dowolna

Mieszkania umeblowane Rzeszów - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

1 140 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 140 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie umeblowane Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

680 000 zł61 m² 11 147,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61,1 m , położone na 1. piętrze w budynku zlokalizowanym w centrum miasta. Mieszkanie składa się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł33,80 m² 12 130,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

W ofercie biura Dobre Klucze Nieruchomości dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Piastów, dosłownie 5 minut od Politechniki Rzeszowskiej. To idealna propozycja zarówno dla osób szukających własnego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

649 000 zł63,10 m² 10 285,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szukasz mieszkania w dobrze skomunikowanej lokalizacji Rzeszowa? Chcesz mieszkać ładnie i nowocześnie, ale nie masz czasu i ochoty na remont? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

535 000 zł61 m² 8 770,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61,1 m , położone na 3 piętrze w niskim bloku zlokalizowanym w centrum miasta. Mieszkanie składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 900 zł62 m² 46,77 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Cena podana już Z czynszem Mieszkanie do wynajęcia od zaraz Kaucja 3000zl 2900 + prąd co dwa miesiące Zwierzęta nie są akceptowane Przed blokiem jest duży parking, spokojna okolica Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł71,30 m² 10 785,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta dostępna wyłącznie w homfi: na sprzedaż nietuzinkowe 3-pokojowe mieszkanie z prywatnym, narożnym ogrodem o powierzchni 400 m , zlokalizowane przy ul. Warneńczyka.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Sportowa

Rzeszów,podkarpackie

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe 50m2 Na ul. Sportowej 10 *** lokalizacja *** ~ 1 km od centrum, ~ 1 km od Galerii Rzeszów, w pobliżu, lodowisko, przedszkole, szkoła, park, stadion, market itd *** dane.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł53,50 m² 10 074,77 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Na Miarę Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 53,50m2 przy ul. Pelczara 1 w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się na 10. piętrze bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł56,30 m² 10 568,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie, o powierzchni ok. 56,3 m2, znajdujące się w popularnej części Rzeszowa osiedle Baranówka III. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł58,43 m² 11 963,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie Centrum Inwestycji Deweloperskich nowe, świeżo wykończone i umeblowane mieszkanie w nowoczesnej inwestycji znajdującej się w Zaczerniu, na północ od Rzeszowa. Oferta dotyczy.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł31,60 m² 12 626,58 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przytulne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane w świetnej lokalizacji przy ul. bp. Józefa Sebastiana Pelczara w Rzeszowie. Z uwagi na.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł38,21 m² 10 965,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż kawalerkę z oddzielną kuchnią o powierzchni 38,21 m2. Nieruchomość usytuowana jest w niskim bloku przy ul. Okulickiego.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł77,90 m² 8 587,93 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie składające się z 5 pokoi o powierzchni 77,9 m2, usytułowane na 3 piętrze bloku z windą przy.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł62 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:9/18

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowy apartament w standardzie premium o powierzchni użytkowej 62m2 znajdujący się w prestiżowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł37,40 m² 42,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje mieszkanie idealne dla pary na wynajem w doskonałej lokalizacji w Rzeszowie. Cechy nieruchomości: - mieszkanie o powierzchni 37,40 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

584 000 zł44,28 m² 13 188,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Z przyjemnością prezentuję mieszkanie 2 pokojowe, położone na zamkniętym osiedlu Drabinianki w Rzeszowie przy ul. Strażackiej. Mieszkanie o powierzchni 44,28 m , usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

826 400 zł70,65 m² 11 697,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia nowe, czteropokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji na osiedlu Bella Dolina przy ul. Lubelskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

814 500 zł69,77 m² 11 674,07 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

816 500 zł67,94 m² 12 017,96 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł48 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje mieszkanie idealne dla singla lub pary na wynajem w doskonałej lokalizacji w Rzeszowie. Cechy nieruchomości: - mieszkanie o powierzchni 48 m2.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł33 m² 12 393,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m2 przy ulicy Jacka Malczewskiego. To doskonała lokalizacja na osiedlu Kmity, zaledwie 5 minut od ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł73 m² 45,21 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna wyłącznie w Biurze Reformacka Nieruchomości! Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na wynajem o powierzchni ok. 73 m2 zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł46,36 m² 53,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia nowe, piękne mieszkanie z balkonem do wynajęcia. Nieruchomość znajduje się na nowej inwestycji Wyspiańskiego Skwer w Rzeszowie. Preferowany.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł48,96 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia trzypokojowe mieszkanie z balkonem do wynajęcia. Mieszkanie jest wolne od 1 lipca. Oferta tylko w biurze ,pierwsze Piętro'. Preferowany okres.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł64 m² 10 140,63 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie, o powierzchni 63,9 m2, znajdujące się w popularnej części Rzeszowa osiedle Nowe Miasto. Mieszkanie gotowe do wejścia,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł54 m² 42,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super mieszkanie wybudowane w 2019 roku. Metraż to 54 m2. Salon z kuchnią, korytarz, łazienkę i 2 pokoje. Piętro 1. Kompleksowe wyposażone, brak tylko stolika do salonu i telewizora.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł28,50 m² 13 684,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości kawalerka o powierzchni 28.5m2 z balkonem o pow. 9m2. Mieszkanie położone przy ulicy Strażackiej. Nieruchomość sprzedawana z wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł82,89 m² 6 985,16 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Joker house nieruchomości przedstawia na sprzedaż duże i przestronne mieszkanie 4 pokojowe, z przynależnym balkonem, oddzielną kuchnia i toaletą! Mieszkanie jest obecnie wynajmowane,.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł53 m² 11 132,08 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Joker House Nieruchomości prezentuje na wyłączność komfortowe mieszkanie o powierzchni 53 m , zlokalizowane w Rzeszów, ul. Pelczara. Nieruchomość znajduje się na 10. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł68,40 m² 40,94 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 4-pokojowe mieszkanie o pow. 68,4 m , usytuowane na 5. piętrze wysokiego bloku (z windą). Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł56,20 m² 8 540,93 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,20 m , usytuowane na 4. piętrze wysokiego bloku z windą. Mieszkanie jest zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, al. Rejtana

Rzeszów,podkarpackie

469 000 zł55 m² 8 527,27 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 55m, zlokalizowane w Rzeszowie, przy ul. Rejtana. Mieszkanie usytuowane na 11 piętrze w wysokim bloku z windą z lat 80 tych. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł39,70 m² 10 050,38 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,7 m2, usytuowane na 10 piętrze w bloku 11 piętrowym z windą w Rzeszowie na.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro, prezentuje na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 z balkonem i komórką lokatorską znajdujący się przy ul.Krajobrazowej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Kolbego

Rzeszów,podkarpackie

720 000 zł61,90 m² 11 631,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,9m2, usytuowane na 1 piętrze w niskim 2 piętrowym bloku. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł30 m² 11 633,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 1-pokojowe mieszkanie o pow. 30m2 usytuowane na 3. Piętrze wysokiego bloku z windą, wybudowanego w 1980 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

634 000 zł57,97 m² 10 936,69 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Biuro Nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność przedstawić wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 57,9 m , zlokalizowanego w jednej z najchętniej wybieranych.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł48,90 m² 11 840,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Wyłącznie w ofercie biura Eagles Estate prezentujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane przy ul. Baligrodzkiej na osiedlu Projektant w Rzeszowie. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

666 000 zł56,26 m² 11 837,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,26m z ogródkiem i tarasem o powierzchni 30 m2. Lokal usytuowany jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł31 m² 67,74 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na wynajem nowe, nigdy niewynajmowane funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na jednym z najbardziej cenionych osiedli w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł44,48 m² 10 094,42 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,48 m2 znajdujące się na 9 piętrze bloku przy ul. Lenartowicza w Rzeszowie. Mieszkanie składa się z oddzielnej kuchni z dodatkową spiżarnią,.