dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Rzeszów

4 654 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 654 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro, ul. Zamkowa

Rzeszów,podkarpackie

50 zł/m²60 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokal biurowy-usługowy o pow. 60 m2 przy ul. Zamkowej w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze kamienicy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Strażacka

Drabinianka,Rzeszów

1 450 zł20 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości w pełni umeblowana, dostępna od zaraz kawalerka przy ul. Strażackiej w Rzeszowie. Powierzchnia to ok. 20 m2, znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Sikorskiego

Biała,Rzeszów

490 000 zł67 m² 7 270,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Stoprocent - Nieruchomości na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie na parterze o powierzchni 67,40 m2 z ogrodem! III etap inwestycji przy ul. Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Rzeszów,podkarpackie

510 000 zł43 m² 11 860,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Pośrednikom dziękuje - nie współpracuje z biurami nieruchomości. Sprzedam bez prowizji mieszkanie na parterze w niskim bloku, dwustronne wschód-zachód. Na powierzchnię 43,38 mkw składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Świadka

Nowe Miasto,Rzeszów

1 540 zł27 m² 57 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka 27 m2 na osiedlu Nowe Miasto przy ulicy Świadka. 11 piętro w wysokim bloku 11-piętrowym z windą. Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Drabinianka,Rzeszów

1 050 000 zł112 m² 9 417,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:252 m²

Good Life Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 111,6 m2 przy ul. Makuszyńskiego na osiedlu Drabinianka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Budziwój,Rzeszów

494 000 zł54 m² 9 122,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w biurze Stoprocent Nieruchomości: mieszkanie 54,82 m z prywatnym, bardzo dużym ogródkiem. Mieszkanie jest już po odbiorach, klucze od ręki! Lokal znajduje się na parterze jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Stanisława Augusta

Króla Stanisława Augusta,Rzeszów

60 zł/m²50 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy o powierzchni 50 m2 przy ul. Króla Stanisława Augusta w Rzeszowie Do wynajęcia odświeżony lokal użytkowy o powierzchni 50 m2, usytuowany na parterze budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grunwaldzka

Rzeszów,podkarpackie

1 999 000 zł254 m² 7 870,08 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:1960

Nieruchomość inwestycyjna w centrum miasta | 4 budynki | działka 5,4 a | ul. Grunwaldzka oferta na wyłączność biura nieruchomości jasłowska nieruchomości Na sprzedaż atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Olbrachta

Wilkowyja,Rzeszów

1 750 zł44 m² 39,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia / 3 pokoje / 44 m2 / 2 balkony / os. Wilkowyja / Rzeszów! Biuro Res Nieruchomości prezentuje przestronne mieszkanie na wynajem, zlokalizowane na osiedlu Wilkowyja przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Nowe Miasto,Rzeszów

1 999 999 zł276 m² 7 252,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:155 m²

Na sprzedaż nowoczesna nieruchomość komercyjna zlokalizowana w atrakcyjnej części Rzeszowa na osiedlu Nowe Miasto. Oferta obejmuje w pełni funkcjonujący, dochodowy biznes wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krośnieńska

Przybyszówka,Rzeszów

499 000 zł47 m² 10 617 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 47 m , usytuowane na 4. kondygnacji zadbanego budynku. Nieruchomość idealna zarówno do zamieszkania, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Graniczna

Drabinianka,Rzeszów

570 000 zł45 m² 12 630,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu na sprzedaż nowoczesny, dwustronny apartament usytuowany na piątym piętrze w nowo oddanym kompleksie mieszkalnym Nova Graniczna (rok budowy 2025). Inwestycja, zrealizowana przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Rzeszów,podkarpackie

369 000 zł40 m² 9 225 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Mikołajczyka Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku o powierzchni 40m2 przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Podwisłocze

Centrum,Rzeszów

4 900 zł72 m² 68,06 zł/m²

 

Piętro:10/21

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu nowoczesną nieruchomość na wynajem, znajdującą się w kompleksie mieszkaniowym "capital Towers" na ul. Podwisłocze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Kopisto

Nowe Miasto,Rzeszów

2 300 zł47 m² 48,94 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem najmu biura Nieruchomości Royal Broker jest mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 47 m2 przy alei Kopisto w kompleksie Hartbex, usytuowane na 2 piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem, ul. Dębicka

Rzeszów,podkarpackie

13 zł/m²150 m² 1 950 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości do wynajęcia miejsce na placu z parkingiem o powierzchni 150 m w Zgłobniu położony w najbardziej ruchliwym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Rzeszów,podkarpackie

480 000 zł46 m² 10 434,80 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 46,29 m przy ulicy Hetmańskiej w Rzeszowie. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju i łazienki. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wieniawskiego

Słocina,Rzeszów

720 000 zł59 m² 12 215,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie położone w Rzeszowie przy ul. Wieniawskiego. Nieruchomość została oddana w 2025 roku i stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Urocza

Drabinianka,Rzeszów

2 100 zł43 m² 48,84 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 43 m przy ul. Uroczej w Rzeszowie, w budynku z 2022 roku (1. piętro, winda). Umeblowane, z klimatyzacją i loggią. Podłoga w całości parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lubelska

Rzeszów,podkarpackie

1 980 zł36 m² 55 zł/m²

 

Piętro:parter/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu nowy, jasny i przestronny Apartament na wynajem przy ulicy Lubelskiej. To komfortowe mieszkanie o powierzchni 36 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, ul. Zawiszy Czarnego

Zawiszy,Rzeszów

7 900 zł245 m² 32,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje na wynajem hale magazynową o powierzchni 245m2. Nieruchomość położona jest w Rzeszowie przy ul. Zawiszy Czarnego. Parametry obiektu: - wysokość hali: 5,30m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rzeszów

Staromieście Ogrody,Rzeszów

777 000 zł74 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Pośrednikom nieruchomości dziękuję i proszę o szanowanie mojego czasu i niekontaktowanie się. Sprzedam prywatnie mieszkanie 74 metry trzypokojowe. Mieszkanie jest jasne, czyste, suche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Boruty-Spiechowicza

Baranówka,Rzeszów

1 700 zł33 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia w Rzeszowie Baranówka na ul. Spiechowicza Do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie położone na II piętrze w IV- piętrowym bloku. Mieszkanie o powierzchni ok. 33 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Graniczna

Rzeszów,podkarpackie

570 000 zł46 m² 12 445,40 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Eagles Estate prezentuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane na nowoczesnym Osiedlu Nova Graniczna przy ul. Granicznej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Iwonicka

Projektant,Rzeszów

579 999 zł46 m² 12 608,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w Rzeszowie Powierzchnia: 46 m Piętro: 1. Lokalizacja: kameralna część osiedla Projektant w Rzeszowie Mieszkanie jest w pełni wyposażone, ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Iwonicka

Przybyszówka,Rzeszów

675 000 zł63 m² 10 748,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje | 62,8 m2 | ul. Iwonicka | Rzeszów | Przybyszówka / Franciszka Kotuli / Projektant Prezentowane 3 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 62,8 m2. Położone jest na parterze w niskim bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dynowska

Projektant,Rzeszów

739 998 zł63 m² 11 746 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 63 m | Osiedle Projektant | Rzeszów Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63 m , zlokalizowane w okolicach ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Walentego

Matysówka,Rzeszów

406 038 zł55 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia: mieszkanie na parterze, w zabudowie szeregowej, w wyjątkowej okolicy z widokiem na panoramę Rzeszowa. Oferta dotyczy stanu deweloperskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Pobitno,Rzeszów

962 280 zł71 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości- najbardziej topowa lokalizacja w Rzeszowie! Wyjątkowy, dwustronny apartament w centrum miasta. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Władysława Warneńczyka

Wilkowyja,Rzeszów

320 000 zł450 m² 711,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Royal Broker ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż wyjątkową działke budowlaną w prestiżowej lokalizacji Rzeszów, ul. Władysława Warneńczyka (nr 729/10) Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Drabinianka,Rzeszów

589 000 zł46 m² 12 748,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46.2 m2 zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Zacisznej - osiedle Drabinianka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podwisłocze

Śródmieście,Rzeszów

575 000 zł53 m² 10 931,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie w centrum Rzeszowa - ul. Podwisłocze - 52,60 m2! Biuro Res Nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,60 m2, położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Króla Stanisława Augusta,Rzeszów

515 000 zł55 m² 9 384,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia Państwu kolejny etap inwestycji zlokalizowanej przy ul. Krakowskiej. Powstające osiedle to zespół budynków w zabudowie szeregowej, w której do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Miłocin,Rzeszów

569 000 zł57 m² 9 951,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje ostatnie 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem w zabudowie szeregowej o powierzchni 57,18m2 zlokalizowane przy ul. Pogwizdowskiej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Sikorskiego

Drabinianka,Rzeszów

584 850 zł56 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim na zamkniętym osiedlu w niskiej zabudowie przy ul. Sikorskiego. Ogłoszenie dotyczy mieszkania na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dzień pokazowy 2026-05-13

Mieszkanie z garażem

Pobitno,Rzeszów

669 000 zł55 m² 12 108,60 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,25 m , zlokalizowane w wieżowcu przy ul. Małopolskiej, na 13 piętrze z 17. Nieruchomość wyróżnia się praktycznym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krośnieńska

Przybyszówka,Rzeszów

550 000 zł47 m² 11 702,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

430 996 zł40 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić: nowa inwestycja na mapie Rzeszowa! Mieszkanie o powierzchni 40,28m2 z balkonem znajduje się na szóstym poziomie ośmio piętrowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Karkonoska

Zwięczyca,Rzeszów

309 000 zł1 109 m² 278,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Good Life Nieruchomości prezentuje na sprzedaż 3 działki o powierzchni 11,09 ar każda. Nieruchomości posiadają wydane prawomocne decyzje o warunkach zabudowy na zamierzenie inwestycyjne pt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Sokoła

Śródmieście,Rzeszów

38,46 zł/m²130 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Loka na parterze | 130 m2 | ul. Sokoła | Rzeszów Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ok. 130m2. Składa się z trzech pomieszczeń głównych, dwóch łazienek, korytarza i dwóch.