dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Rzeszów - Oferty sprzedaży i najmu

515 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

515 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieniawskiego

Słocina,Rzeszów

490 000 zł35 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne Mieszkanie 35m2 z tarasem pośrednikom Z góry dziękuję! Witam. Sprzedam 2 pokojowy apartament 35m2 z tarasem 16m2 w cichej i spokojnej okolicy przy ulicy Wieniawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łanowa

Dworzysko,Rzeszów

439 000 zł41 m² 10 778,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu ostatnie dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem o pow. 40,73m2 w nowoczesnej inwestycji zlokalizowanej w Rzeszowie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Widokowa

Wzgórza Staroniwskie,Rzeszów

695 000 zł67 m² 10 346,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Biuro Dobry Adres prezentuje do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe w bloku z 2009r. na Osiedlu Wzgórza Staroniwskie - przy ul. Widokowej w Rzeszowie. Mieszkanie o pow. 67,17m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Rzeszów,podkarpackie

519 000 zł58 m² 8 885,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Eagles Estate ma przyjemność przedstawić Państwu przestronne Mieszkanie na sprzedaż 58,41 m z Tarasem Dachowym i Miejscem Postojowym Wyjątkowe mieszkanie na piętrze o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Krzywoustego

Piastów,Rzeszów

515 000 zł45 m² 11 444,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Do sprzedania mieszkanie położone na 3 piętrze o powierzchni 44,81m2 które składa się z: - jasnego salonu z wyjściem na balkon - sypialni - łazienki - kuchni wyposażonej w aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jazowa

Drabinianka,Rzeszów

728 000 zł68 m² 10 680,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68m2 w Rzeszowie przy ul. Jazowej usytuowane na 1 piętrze w niskiej zabudowie, idealne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sportowa

Króla Stanisława Augusta,Rzeszów

825 000 zł74 m² 11 123,10 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Prezentujemy Państwu komfortowy apartament 3 pokojowy z garażem podziemnym ogrodzonym bloku z 2008r. przy ul.Sportowej w Rzeszowie. Nieruchomość o łącznej pow. 74,17m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Drabinianka,Rzeszów

639 000 zł65 m² 9 830,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości piękne dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe mieszczące się przy ulicy Miłej w Rzeszowie o łącznej powierzchni 65m2. Nieruchomość sprzedawana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żwirki i Wigury

Dąbrowskiego,Rzeszów

399 000 zł37 m² 10 731,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Rzeszowie przy ul. Żwirki i Wigury znajdujące się na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Architektów

Zawiszy,Rzeszów

799 000 zł68 m² 11 686,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić komfortowe 3- pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Architektów na 7- ostatnim piętrze bloku z windą. Nieruchomość ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Budziwój,Rzeszów

629 000 zł58 m² 10 844,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

W ofercie Biura Reformacka Nieruchomości na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,74 m2, w zabudowie bliźniaczej, położone przy ul. Miejskiej w Rzeszowie (rok oddania 2018).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, al. Powstańców Warszawy

Drabinianka,Rzeszów

1 128 800 zł93 m² 12 137,60 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

93 m szczęścia (i 30 m balkonów!) w sam raz dla tych, którzy lubią żyć na szeroką skalę! Do sprzedania 93 m mieszkania i 30 m balkonowego chilloutu w Naszym Gaju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Krośnieńska

Projektant,Rzeszów

699 000 zł85 m² 8 223,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Okazja | pakiet inwestycyjny Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dwa inwestycyjne mieszkania, każde z nich o powierzchni około 42m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staroniwska

Staroniwa,Rzeszów

639 000 zł49 m² 13 072,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci podatku pcc! Prezentuję bezpośrednio do sprzedaży świeżo wyremontowane, nowe i niezamieszkałe wcześniej mieszkanie o powierzchni 49 m2, mieszczące się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dąbrowskiego

Dąbrowskiego,Rzeszów

267 000 zł19 m² 14 052,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Joker house nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą przytulnej kawalerki o powierzchni 19 m , usytuowanej w bloku w top lokalizacji. To świetna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Biała,Rzeszów

432 000 zł48 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na 1 piętrze kameralnej inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lewakowskiego

Krakowska-Południe,Rzeszów

849 000 zł68 m² 12 489 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność zaprezentować 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, usytuowane w zachodnio-półnoncej części Rzeszowa. Apartamentowiec mieści się na piątym piętrze w bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście Południe,Rzeszów

410 000 zł43 m² 9 534,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 43m2, położone przy ul.Lisa Kuli w samym Centrum Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rocha

Słocina,Rzeszów

469 000 zł47 m² 10 075,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie na drugim piętrze z miejscem garażowym i komórką lokatorską. Przedstawiamy w ofercie ostatni dostępny lokal w inwestycji zlokalizowanej przy ulicy Świętego Rocha 161.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hetmańska

Generała Grota Roweckiego,Rzeszów

579 000 zł47 m² 12 230,70 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się na 10 piętrze z panoramą Rzeszowa i okolic - blisko centrum - przy ul.Hetmańskiej w Rzeszowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Niepodległości

Mieszka I,Rzeszów

627 000 zł56 m² 11 138,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku, przy al. Niepodległości. Mieszkanie sprzedawane jest z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gromskiego

Rzeszów,podkarpackie

609 000 zł58 m² 10 518 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić komfortowe 2- pokojowe mieszkanie przy ul. Antoniego Gromskiego na 1 piętrze niskiego bloku. Nieruchomość ma powierzchnię 57,9 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świadka

Nowe Miasto,Rzeszów

579 000 zł54 m² 10 822,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 53,50 m2, zlokalizowane na wysokim parterze dziesięciopiętrowego bloku, położonego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Sikorskiego

Sikorskiego,Rzeszów

820 000 zł72 m² 11 357,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie wraz z pomieszczeniem przynależnym o łącznej powierzchni 72,20 m2. Świetna lokalizacja w Rzeszowie przy Al. Sikorskiego. Mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stefana Batorego

Śródmieście,Rzeszów

479 000 zł37 m² 12 946 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż piękne, zaprojektowane przez architektkę wnętrz 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Rzeszowa. To świetna propozycja zarówno pod kątem inwestycji (najem krótko/długoterminowy),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jazowa

Drabinianka,Rzeszów

729 000 zł68 m² 10 695,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowosądecka

Projektant,Rzeszów

599 000 zł78 m² 7 679,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż, położone przy ul. Nowosądeckiej, zaledwie 4 km od ścisłego Centrum Rzeszowa. Powierzchnia całkowita (ze skosami):.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

Słocina,Rzeszów

569 000 zł74 m² 7 637,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

- rezerwacja - Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,5m2, ulokowane na drugim piętrze, położone w fenomenalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Piastów,Rzeszów

445 000 zł50 m² 8 846,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,3m2, ulokowane na trzecim piętrze, przy ul. Dąbrowskiego tuż obok Instytutu Muzyki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krośnieńska

Projektant,Rzeszów

659 000 zł63 m² 10 460,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie, o powierzchni całkowitej ok. 63m2, znajdujące się w popularnej części Rzeszowa - osiedle Projektant. Mieszkanie gotowe do wejścia, dwupoziomowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niecia

Staromieście Ogrody,Rzeszów

720 000 zł60 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż przestronne, nowoczesne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 z balkonem, komórką lokatorską (3,06 m2) oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym wielostanowiskowym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staroniwska

Staroniwa,Rzeszów

589 000 zł51 m² 11 448 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Biuro Rzeszowskie- nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania mieszczącego się w miejscowości Kielanówka, tuż za ul. Staroniwską w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staroniwska

Staroniwa,Rzeszów

381 200 zł39 m² 9 699,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 39 ,30m2 zlokalizowane w Rzeszowie ul. Staroniwska. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowosądecka

Rzeszów,podkarpackie

525 000 zł52 m² 10 194,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Do sprzedaży mieszkanie o pow. 51,5m położone na parterze w niskim bloku przy ul. Nowosądeckiej w Rzeszowie. Mieszkanie dwustronne, usytuowane na wschód-zachód. Składa się z: -salony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wieniawskiego

Słocina,Rzeszów

550 000 zł46 m² 11 953,90 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

*Pośrednikom dziękuję* Witam, mam do sprzedania przestronne mieszkanie o powierzchni 46,01 m2, znajdujące się w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Idealne zarówno dla rodziny, pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Technologiczna

Dworzysko,Rzeszów

540 000 zł47 m² 11 489,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedam bez pośredników ustawne w pełni wyposażone 3 pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Dworzysko przy ulicy Technologicznej 26 w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 47m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Przybyszówka,Rzeszów

479 000 zł61 m² 8 140,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kameralna inwestycja przy ul. Krakowskiej w Rzeszowie! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,30 m2 usytuowane na parterze w niskiej zabudowie szeregowej. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staroniwska

Staroniwa,Rzeszów

351 100 zł36 m² 9 701,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 36 m2 zlokalizowane w Rzeszowie ul. Staroniwska. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żmigrodzka

Franciszka Kotuli,Rzeszów

629 000 zł52 m² 12 199 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przestronne mieszkanie urządzone w wysokim standardzie z dużym tarasem 15 m, idealne dla pary lub rodziny. Nieruchomość wyróżnia się nowoczesnym wykończeniem, które zapewnia.