dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Rzeszów - Oferty sprzedaży i najmu

515 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

515 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem

Śródmieście,Rzeszów

560 000 zł74 m² 7 619 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe 73,5 m2 znajdujące się w ścisłym centrum na ulicy Zygmuntowskiej. 1 piętro w 2 piętrowej kamienicy bez windy. Mieszkanie składa się z 2 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbrowskiego

Generała Grota Roweckiego,Rzeszów

469 000 zł50 m² 9 380 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż komfortowe mieszkanie ul. Dąbrowskiego w Rzeszowie! top lokalizacja pod inwestycję! wyjątkowe mieszkanie idealne pod inwestycję blisko Politechniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

460 000 zł48 m² 9 508 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Biuro Nieruchomości Royal Broker przedstawia Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,38 m2 w centrum Rzeszowa przy ul. Lenartowicza, usytuowane jest na pierwszym piętrze, dwupiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Jana Pawła II

Budziwój,Rzeszów

680 000 zł62 m² 10 967,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Sprzedam mieszkanie narożne na osiedlu zamkniętym, monitorowanym przy ul. Jana Pawła II. Mieszkanie 62m2 plus 230m2 ogródek. 3 osobne pokoje, kuchnia, łazienka, garderoba, komórka lokatorska, domek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubelska

Staromieście,Rzeszów

397 300 zł38 m² 10 469 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 37,95 m2, na 1 piętrze 8-piętrowego budynku P10. Inwestycja to kontynuacja realizowanego kompleksowo osiedla Bella Dolina, które usytuowane jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pułaskiego

Pułaskiego,Rzeszów

579 000 zł50 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Ładne 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. 50 m2 * Centrum miasta * Ocieplony blok z windą * Miejsce parkingowe (monitorowane/zamknięte) * Korzystna lokalizacja. Stan mieszkania: * Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

493 107 zł60 m² 8 274,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Tylko w biurze stoprocent nieruchomości! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję na nowatorskim osiedlu domów w zabudowie szeregowej oraz szeregowej dwulokalowej które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieniawskiego

Zalesie,Rzeszów

396 224 zł48 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje inwestycje przy ul. Wieniawskiego. Jest to Etap V obecnej już inwestycji przy ul. Wieniawskiego. Etap V obejmuje budowę 2 budynków: budynki C1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złoty Stok

Projektant,Rzeszów

739 000 zł64 m² 11 482,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowo wykończonego, nigdy nie zamieszkałego mieszkania o powierzchni 64,50 m2 zlokalizowanego przy ul. Złoty Stok w Rzeszowie, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Myśliwska

Pogwizdów Nowy,Rzeszów

664 075 zł88 m² 7 579,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje inwestycje Rzeszowskie Kąty, położoną w Pogwizdowie, zaledwie 10 minut samochodem od centrum Rzeszowa. Inwestycję która łączy spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard

Rzeszów,podkarpackie

251 910 zł28 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 27,99 m , położone na parterze nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

261 126 zł29 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję zaledwie kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 29,34 m , położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwisłocze

Nowe Miasto,Rzeszów

1 870 000 zł124 m² 15 020,10 zł/m²

 

Piętro:21/25

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zakupu wyjątkowego apartamentu, położonego na 21 piętrze na osiedlu Capital Tower w centrum Rzeszowa, z którego roztacza się piękny widok na rzekę Wisłok i Zamek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

477 124 zł53 m² 9 069,07 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lwowska

Krasne,Rzeszów

289 227 zł31 m² 9 282 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję na prestiżowym osiedlu kilometr od granicy Rzeszowa. Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 31,16 m z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowe Miasto,Rzeszów

589 000 zł68 m² 8 700,15 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 67,7 m2 zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Podwisłocze -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boruty-Spiechowicza

Baranówka,Rzeszów

499 000 zł53 m² 9 415,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie bezpośrednio od właściciela, o powierzchni 53m2, mieszczące się na IV piętrze w bloku bez windy o niskiej zabudowie. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

449 124 zł53 m² 8 536,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pańska

Projektant,Rzeszów

451 914 zł41 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje inwestycje Pańska Park, położoną przy ul. Pańskiej w Rzeszowie. Pańska Park to nowoczesna inwestycja, która łączy komfort z funkcjonalnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kwiatkowskiego

Drabinianka,Rzeszów

723 000 zł49 m² 14 894,90 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wykończone mieszkanie na sprzedaż z widokiem na Jezioro Żwirownia w cichej i spokojnej dzielnicy Drabinianki, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szpitalna

Śródmieście,Rzeszów

542 300 zł49 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 49,3 m w samym sercu Rzeszowa! Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu ofertę wyjątkowego mieszkania położonego przy ul. Szpitalnej w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard

Rzeszów,podkarpackie

242 080 zł27 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 27,2 m , położone na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana Olbrachta

Wilkowyja,Rzeszów

515 000 zł58 m² 8 922,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Eagles Estate prezentuje Państwu 3 etap inwestycji "osiedle Olbrachta" zlokalizowanej przy ul. Jana Olbrachta w Rzeszowie. Trzeci etap inwestycji obejmuje budowę niskiego (5-piętrowego) budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Projektant,Rzeszów

444 938 zł41 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Przybyszówka,Rzeszów

580 692 zł62 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Przybyszówka,Rzeszów

525 000 zł52 m² 10 194,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości.pl przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,5 m2 zlokalizowane przy ulicy Nowosądeckiej w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Nowowiejska

Drabinianka,Rzeszów

649 000 zł70 m² 9 271,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

W ofercie biura Reformacka Nieruchomości prezentujemy Państwu dwupoziomowe, 4-pokojowe mieszkanie, które znajduje się w Rzeszowie, przy ul. Nowowiejskiej. Układ funkcjonalny: parter: - hol, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pańska

Projektant,Rzeszów

493 815 zł47 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potockiego

Załęże,Rzeszów

399 040 zł50 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Eagles estate prezentuje Państwu inwestycję Osiedla Cztery Kąty Potockiego w Rzeszowie. Wysoki standard i jakość wykończenia, dopracowane detale, nowoczesny styl oraz dbałość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potockiego

Załęże,Rzeszów

377 667 zł43 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zalesie,Rzeszów

395 000 zł44 m² 8 977,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Licencjonowane Biuro Nieruchomości wms przedstawia na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, położone na spokojnym osiedlu Zalesie w Rzeszowie. Mieszkanie ma powierzchnię 44m2 całkowitą, natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zwięczyca,Rzeszów

1 100 000 zł96 m² 11 458,30 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchn i 95.64m , zlokalizowany na siedemnastym piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Krzyżanowskiego

Paderewskiego,Rzeszów

675 000 zł87 m² 7 759 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 86,73 m2, zlokalizowane na 5 piętrze ośmiopiętrowego bloku, położonego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubelska

Staromieście,Rzeszów

513 200 zł51 m² 9 976,67 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Osiedle Bella Dolina Twoje miejsce w sercu Rzeszowa! Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje nowy etap inwestycji Bella Dolina IV, położonej przy ul. Lubelskiej w Rzeszowie. To wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Załęże,Rzeszów

627 900 zł80 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Joker house nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż dwie kawalerki w pakiecie znajdujące się na os. Załęże! Zapraszamy do zapoznania się z oferta sprzedaży! ważne!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubelska

Staromieście,Rzeszów

408 300 zł42 m² 9 796,07 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Skłodowskiej-Curie

Rzeszów,podkarpackie

345 000 zł26 m² 13 269,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 26m2, położona przy ulicy Marii Skłodowskiej Curie. Mieszkanie jest bardzo jasne i przestronne, co sprawia, że jest idealne dla singla lub pary. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubelska

Staromieście,Rzeszów

637 100 zł69 m² 9 289,88 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rycerska

Tysiąclecia,Rzeszów

490 000 zł44 m² 11 136,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Sprzedam mieszkanie znajdujące się w Centrum Rzeszowa przy ul. Rycerskiej. Mieszkanie o łącznej powierzchni 44m2 usytuowane jest na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

432 521 zł53 m² 8 150 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży nowe mieszkanie o metrażu 53,07 m2 w II etapie inwestycji zlokalizowanej przy ul. Dębickiej w Rzeszowie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze, składa się z 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowosądecka

Rzeszów,podkarpackie

525 000 zł52 m² 10 194,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Sprzedam Mieszkanie w Rzeszowie, ul. Nowosądecka Oferuję na sprzedaż piękne mieszkanie zlokalizowane na parterze niskiego bloku przy ul. Nowosądeckiej w Rzeszowie. Mieszkanie sprzedawane jest.