dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Rzeszów

4 651 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 651 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro, ul. Jagiellońska

Śródmieście,Rzeszów

81,25 zł/m²16 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

16m2 / lokal biurowy / ul. Jagiellońska / Rzeszów Do wynajęcia lokal biurowy lub pod inną działalność przy ulicy Jagiellońskiej w sąsiedztwie Galerii Graffica. Lokal składa się z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

770 000 zł130 m² 5 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Zachodnia część Rzeszowa nowoczesny bliźniak 130 m w przedsprzedaży | Stan surowy zamknięty lub deweloperski! Zacznij wykończenie jeszcze w tym roku! lewy segment sprzedany! Na sprzedaż nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Sportowa

Rzeszów,podkarpackie

1 500 zł20 m²

 

Piętro:7/10

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:2 000 zł

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka o wysokim standardzie, świeżo po remoncie, położona przy ul. Sportowej w Rzeszowie na siódmym piętrze. Idealna lokalizacja w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krakowska

Przybyszówka,Rzeszów

469 000 zł60 m² 7 793,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję zlokalizowaną przy ul. Krakowskiej. Osiedle składa się z budynków w zabudowie szeregowej, oferujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Rzeszów

Pogwizdów Nowy,Rzeszów

619 000 zł91 m² 6 803,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie premium z antresolą - 90,98 m2 Dodatkowe korzyści dla kupujących Brak podatku pcc 2% Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji Rabat do Castoramy | Leroy Merlin | Markury Market.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Zawiszy Czarnego

Zwięczyca,Rzeszów

400 000 zł1 307 m² 306,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu działkę zlokalizowaną w Rzeszowie przy ul. Zawiszy Czarnego, jedna z nielicznych ofert w tej okolicy zaledwie 5 km od rzeszowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rzeszów

Drabinianka,Rzeszów

3 200 zł60 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

To nowe mieszkanie na wynajem znajduje się w bloku wybudowanym w 2023 roku. Oferuje 3 pokoje oraz przestronną oddzielną kuchnię. Mieszkanie jest w pełni wyposażone, w tym pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dynowska

Rzeszów,podkarpackie

429 000 zł43 m² 9 925,96 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

W ofercie biura Estaton prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43.22 m , zlokalizowane w budynku przy ul. Dynowskiej w Rzeszowie. Zakończenie budowanej inwestycji jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krasne,Rzeszów

409 000 zł50 m² 8 206,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia wyjątkową ofertę mieszkań w zabudowie szeregowej na sprzedaż! Kameralne osiedle w Krasnem z wygodą szybkiego dojazdu do Rzeszowa. Wokół dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Śródmieście,Rzeszów

2 590 000 zł175 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1933

Dwie kondygnacje w kamienicy + działka budowlaną w atrakcyjnej lokalizacji Rzeszowa, w dzielnicy Śródmieście. Pow. użytkowa ponad 175 m2 (dwa mieszkania + poddasze do własnej aranżacji).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Kopisto

Nowe Miasto,Rzeszów

2 150 zł35 m² 61,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie w apartamentowcu znajdującym się w atrakcyjnej części miasta - przy Al.Kopisto w Rzeszowie. Mieszkanie o łącznej pow. 34,68m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Solidarności

Rzeszów,podkarpackie

550 000 zł50 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 zlokalizowane przy ulicy Solidarności w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 2017 Ilość pięter: 0/3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Słocina,Rzeszów

849 000 zł77 m² 10 974,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 77,36m2 zlokalizowane przy ulicy św. Rocha w Rzeszowie. Mieszkanie zlokalizowane jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Tysiąclecia,Rzeszów

530 000 zł57 m² 9 249,56 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Golden Door ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,30 m . Mieszkanie zlokalizowane na spokojnym osiedlu 1000-lecia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Budziwój,Rzeszów

719 000 zł143 m² 5 027,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

W ofercie sprzedaży biura Reformacka Nieruchomości przedstawiamy komfortowy dom położony na ustawnej, płaskiej działce przy ul. Jana Pawła II w Rzeszowie. Nieruchomość o powierzchni 143.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budziwój,Rzeszów

1 979 000 zł220 m² 8 995,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Tylko w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości! Przestronny, funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni 220 m , położony w spokojnej i zielonej części Budziwoja, na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malczewskiego

Kmity,Rzeszów

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia na ul Malczewskiego. Dostępne od zaraz! Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie położone na IV piętrze. Nieruchomość o powierzchni 50 m2 składa się z: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bałtycka

Wilkowyja,Rzeszów

2 500 zł53 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe mieszkanie na wynajem przy ul. Bałtyckiej o powierzchni 53 m2 usytuowane na 1 piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Załęska

Rzeszów,podkarpackie

780 000 zł67 m² 11 722,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 66,54 m plus dodatkowo 20m2 antresola! Całe mieszkanie wynosi 86,54m2! zlokalizowane na 2. piętrze w 2-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kingi

Wilkowyja,Rzeszów

529 000 zł49 m² 10 769,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Św. Kingii w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 49,12 m2, usytuowane jest na 4 piętrze w bloku z windą z 2017 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świadka

Rzeszów,podkarpackie

580 000 zł53 m² 10 943,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura onhouse zadbane i funkcjonalne mieszkanie w samym sercu rzeszowskiego Nowego Miasta. Nieruchomość o powierzchni 53 m znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Krakowska

Przybyszówka,Rzeszów

799 000 zł64 m² 12 507,80 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 4 pokoje * 63,88 m2 * IV piętro * balkon - widok na zieleń * komórka lokatorska - dodatkowo płatna * Dworskie Ogrody opis: - mieszkanie o powierzchni 63,88 m2 - piętro: 4 - blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Myśliwska

Miłocin,Rzeszów

599 000 zł79 m² 7 598,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:25 m²

Nowość! Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości. Domy w stanie deweloperskim w idealnie skomunikowanej lokalizacji przy ul. Myśliwskiej w Rzeszowie! Dwa rodzaje domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świadka

Nowe Miasto,Rzeszów

2 000 zł64 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Nowe Miasto, rzeszów | 64 m | 10. piętro Na wynajem oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 64 m , położone na 10. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rymanowska

Dąbrowskiego,Rzeszów

490 000 zł43 m² 11 515,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,5 m2 usytuowane na trzecim piętrze niskiego bloku, wybudowanego w 2016 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Westerplatte

Dąbrowskiego,Rzeszów

449 000 zł48 m² 9 413 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,7 m2 usytuowane na 3 piętrze bloku wybudowanego w 1975 roku. Nieruchomość zlokalizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lenartowicza

Śródmieście,Rzeszów

470 000 zł45 m² 10 363,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

W ofercie biura Eagles Estate przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,35 m2, w doskonałej lokalizacji, przy ulicy Lenartowicza w Rzeszowie. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popiełuszki

Nowe Miasto,Rzeszów

449 000 zł48 m² 9 373,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47,9 m2 usytuowane na 3 piętrze wysokiego bloku z windą, wybudowanego w 1981 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jazowa

Drabinianka,Rzeszów

519 000 zł48 m² 10 736,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prywatna oferta sprzedaży mieszkania. Biura nieruchomości: współpraca wyłącznie pod konkretnego klienta. Na sprzedaż wyjątkowe nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marcina

Słocina,Rzeszów

614 471 zł68 m² 8 992,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości Royal Broker na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,33 m z balkonem, położone w cichej i zielonej części Rzeszowa Słocina przy ul. św.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Iranka-Osmeckiego

Baranówka,Rzeszów

510 000 zł58 m² 8 717,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Osmeckiego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 58,5 m2, usytuowane jest na wyższym parterze w niskim bloku. W jego skład wchodzą: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odrzykońska

Projektant,Rzeszów

2 000 zł35 m² 57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe 35 m2 na osiedlu Projektant na ulicy Odrzykońskiej. 4 piętro w niskim bloku 4 piętrowym z windą. Mieszkanie składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cicha

Drabinianka,Rzeszów

450 000 zł39 m² 11 459,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

2 pokoje | 39,27 m2 | ul. Cicha | Rzeszów Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 39,27 m2. Znajduje się na trzecim piętrze w 10-piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Drabinianka,Rzeszów

699 000 zł62 m² 11 230,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 62,24 m , zlokalizowane w prestiżowej i kameralnej części Rzeszowa przy ul. Grabskiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krakowska-Południe,Rzeszów

569 000 zł64 m² 8 932,50 zł/m²

 

Piętro:4/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie, o powierzchni ok. 64m2, znajdujące się w popularnej części Rzeszowa osiedle Projektant. Mieszkanie gotowe do wejścia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Marcina

Słocina,Rzeszów

476 456 zł50 m² 9 498,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości Royal Broker na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,16 m z dużym ogródkiem, położone w cichej i zielonej części Rzeszowa Słocina przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty

Zwięczyca,Rzeszów

1 700 zł28 m² 60,71 zł/m²

 

Piętro:9/18

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu nowocześnie wykończonego mieszkania w Rzeszowie przy ul. Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staroniwska

Staroniwa,Rzeszów

502 775 zł55 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nowe mieszkanie w uznanej części Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 55,25 m z balkonem, położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wzgórza Staroniwskie,Rzeszów

2 300 zł48 m² 47,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dwu-pokojowe mieszkanie na wynajem, usytuowane w Rzeszowie przy ul. Plenerowej. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze 4-ro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Zagłoby

Mieszka I,Rzeszów

85,58 zł/m²10 m² 813 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyłącznie w biurze Stoprocent Nieruchomości do wynajęcia gabinet kosmetyczny o powierzchni 9,5 m2, położony na parterze budynku przy ul. Zagłoby. Cały obiekt przeznaczony jest wyłącznie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Lenartowicza

Śródmieście,Rzeszów

2 000 zł36 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie z samodzielną sypialnią w centrum miasta - Wikana Square z pięknym widokiem na tereny zielone Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia apartament w wysokim.