Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia nowe, czteropokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji na osiedlu Bella Dolina przy ul. Lubelskiej. Mieszkanie jest już po odbiorze - gotowe do wejścia.
Kupujący nie płaci podatku PCC oraz wynagrodzenia prowizyjnego dla biura.
Opis nieruchomości:
- powierzchnia użytkowa 83,49 m2 oraz balkon 12,14 m2
- w skład mieszkania wchodzi: salon z aneksem kuchennym (33,08 m2), trzy niezależne pokoje (10,09 m2, 11,63 m2, 14,61 m2), łazienka (3,96 m2), WC (1,56 m2) oraz hol (8,56 m2)
- piętro 5 z 8 / blok z 2026 roku / z windą
- ogrzewanie mieszkania i wody z sieci miejskiej
- przynależne miejsce postojowe w garażu podziemnym z boksem/ za dodatkową opłatą
- czynsz w wysokości ok. 1000 PLN
- światłowód
- świetna lokalizacja / w pobliżu: m.in. autostrada, obwodnica północna miasta, most Mazowieckiego, lotnisko Jasionka, sklepy, restauracja
Cena nieruchomości:
- 697 600 PLN - cena za mieszkanie
- 49 500 PLN - cena za miejsce postojowe w garażu podziemnym z boksem / zakup obligatoryjny
Cena łączna:
- 747 100 PLN
Na inwestycji dostępne są różne metraże mieszkań, do poszczególnych lokali przynależą m.in: miejsca postojowe, komórki lokatorskie, boksy. W naszej ofercie przedstawione są tylko przykładowe.
Lokalizacja:
- Rzeszów, os. Staromieście , ul. Lubelska
Paulina Bizoń
tel.
mail:
nr propozycji PB 214
Biuro Nieruchomości
Pierwsze Piętro
al. Okulickiego 12
35-222 Rzeszów
Агентство нерухомості Pierwsze Piętro представляє на продаж нову чотирикімнатну квартиру. Нерухомість розташована у престижному районі житлового комплексу Bella Dolina на вулиці Любельській. Квартира вже здана та готова до заселення.
Покупець не сплачує податок PCC або комісію агентства.
Опис нерухомості:
- корисна площа 83,49 м2 та балкон 12,14 м2
- квартира складається з: вітальні з міні-кухнею (33,08 м2), трьох окремих кімнат (10,09 м2, 11,63 м2, 14,61 м2), ванної кімнати (3,96 м2), туалету (1,56 м2) та передпокою (8,56 м2)
- 5 поверх з 8 / блок 2026 року / з ліфтом
- опалення та водопостачання квартири від міської мережі
- виділене паркомісце в підземному гаражі з боксом/за додаткову плату
- орендна плата приблизно 1000 злотих
- у будівлі немає газу
- індивідуальний облік комунальних послуг
- оптичне волокно
- чудове розташування / поруч: автомагістраль, північна об'їзна дорога, Мазовецький міст, аеропорт Ясьонка, магазини, ресторан
Ціна нерухомості:
- 697 600 злотих - ціна за квартиру
- 49 500 злотих - ціна за паркомісце в підземному гаражі з боксом / обов'язкове придбання
Загальна ціна:
- 747 100 злотих
У житловому комплексі пропонуються квартири різного розміру з окремими квартирами, включаючи паркомісця, складські приміщення та комори. Наша пропозиція включає лише кілька прикладів.
Місцезнаходження:
- Жешув, житловий масив Старомєсце, вул. Любельська
Пауліна Бізонь
тел.
номер пропозиції PB 214
Офіс нерухомості
Перший поверх
Проспект Окулицького, 12
35-222 Жешув
The real estate agency Pierwsze Piętro presents a new, four-room apartment for sale. The property is located in a prime location in the Bella Dolina development on Lubelska Street. The apartment has already been handed over and is move-in ready.
The buyer does not pay PCC tax or agency commission.
Property description:
- usable area 83.49 m2 and balcony 12.14 m2
- the apartment consists of: living room with kitchenette (33.08 m2), three separate rooms (10.09 m2, 11.63 m2, 14.61 m2), bathroom (3.96 m2), toilet (1.56 m2) and hall (8.56 m2)
- floor 5 of 8 / block from 2026 / with elevator
- apartment heating and water from the municipal network
- assigned parking space in the underground garage with a box/for an additional fee
- rent of approximately PLN 1,000
- optical fiber
- great location / nearby: motorway, northern bypass, Mazowiecki Bridge, Jasionka Airport, shops, restaurant
Property price:
- PLN 697,600 - price for the apartment
- PLN 49,500 - price for a parking space in the underground garage with a box / obligatory purchase
Total price:
- 747,100 PLN
The development offers apartments in a variety of sizes, with individual units including parking spaces, storage units, and storage units. Our offer includes only a few examples.
Location:
- Rzeszów, Staromieście housing estate, Lubelska Street
Paulina Bizoń
tel.
email:
proposal number PB 214
Real Estate Office
First Floor
Okulickiego Avenue 12
35-222 Rzeszów
10 % rabatu na zakupy w Merkury Market dla naszych Klientów
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ( )