dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Rzeszów - Oferty sprzedaży i najmu

515 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

515 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Krasne,Rzeszów

404 153 zł45 m² 9 078,01 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję na prestiżowym osiedlu kilometr od granicy Rzeszowa. Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 44,52 m z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Projektant,Rzeszów

507 501 zł55 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nowe mieszkanie w uznanej dzielnicy Rzeszowa! Przedstawiamy apartament o powierzchni 54,57 m z loggią, położony na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Projektant,Rzeszów

381 465 zł36 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nowe mieszkanie w uznanej dzielnicy Rzeszowa! Przedstawiamy apartament o powierzchni 36,33 m z balkonem, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Krasne,Rzeszów

373 415 zł40 m² 9 282 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję na prestiżowym osiedlu kilometr od granicy Rzeszowa. Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 40,23 m z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Staroniwa,Rzeszów

654 000 zł59 m² 11 079,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Bardzo zadbane, eleganckie 3 pokoje | 59,03 m2 | ul. Potokowa | Staroniwa | Rzeszów Oferta wyłącznie w Pronesto Centrum Nieruchomości Prezentowane 3 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię niespełna 60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

489 000 zł67 m² 7 276,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Poznaj najnowszą inwestycję - Twój Nowy Dom w Zielonym Zakątku Rzeszowa! Zapraszam do odkrycia wyjątkowej inwestycji mieszkaniowej, która stanowi idealny kompromis dla osób poszukujących domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Technologiczna

Dworzysko,Rzeszów

572 880 zł65 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 65,10 m2 + narożny balkon 16,92 + balkon 5,51 zlokalizowany na 6 piętrze w II etapie nowo budowanej inwestycji przy ul. Technologicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Budziwój,Rzeszów

599 000 zł68 m² 8 744,53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ostatnie na inwestycji parterowe mieszkanie. Lokal o powierzchni ok. 68,5 m2 sprzedawany w stanie deweloperskim. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubelska

Staromieście,Rzeszów

462 700 zł47 m² 9 937,71 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W ofercie sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 46,56mm2, na 7 piętrze 8-piętrowego budynku P9. Inwestycja to kontynuacja realizowanego kompleksowo osiedla Bella Dolina, które usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Generała Władysława Andersa,Rzeszów

488 000 zł44 m² 11 090,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44 m , zlokalizowane przy ul. Boruty-Spiechowicza w Rzeszowie. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortu, spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł61 m² 8 140,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podwisłocze

Nowe Miasto,Rzeszów

650 000 zł77 m² 8 426,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Do sprzedaży mieszkanie 4 pokojowe zlokalizowane przy ul. Podwisłocze w Rzeszowie. Położone na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku z 1990roku. Pomieszczenia: - duży salon z balkonem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowe Miasto,Rzeszów

484 000 zł41 m² 11 889 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Joker house nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 40m2 mieszczące się w Apartamentach Zamkowych! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krakowska-Południe,Rzeszów

485 000 zł48 m² 10 104,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Joker house nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 48m2 znajdujące się w dzielnicy Krakowska Południe! Zapraszamy do zapoznania się o ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Baranówka,Rzeszów

399 000 zł33 m² 12 231,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Tylko w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie 32,62m2 na drugim piętrze trzypiętrowego niskiego bloku z balkonem w północno-zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwiatkowskiego

Rzeszów,podkarpackie

510 000 zł37 m² 13 949,70 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

- mieszkanie o powierzchni 36,56m2 znajduję się na 2 piętrze 9-cio piętrowego bloku ( budynek D) - okna z ekspozycją na południe - ogrzewanie: miejskie (kaloryfery) - duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Budziwój,Rzeszów

599 000 zł120 m² 4 991,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dwupoziomowe mieszkanie stwarzające możliwość zaaranżowania nawet 6 pokoi. Lokal o łącznej powierzchni ok. 120 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zalesie,Rzeszów

387 327 zł31 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z kameralną inwestycją zlokalizowaną przy ulicy Sikorskiego w Rzeszowie. Nieruchomość to 3 - kondygnacyjny, nowoczesny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy

Rzeszów,podkarpackie

909 000 zł103 m² 8 813,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka Nieruchomości przedstawia wyjątkową inwestycję realizowaną w południowej, mocno rozwijającej się części Rzeszowa - przy ulicy Legionistów. Koncepcja zakłada budowę dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Zalesie,Rzeszów

331 625 zł27 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wilkowyja,Rzeszów

449 514 zł44 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na 3 piętrze nowoczesnej inwestycji mieszkań przy ul. Św. Kingi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Franciszka Kotuli,Rzeszów

565 000 zł58 m² 9 661,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

W ofercie biura Rzeszowskie- nieruchomości posiadamy na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie w Rzeszowie na ul. Dukielskiej -oś. Projektant. Nieruchomość o powierzchni 58,04m2 została usytuowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Staroniwa,Rzeszów

374 496 zł39 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nowe mieszkanie w uznanej dzielnicy Rzeszowa! Przedstawiamy apartament o powierzchni 39,01 m z balkonem, położony na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Słocina,Rzeszów

476 440 zł55 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Eagles estate przedstawia III i IV etap rozbudowy Osiedla Wieniawskiego. To zespół dwóch nowoczesnych budynków 8 kondygnacyjnych. Na inwestycji zostały tylko 2 mieszkania 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Rzeszów,podkarpackie

469 000 zł88 m² 5 350 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro stoprocent nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję na nowatorskim osiedlu domów w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej które znajdować się będą zaledwie 3km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

419 000 zł52 m² 8 020 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Agnieszki

Budziwój,Rzeszów

445 000 zł55 m² 8 117,48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu kameralną inwestycje mieszkań w zabudowie szeregowej. Na całość inwestycji składają się 24 mieszkania, w kilku wariantach do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Staroniwa,Rzeszów

500 803 zł56 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nowe mieszkanie w uznanej dzielnicy Rzeszowa! Przedstawiamy apartament o powierzchni 56,27 m z balkonem, położony na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mikołajczyka

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł57 m² 8 754,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność przedstawić ofertę mieszkania na sprzedaż usytuowanego na 2 piętrze w bloku przy ul. Mikołajczyka w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 57m2 składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Solarza

Krakowska-Południe,Rzeszów

459 000 zł59 m² 7 779,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Atuty mieszkania: lokalizacja: położenie na osiedlu Krakowska-Południe zapewnia dogodny dostęp do kluczowych punktów miasta. W pobliżu znajdują się centra handlowe (galeria Nowy Świat, galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Baranówka,Rzeszów

395 000 zł35 m² 11 285,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,14 m2, znajdujące się na na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Broniewskiego. Mieszkanie składa się z: - salonu - sypialni - korytarza -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Agnieszki

Budziwój,Rzeszów

465 000 zł55 m² 8 117,48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boruty-Spiechowicza

Baranówka,Rzeszów

530 000 zł46 m² 11 474,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Obniżka bezpośrednio sprzedam 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, doskonałe dla rodziny, pary lub jako inwestycja Na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rzeszów

Drabinianka,Rzeszów

449 000 zł42 m² 10 637,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe mieszkanie położone na os. Drabinianka oddane do użytku w 2023r. Nieruchomość położona na 2 piętrze w 4 - piętrowym bloku z windą. Powierzchnia mieszkania wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Matysówka,Rzeszów

544 925 zł81 m² 6 729,96 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję kilkanaście minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie pięciopokojowe o powierzchni 80,97 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Matysówka,Rzeszów

427 986 zł55 m² 7 804,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję kilkanaście minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 54,87 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Baranówka,Rzeszów

499 000 zł58 m² 8 573,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie 58,20m2 na drugim piętrze czteropiętrowego niskiego bloku z balkonem w północno-zachodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Projektant,Rzeszów

541 512 zł59 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nowe mieszkanie w uznanej dzielnicy Rzeszowa! Przedstawiamy apartament o powierzchni 58,86 m z balkonem, położony na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Architektów

Zawiszy,Rzeszów

590 000 zł55 m² 10 727,30 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Architektów w Rzeszowie. Mieszkanie znajduje się na dziewiątym pietrze w bloku jedenastopiętrowym z 2010 roku. Mieszkanie składa się z: -dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Staroniwska

Staroniwa,Rzeszów

495 000 zł36 m² 13 803,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Royal Broker przedstawia Państwu nowe, świeżo wykończone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,85 m2 nieopodal ul. Staroniwskiej w Rzeszowie. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Rzeszów,podkarpackie

579 000 zł50 m² 11 580 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż bezpośrednio mieszkanie po kapitalnym remoncie o podwyższonym standardzie, o powierzchni 50 m2, na II piętrze, w niskim bloku, przy ulicy Mikołajczyka. Cechy nieruchomości: -.