka Kotuli,Rzeszów

659 000 zł58 m² 11 284,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 58,4m2 na 3pietrze z windą, klimatyzacją i dwoma balkonami + piwnica 3,42. bezpośrednio od właściciela. Garaż podziemny, projektant ul. Korczyńska. Mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Baranówka,Rzeszów

339 900 zł35 m² 9 711,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż ustawne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 34,50 m2 z dużą piwnicą 3,46 m2, położone na 1 piętrze w bloku przy ul. Broniewskiego w Rzeszowie. Łączna powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Witolda

Wilkowyja,Rzeszów

50,87 zł/m²173 m² 8 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia w pełni umeblowany lokal użytkowy w kompleksowo zmodernizowanym budynku biurowym zlokalizowanym przy ulicy Witolda 6. Doskonała lokalizacja z bardzo dobrą komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Matejki

Śródmieście,Rzeszów

99,17 zł/m²60 m² 5 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal w top lokalizacji przy Matejki idealny pod usługi i handel! Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 60 m położony na parterze kamienicy przy ul. Jana Matejki, w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stanisława Augusta

Króla Stanisława Augusta,Rzeszów

380 000 zł32 m² 11 692,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży jedno pokojowego mieszkania typu studio o powierzchni 32,5 m , położonego na trzecim pietrze bloku mieszkalnego, w lokalizacji Rzeszów, osiedle Króla Stanisława Augusta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowe Miasto,Rzeszów

540 732 zł68 m² 7 998,99 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 67,60 m , położone przy ul. Podwisłocze w Rzeszowie - w spokojnej i bardzo dobrze znanej lokalizacji, chętnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Bałtycka

Wilkowyja,Rzeszów

1 495 000 zł126 m² 11 865,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:352 m²

Nowoczesny i komfortowy dom w zabudowie szeregowej segment zewnętrzny | 126,48 m | Rzeszów Wilkowyja, ul. Bałtycka (nowe budownictwo). Szukasz domu, który łączy komfort, bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem, ul. Dębicka

Przybyszówka,Rzeszów

9,67 zł/m²150 m² 1 450 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości do wynajęcia miejsce na placu z parkingiem o powierzchni 150 m w Zgłobniu położony w najbardziej ruchliwym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lwowska

Wilkowyja,Rzeszów

2 300 zł47 m² 48,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Royal Broker prezentuje na wynajem komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 47 m , usytuowane na I piętrze w niskim bloku z windą w Rzeszowie, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Grunwaldzka

Rzeszów,podkarpackie

1 999 000 zł254 m² 7 870,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:5 m²

Nieruchomość inwestycyjna w centrum miasta | 4 budynki | działka 5,4 a | ul. Grunwaldzka oferta na wyłączność biura nieruchomości jasłowska nieruchomości Na sprzedaż atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Solidarności

Architektów,Rzeszów

1 700 zł26 m² 65 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe, nigdy nie zamieszkałe mieszkanie 26 m2 zlokalizowane w Rzeszowie na osiedlu Architektów przy ul. Solidarności. 2 piętro w budynku 8-piętrowym oddanym do użytku w 2026.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krakowska-Południe,Rzeszów

445 000 zł48 m² 9 270,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

2 pokoje | 48,00 m | ul. Stojałowskiego | Rzeszów | Krakowska-Południe Oferta wyłącznie w pronesto Centrum Nieruchomości! Prezentowane 2-pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 48 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popiełuszki

Nowe Miasto,Rzeszów

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie na Nowym Mieście na ul. Popiełuszki 14. Powierzchnia 50m2, liczba pokoi 3 (jeden z nich jest przechodni) plus kuchnia i łazienka, piętro 9. Do mieszkania przynależna jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojańska

Biała,Rzeszów

2 300 zł54 m² 42,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Świętojańskiej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 54 m2 usytuowane na parterze. Do mieszkania przynależy przypisane 1 miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Pobitno,Rzeszów

3 500 zł66 m² 53,03 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu nowy, jasny i przestronny Apartament na wynajem przy ulicy Małopolskiej. To komfortowa nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Rzeszów

499 000 zł47 m² 10 518,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,44 m zlokalizowane w samym sercu Rzeszowa przy ul. Sobieskiego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

680 000 zł86 m² 7 875,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament z tarasem i dwoma miejscami postojowymi Osiedle Skwer, al. Gen. Sikorskiego, rzeszów. Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 86,34 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Starowiejska

Zwięczyca,Rzeszów

340 000 zł791 m² 429,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój agent nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 7,91ar położoną przy ul. Starowiejskiej w Rzeszowie, obręb Zwięczyca II Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty

Zwięczyca,Rzeszów

999 000 zł72 m² 13 875 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Scroll down for english version 3-pokojowe mieszkanie premium z panoramicznym widokiem | 72 m + balkon 20 m | 16. piętro Z ogromnym sentymentem, ale i ekscytacją przed nowym etapem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Zamkowa

Rzeszów,podkarpackie

50 zł/m²60 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokal biurowy-usługowy o pow. 60 m2 przy ul. Zamkowej w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze kamienicy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Strażacka

Drabinianka,Rzeszów

1 450 zł20 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości w pełni umeblowana, dostępna od zaraz kawalerka przy ul. Strażackiej w Rzeszowie. Powierzchnia to ok. 20 m2, znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Sikorskiego

Biała,Rzeszów

490 000 zł67 m² 7 270,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Stoprocent - Nieruchomości na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie na parterze o powierzchni 67,40 m2 z ogrodem! III etap inwestycji przy ul. Kościuszki.