dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Rzeszów - Oferty sprzedaży i najmu

515 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

515 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Grabskiego

Drabinianka,Rzeszów

820 000 zł102 m² 8 039,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 102m2 użytkowe mieszczące się na 1 piętrze oraz poddaszu. 1 piętro : Holl, dwa pokoje, salon z balkonem,kuchnia, łazienka. Poddasze: schody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Tysiąclecia,Rzeszów

459 000 zł39 m² 11 736,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Sprzedam mieszkanie usytuowane na 8 piętrze w bloku z windą pod adresem Warszawska 1/3 o powierzchni mieszkalnej 39,11 metrów kwadratowych. Mieszkanie składa się z: 2 pokoi, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Słocina,Rzeszów

599 000 zł112 m² 5 333,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić przestronne, dwupoziomowe mieszkania na piętrze zabudowy szeregowej o powierzchni ok.112 m Jest to idealna oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Pogwizdów Nowy,Rzeszów

469 000 zł88 m² 5 350 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro stoprocent nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję na nowatorskim osiedlu domów w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej które znajdować się będą zaledwie 3km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Drabinianka,Rzeszów

419 000 zł39 m² 10 669,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Tylko u nas! Oferta na wyłączność. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na VI piętrze wysokiego bloku z windą przy ul. Cichej w Rzeszowie. Tuż obok Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Baranówka,Rzeszów

380 000 zł43 m² 8 837,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 43 m , położone na 1. piętrze niskiego bloku na osiedlu Baranówka w Rzeszowie. Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Staroniwa,Rzeszów

649 000 zł59 m² 10 994,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zadbane, eleganckie, komfortowe 3 pokoje | 59,03 m2 | ul. Potokowa | Staroniwa | Rzeszów Oferta wyłącznie w Pronesto Centrum Nieruchomości Prezentowane 3 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubelska

Staromieście,Rzeszów

445 800 zł37 m² 12 097,70 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 36,85 m2, na 8. piętrze 8-piętrowego budynku (oznaczenie inwestycyjne P9). Osiedle Bella Dolina to starannie zaprojektowana przestrzeń mieszkaniowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Staromieście,Rzeszów

790 000 zł95 m² 8 316 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

NA sprzedaż Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z dwoma dużymi tarasami na Staromieściu- rzeszów. Jeśli szukasz nowoczesnego, przestronnego mieszkania w świetnej lokalizacji w Rzeszowie, ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kingi

Wilkowyja,Rzeszów

535 000 zł44 m² 12 095,90 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z oferty biura Stoprocent Nieruchomości idealna dla osób ceniących komfort, spokój i dostępność pełnej infrastruktury miejskiej. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Staroniwa,Rzeszów

575 244 zł55 m² 10 409,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta bez prowizji i podatku pcc! Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Staroniwa o powierzchni 55,26 m2 usytuowane na parterze z dwustanowiskowym garażem, balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sportowa

Króla Stanisława Augusta,Rzeszów

549 000 zł65 m² 8 433,18 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Stoprocent Nieruchomości prezentuje komfortowe i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 65 m , zlokalizowane w zadbanym bloku z windą przy ul. Sportowej, zaledwie 8 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rzeszów

Krakowska-Południe,Rzeszów

550 400 zł64 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mam do zaoferowania mieszkanie 3 - pokojowe na osiedlu Krakowska Południe. Blok mieszkalny usytuowany jest w spokojnej okolicy w bardzo bliskiej odległości od: przychodni , Pływalni Karpik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wilkowyja,Rzeszów

530 000 zł42 m² 12 491,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie wykończone pod klucz, położone na ostatnim, 4. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rocha

Słocina,Rzeszów

457 000 zł48 m² 9 566,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta skierowana dla osób szukających mieszkania w kameralnym kompleksie z oryginalnym designem i nowoczesną architekturą. Osiedle zlokalizowane przy ul Św. Rocha 159a w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Biecka

Projektant,Rzeszów

689 000 zł62 m² 11 077,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Rzeszów os. Projektant mieszkanie na sprzedaż Cena:689 000 zł Oferta od osoby prywatnej Charakterystyka mieszkania: 62 m , 3 pokoje; stan: wysoki standard Mieszkanie klimatyzowane instalacje: nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Generała Grota Roweckiego,Rzeszów

570 000 zł41 m² 13 902,40 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Biuro Nieruchomości Dobre Klucze przedstawia Państwu dwupokojowe mieszkanie z dużą garderobą na wynajem. Nieruchomość położona na ul. Hetmańskiej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard

Zwięczyca,Rzeszów

259 000 zł28 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Tylko w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości nowe mieszkanie 1- pokojowe o powierzchni 28m2. Usytuowane na piątym piętrze 17-sto piętrowego apartamentowca. Kameralne osiedle zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zbyszewskiego

Krakowska-Południe,Rzeszów

469 000 zł48 m² 9 770,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

W ofercie biura nieruchomości Eagles Estate przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 zlokalizowane przy ulicy Zbyszewskiego w Rzeszowie, na osiedlu Krakowska-Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Centrum,Rzeszów

739 900 zł44 m² 16 815,90 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa oferta tylko w biurze Stoprocent Nieruchomości- na sprzedaż apartament w wysokim standardzie wykończenia o powierzchni 44m2, znajdujące się na szóstym piętrze, trzynastopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Franciszka Kotuli,Rzeszów

507 501 zł55 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nowe mieszkanie w uznanej dzielnicy Rzeszowa! Przedstawiamy apartament o powierzchni 54,57 m z loggią, położony na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Załęska

Pobitno,Rzeszów

443 000 zł37 m² 12 093,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta bez pośredników od osoby prywatnej. (biurom nieruchomości dziękuję) Mam do zaoferowania bardzo atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 36,63 m2 na nowym osiedlu Korona w skład którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pobitno,Rzeszów

549 000 zł50 m² 10 892,90 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,4 m , położonego przy ul. Małopolskiej w Rzeszowie. Mieszkanie znajduje się na 7. piętrze w 8-piętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Mieszka I,Rzeszów

395 000 zł34 m² 11 686,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w Rzeszowie przy ul. Niepodległości. Nieruchomość o powierzchni 33,80 m2 usytuowana jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Karoliny

Projektant,Rzeszów

639 144 zł73 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nowe mieszkanie w uznanej dzielnicy Rzeszowa! Przedstawiamy apartament o powierzchni 72,63 m z tarasem, położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbrowskiego

Dąbrowskiego,Rzeszów

419 000 zł39 m² 10 854,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Atuty: | świetna lokalizacja | politechnika rzeszowska na wyciągniecie ręki | ideane pod inwestycje lub start | 2 nieprzechodnie pokoje | balkon | piwnica | ogrzewanie miejskie | możliwość własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Budziwój,Rzeszów

619 000 zł68 m² 9 036,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Eagles estate ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie 4 pokojowe z narożnym ogrodem zlokalizowane przy ul. Miejskiej w Rzeszowie. Osiedle to, to propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Baranówka,Rzeszów

305 000 zł26 m² 11 553 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż kawalerka zlokalizowana przy ul. Osmeckiego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 26,40 m2 usytuowane jest na 4 piętrze w 4 - piętrowym bloku 1985 r. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Jana Pawła II

Budziwój,Rzeszów

749 000 zł90 m² 8 322,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni ok.90m2 w niskiej zabudowie szeregowej przy ulicy Jana Pawła II. Mieszkanie posiada okna wychodzące na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Baranówka,Rzeszów

439 999 zł36 m² 12 054,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 36,5 m2 ( + balkon) na parterze. Mieszkanie dwustronne bardzo jasne i ustawne. Do mieszkania należy piwnica. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Projektant,Rzeszów

400 260 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nowe mieszkanie w uznanej dzielnicy Rzeszowa! Przedstawiamy apartament o powierzchni 38,12 m z balkonem, położony na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Rzeszów

620 000 zł55 m² 11 272,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Nowa oferta w biurze Stoprocent Nieruchomości- na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 55m2, znajdujące się na drugim piętrze niskiego, czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krakowska-Południe,Rzeszów

459 000 zł48 m² 9 562,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Joker house nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 48m2 znajdujące się w dzielnicy Krakowska Południe! Zapraszamy do zapoznania się o ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pobitno,Rzeszów

399 000 zł38 m² 10 406,90 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

W ofercie biura na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,34 m2 zlokalizowane przy ul. Małopolskiej w Rzeszowie, osiedle Pobitno. Prezentowana nieruchomość znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wilkowyja,Rzeszów

454 000 zł41 m² 11 014,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Eagles Estate prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie położone w nowym bloku przy ul. Jana Olbrachta w Rzeszowie. Mieszkanie mieści się na parterze w niskim bloku. Sprzedawane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wilkowyja,Rzeszów

419 000 zł38 m² 11 014,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Franciszka Kotuli,Rzeszów

400 260 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nowe mieszkanie w uznanej dzielnicy Rzeszowa! Przedstawiamy apartament o powierzchni 38,12 m z balkonem, położony na szóstym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Zalesie,Rzeszów

479 000 zł57 m² 8 381 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro stoprocent nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję na nowatorskim osiedlu domów w zabudowie szeregowej dwulokalowej które znajdować się będą na południu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tarnowska

Baranówka,Rzeszów

519 000 zł53 m² 9 866,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 52,60 m2 + ogród ok. 30 m2 zlokalizowane w nowej, kameralnej inwestycji tuż obok centrum miasta przy ul. Tarnowskiej w Rzeszowie. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Projektant,Rzeszów

541 512 zł59 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nowe mieszkanie w uznanej dzielnicy Rzeszowa! Przedstawiamy apartament o powierzchni 58,86 m z tarasem, położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Rzeszów

570 000 zł49 m² 11 632,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości D ream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 49 m , zlokalizowane w ścisłym centrum miasta, przy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij