dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Rzeszów - Lista ofert

1 329 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 329 ogłoszeń

Mieszkanie umeblowane, ul. Asnyka

Rzeszów,podkarpackie

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu kawalerkę o powierzchni 32 m2 przy ul. Asnyka. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku. Układ mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł86,40 m² 12 731,48 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż, na wyłączność, przestronne mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Strażackiej. Nieruchomość położona jest na 4.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł61,90 m² 9 676,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko w biurze Stoprocent Nieruchomości mieszkanie do remontu 4 pokojowe o pow. 61,90 m2. Mieszkanie znajduję się na 4 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica. W bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł40,30 m² 11 042,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne przy ul. Szarych Szeregów w Rzeszowie. Nieruchomość o powierzchni 40,30 m2, usytuowana na parterze niskiego 4 piętrowego bloku. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 800 zł48 m² 38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2-pokojowe+niezależna kuchnia w ścisłym centrum! Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia mieszkanie w niskim budynku usytuowane na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 430 zł38,13 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,13 m2, z loggią, komórką lokatorską oraz garażem podziemnym. Mieszkanie znajduje się na najwyższym 14 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł48,52 m² 43,28 zł/m²

 

Piętro:12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie Z dwoma balkonami ul. Architektów, rzeszów Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 48,52 m , położone na 12. piętrze (w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł40 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości homespace prezentuje Państwu ofertę komfortowego mieszkania na wynajem przy ul. Paderewskiego w Rzeszowie. Nieruchomość o powierzchni 40 m usytuowana jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł48,88 m² 10 617,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje | 48,88 m2 | ul. Lisa Kuli | Rzeszów Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 48,88m2. Położone jest na czwartym piętrze niskiego bloku w ścisłym centrum miasta przy ulicy Lisa.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł25 m² 15 160 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w Rzeszowie na ulicy Witkacego. W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości mieszkanie 2 pokojowe o pow. 25 m2. Nieruchomość sprzedawana z częściowym.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł61,42 m² 7 310,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Wyłącznie w ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 61,42 m , położone na 3. piętrze niskiego budynku, w Rzeszowie przy ul. Ofiar Katynia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 520 zł36,32 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Z przyjemnością prezentuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,32 m2 w stanie deweloperskim, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Dworzysko Park przy ul. Technologicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

320 332 zł29,14 m² 10 992,86 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu znajdującym się przy ul. Bałtyckiej w Rzeszowie. Oferta dotyczy mieszkania o powierzchni 29,14 m2, składającego się z salonu z aneksem,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł49,60 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na wynajem 2 -pokojowe mieszkanie o pow. 49,60 m2 przy ulicy Małopolskiej na osiedlu Nowoczesne Pobitno. Nieruchomość znajduje się na 10 pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

410 550 zł42,35 m² 9 694,22 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje na sprzedaż mieszkanie, znajdujące się w cichej i spokojnej oraz urokliwej okolicy w Rzeszowie na ul. Dynowskiej (os. Projektant).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 600 zł39,96 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja na osiedlu Dworzysko w Rzeszowie. Na sprzedasz mieszkania od 35 m do 60 m . Oferta dotyczy mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 39,96 m . Inwestycja zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 zł35,26 m² 53,86 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 35,26 m , położone na parterze w spokojnej okolicy Rzeszowa przy ul. Lenartowicza. Układ mieszkania: salon.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł41 m² 12 658,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

CO: piękne mieszkanie w centrum Rzeszowa gdzie: ul. Malczewskiego za ile: 519000 zł Kto: właściciel bezpośrednio Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie położone w centrum Rzeszowa na.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł58,03 m² 48,25 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna wyłącznie w homfi! Do wynajęcia komfortowe i nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m na osiedlu Drabinianka. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł72,90 m² 9 465,02 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Biuro Nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,00 m , położone na 4. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą z 1992.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł48,21 m² 12 217,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje | 48,21 m2 | ul. Staroniwska | Rzeszów Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 48,21 m2. Znajduje się na pierwszym piętrze w niskim 3-piętrowym budynku, który został oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł74,31 m² 9 944,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży komfortowego i funkcjonalnego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Nowowiejskiej w Rzeszowie, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł64,19 m² 9 954,82 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Komfortowe mieszkanie z pięknym widokiem Rzeszów, os. Pobitno Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,19,m (wraz z piwnicą 69, 44 m2), położone na 8.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe, piętro 1, miejsce postojowe, piwnica, 2000 zł plus czynsz ok 600-800. Plus prąd

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 600 zł39,96 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesną architekturę z doskonałą lokalizacją? Zapraszam do zapoznania się z nową inwestycją w północno-zachodniej części Rzeszowa (os.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

796 284 zł73,73 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Zapraszam do zapoznania się z czteropokojowym mieszkaniem o powierzchni 73,73 m2, mieszczącego się na czwartym, ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 658 zł57,06 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3-pokojowe mieszkanie z balkonem | ul. Krakowska, rzeszów | V piętro W ofercie naszego biura funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,06 m , zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł46,29 m² 10 369,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,29 m , położone na 2. piętrze w niskim, 3-piętrowym budynku (bez windy). Układ pomieszczeń: przestronny salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł39,10 m² 11 125,32 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze wysokiego bloku. Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Dąbrowskiego. Opis nieruchomości: - powierzchnia mieszkania: 39,10m2 - piętro: 3 z 10 -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

399 000 zł28 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, o powierzchni 28 m2, z pięknym widokiem na wisłok - zlokalizowane w centrum Rzeszowa przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

352 455 zł30,99 m² 11 373,18 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe osiedle we wschodniej części miasta Twoje wymarzone mieszkanie już w sprzedaży! Rzeszów, ul. Bałtycka parametry mieszkania: - pow. mieszkania: 30,99m2 - 2 pokoje (salon z aneksem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł66 m² 48,48 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu luksusowy Apartament na wynajem przy ulicy Małopolskiej. To komfortowe mieszkanie o powierzchni 66 m2, , usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

1 228 899 zł88,41 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:15/41

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Podkarpackie, ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż apartament w inwestycji Olszynki Park w Rzeszowie przy ul. Fryderyka Szopena. Mieszkanie W92 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł97 m² 8 237,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 97 m2 przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie. To wygodna i dobrze skomunikowana lokalizacja z mieszanką.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 600 zł76,08 m² 8 157,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera | Brak podatku pcc 2% | Brak prowizji Bezpłatny odbiór techniczny mieszkania przez niezależnego inżyniera | Komplet najwyższych rabatów na wykończenie w marketach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 062 560 zł73,28 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura nieruchomości Eagles Estate przedstawiamy Państwu czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 73,28 m2 zlokalizowane przy ul. Kwiatkowskiego w Rzeszowie. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł135 m² 11 844,44 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Wyłącznie w ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż apartament o powierzchni 135 m , położony na 12. piętrze nowoczesnego budynku z windą, przy ul. Lewakowskiego w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł77,90 m² 8 587,93 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie składające się z 5 pokoi o powierzchni 77,9 m2, usytułowane na 3 piętrze bloku z windą przy.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł51 m² 11 745,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż w pełni wyposażone komfortowe mieszkanie ul. Architektów w Rzeszowie. W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości piękne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 51m2 z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł30 m² 13 633,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m2 przy ulicy Władysława Broniewskiego. Nieruchomość znajduje się na osiedlu Baranówka jednej z najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

932 000 zł53,05 m² 17 568,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż | 53,05 m2 | 3 pokoje | 2 miejsca parkingowe W garażu podziemnym W cenie | komórka lokatorska | bezpośredni widok na zalew| klimatyzacja |! koniecznie zobacz film! Na.