dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Rzeszów - Oferty sprzedaży i najmu

515 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

515 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pola

Śródmieście,Rzeszów

599 000 zł55 m² 10 890,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Nowa oferta w biurze Stoprocent Nieruchomości- na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 55m2, znajdujące się na drugim piętrze niskiego, czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabskiego

Drabinianka,Rzeszów

464 900 zł37 m² 12 500,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Bezpośrednio sprzedam dwupokojowe mieszkanie na spokojnym osiedlu tuż przy Wisłoku, gotowe do wprowadzenia kompletnie wykończone. Mieszkanie na 4 piętrze ( winda), położone od strony zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Drabinianka,Rzeszów

519 000 zł43 m² 12 069,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Tylko w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości piękne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43m2. Usytuowane na piątym piętrze. Kameralne osiedle zapewnia bezpieczeństwo i ciszę, miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Chrzanowskiej

Śródmieście,Rzeszów

249 000 zł19 m² 13 105,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Chcesz mieć własne małe mieszkanie W centrum miasta? chcesz kupić mieszkanie pod inwestycję I zarabiać? Przedstawiamy Państwu do sprzedaży mieszkanie położone w centrum Rzeszowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hetmańska

Generała Grota Roweckiego,Rzeszów

475 000 zł54 m² 8 715,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54,5 m2 zlokalizowane przy ul. Hetmańskiej w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość znajduje się na 9 piętrze w bloku z windą. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

559 000 zł68 m² 8 206,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie 68,12 m z ogrodem 100 m Nowe, bezpośrednio od dewelopera brak podatku pcc! Gotowe do odbioru na początku II kwartału! Kameralna inwestycja tylko 4 mieszkania Cicha, zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Staroniwa,Rzeszów

530 000 zł49 m² 10 776,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w stanie deweloperskim zlokalizowane przy ul. Staroniwskiej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 49, 18 m2, usytuowane jest na 3 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Korczyńska

Projektant,Rzeszów

749 000 zł77 m² 9 693,28 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowa oferta sprzedaży gotowe mieszkanie w bardzo atrakcyjnej cenie! Mamy przyjemność zaprezentować eleganckie, stylowe i funkcjonalne mieszkanie, usytuowane w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard

Drabinianka,Rzeszów

357 900 zł26 m² 13 592,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nowe mieszkanie jednopokojowe przy jednej z głównych ulic Rzeszowa! Przedstawiamy kawalerkę o powierzchni 26,33 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

695 000 zł80 m² 8 688 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż mieszkanie 80 m2 w scisłym centrum rzeszowa ul. Targowa idealne pod inwestycję lub własny biznes! Pragnę zaprezentować Państwu niezwykłe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołyńska

Projektant,Rzeszów

449 000 zł31 m² 14 358,80 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 31,27 m , zlokalizowane na osiedlu Projektant przy ul. Wołyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Kmity,Rzeszów

549 000 zł50 m² 11 002 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3 pokoje | 49,90 m2 | ul. Szarych Szeregów | oś.Kmity | Rzeszów Prezentowane 3 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 49,90 m2. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze niskiego bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Załęże,Rzeszów

899 000 zł91 m² 9 912 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 90 m, usytuowanego na parterze. To idealne miejsce dla osób ceniących komfort i bliskość do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Staromieście,Rzeszów

449 000 zł62 m² 7 195,51 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie (z możliwością wydzielenia 3) o powierzchni 62 m2 przy ul. Solarza w Rzeszowie. Nieruchomość usytuowana na parterze, możliwość dostosowania mieszkania dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wywrockiego

Staroniwa,Rzeszów

498 134 zł42 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesny 2 pokojowy apartament w Rzeszowie ul. Wywrockiego 11 Na sprzedaż apartament w stanie deweloperskim o powierzchni 41,86 m , położony na 3. piętrze nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliwska

Rzeszów,podkarpackie

457 300 zł54 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedsprzedaż nowej inwestycji! Nie czekaj otrzymaj 10 000 tys rabatu od dewelopera na kupno twojego nowego mieszkania! Osiedle Rudzik to kameralna, otoczona zielenią inwestycja, która powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubelska

Staromieście,Rzeszów

630 800 zł69 m² 9 175,27 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

W ofercie sprzedaży mieszkanie 4-pokojowe, o powierzchni 68,75 m2, na 4 piętrze 8-piętrowego budynku P8. Osiedle Bella Dolina to starannie zaprojektowana przestrzeń mieszkaniowa, stworzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lubelska

Staromieście,Rzeszów

480 700 zł48 m² 10 022,90 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe, o powierzchni 47,96 m2, na parterze 8-piętrowego budynku P8. Osiedle Bella Dolina to starannie zaprojektowana przestrzeń mieszkaniowa, stworzona z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hetmańska

Śródmieście Północ,Rzeszów

455 000 zł36 m² 12 816,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Sprzedam bezpośrednio 2-pokojowe, zaprojektowane przez architektkę wnętrz mieszkanie w jednej z najlepszych lokalizacji w Rzeszowie - ul. Hetmańska 43/1. Świetne zarówno pod kątem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Baranówka,Rzeszów

467 000 zł43 m² 10 907 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

W ofercie biura Eagles Estates przedstawiamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2 znajdujące się przy ul. Spiechowicza, na spokojnym osiedlu w pobliżu centrum. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołyńska

Projektant,Rzeszów

470 000 zł38 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomości Royal Broker przedstawia na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,6 m2 w Rzeszowie przy ulicy Wołyńskiej (oś. Projektant). Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piastów,Rzeszów

399 000 zł38 m² 10 445 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

W ofercie biura Eagles Estate przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie położone na ul. Piastów w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 38 m , usytuowane na ósmym piętrze w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

449 124 zł53 m² 8 536,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tylko w biurze stoprocent nieruchomości! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję na nowatorskim osiedlu domów w zabudowie szeregowej oraz szeregowej dwulokalowej które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Baranówka,Rzeszów

520 000 zł58 m² 8 966 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe Rzeszów- ul. Okulickiego Szukasz mieszkania dla siebie i swojej rodziny? Oto doskonała okazja! Zachęcam do obejrzenia nieruchomości na żywo! Opis mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Rzeszów

395 000 zł37 m² 10 792,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Nowa oferta w biurze Stoprocent Nieruchomości- na sprzedaż mieszkanie do kapitalnego remontu o powierzchni 36.6m2, znajdujące się na trzecim piętrze, niskiego czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Rzeszów

599 000 zł55 m² 10 890,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Rzeszów,podkarpackie

493 107 zł60 m² 8 274,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

899 000 zł66 m² 13 664,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż piękne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 67 m , położone w spokojnej, zielonej okolicy przy ul. Wieniawskiego w Rzeszowie. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Staromieście,Rzeszów

359 000 zł33 m² 11 025,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowana przy ul. Chrobrego w Rzeszowie, nieopodal Politechniki. Mieszkanie o powierzchni 32,56 m2, usytuowane jest na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku. W jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piastów,Rzeszów

399 000 zł42 m² 9 545,45 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Royal Broker oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,8 m , położone na parterze 10-piętrowego bloku z windą, zlokalizowanego przy ul. Wincentego Pola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dąbrowskiego,Rzeszów

550 000 zł49 m² 11 210,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

W ofercie biura na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,06 m2 zlokalizowane przy ul. Dąbrowskiego w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Drabinianka,Rzeszów

649 000 zł53 m² 12 197 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj w sercu Rzeszowa z widokiem na Żwirownię i miasto! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą apartamentu o powierzchni 53,21 m z balkonem 12 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard

Drabinianka,Rzeszów

357 900 zł26 m² 13 592,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słocińska

Słocina,Rzeszów

447 000 zł42 m² 10 642,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Witam Sprzedam mieszkanie na parterze na ul. Lwowskiej w bloku 3-pietrowym (bez windy). Powierzchnia 42,5 m2 + 7,7 m2 piwnica. Mieszkanie z dużym narożnym balkonem, oddane pod koniec 2011 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Krasne,Rzeszów

451 176 zł50 m² 9 078 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję na prestiżowym osiedlu kilometr od granicy Rzeszowa. Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 49,70 m z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zwięczyca,Rzeszów

349 479 zł40 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję zaledwie kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 40,17 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Franciszka Kotuli,Rzeszów

507 501 zł55 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję w uznanej dzielnicy Rzeszowa! Przedstawiamy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54,57 m z loggią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Paderewskiego

Parkowa,Rzeszów

930 783 zł76 m² 12 200,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy do sprzedaży atrakcyjny apartament położony w kompleksie mieszkaniowym Dzielnica Parkowa przy ul.Paderewskiego w Rzeszowie. Nieruchomość o pow. 76,29m2 znajduje się na 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Saska

Wilkowyja,Rzeszów

690 000 zł59 m² 11 631,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie jako inwestycja! Sprzedam mieszkanie pod wynajem - min 2 lata zapewnionego najmu! Mieszkanie z kameralnym ogródkiem, miejscem parkingowym. Tanie w eksploatacji i przede wszystkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Paderewskiego,Rzeszów

339 000 zł36 m² 9 385 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż mieszkanie 36,12 m w top lokalizacji ul. Krzyżanowskiego, rzeszów Jeśli marzysz o mieszkaniu w świetnej lokalizacji z pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Iranka-Osmeckiego

Baranówka,Rzeszów

305 000 zł26 m² 11 553 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż kawalerka zlokalizowana przy ul. Osmeckiego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 26,40 m2 usytuowane jest na 4 piętrze w 4 - piętrowym bloku 1985 r. Do mieszkania przynależy.