dowolna

Mieszkania umeblowane Rzeszów - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

1 140 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 140 ogłoszeń

599 000 zł47,05 m² 12 731,14 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Atuty nieruchomości gotowe do zamieszkania bez żadnych nakładów finansowych pełne wyposażenie w cenie wysokiej klasy sprzęt agd i meble klimatyzacja komfort przez cały rok funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł90 m² 8 322,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży przestronnego czteropokojowego mieszkania o powierzchni 90 m2 usytuowanego na 3 piętrze, czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł27 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Park Nieruchomości prezentuje na wynajem przytulną kawalerkę o powierzchni 27 m zlokalizowaną przy ul. Alfreda Potockiego w dzielnicy Załęże na poddaszu użytkowym w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł53 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na ul. Kosynierów, z dostępem do pełnej infrastruktury miasta. Mieszkanie ma powierzchnię 53 m2 i mieści się na parterze 4-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

700 000 zł57,45 m² 12 184,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność przedstawić na sprzedaż nowe, wykończone pod klucz 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,32 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł53,64 m² 10 980,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje mieszkanie- 53.64 m2 z ogrodem oraz miejscem postojowym na wyłączność w cenie! Mieszkanie posiada również do dokupienia indywidualny garaż!.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł67,55 m² 11 828,28 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w sercu Rzeszowa. Położone na parterze zabytkowej kamienicy, w okolicy ulic 3-go Maja, jagiellońskiej i Zygmuntowskiej. To doskonała propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł64,64 m² 8 183,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 64,64 m , zlokalizowane na cenionym i bardzo dobrze skomunikowanym osiedlu Staromieście przy ul. Lubelskiej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł68 m² 10 279,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Kustronia obok Uniwersytetu Rzeszowskiego w centrum Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 67,7 m2, usytuowane jest na 2 Piętrze z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł51,78 m² 11 568,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie w Rzeszowie przy ul. Maksymiliana M Kolbego składającego się z 2 pokoi, mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem, ul. Szopena

Rzeszów,podkarpackie

1 094 000 zł46,72 m² 23 416 zł/m²

 

Piętro:3/18

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura onhouse luksusowy apartament z panoramicznym widokiem w sercu Rzeszowa. Nieruchomość o powierzchni 46,72 m znajduje się w prestiżowej inwestycji Olszynki Park przy.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł48,55 m² 13 985,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Na sprzedaż przestronne, w wysokim standardzie wykończenia, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m2 z ogrodem 30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura Estaton Nieruchomości przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m2 zlokalizowane na w centrum - ul. Klementyny Hoffmanowej. To spokojna, mieszkalna część.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł32,55 m² 55,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją, os. Dąbrowskiego, rzeszów Do wynajęcia świeżo wykończone, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe z klimatyzacją, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł45,12 m² 10 749,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam ładne, 2 pokojowe zadbane mieszkanie w ciekawym układzie. Mieszkanie położone przy ulicy Broniewskiego o powierzchni 45,12mkw ̨ znajdujące się na 3 piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł59 m² 44,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie do wynajęcia znajdujące się w samym centrum Rzeszowa przy ulicy Adama Asnyka.Powierzchnia mieszkania wynosi około.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł60 m² 55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie na osiedlu Jana Twardowskiego. Mieszkanie ma 60 m2, jest w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęty agd. Składa się z 2 pokoi jeden większy jeden mniejszy,.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł56 m² 48,21 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje atrakcyjną ofertę wynajmu mieszkania zlokalizowanego w Rzeszowie, na osiedlu Drabinianka przy ul. Miłej. Do wynajęcia komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł59,68 m² 9 802,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje dwupokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość jest świetna pod inwestycję w samym centrum miasta w odległości zaledwie 900 m od.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł51 m² 34,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle przestronne, a jednocześnie przytulne mieszkanie do wynajęcia. Jeśli poszukujesz własnego kąta dla siebie to ta oferta z całą pewnością.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł32 m² 13 718,75 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Sprzedam z widokiem na tereny zielone z dużym balkonem, o powierzchni 32 m2 na 3 piętrze w nowym bloku z windą, przy ul. Lubelskiej 81 w Rzeszowie. Mieszkanie idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł56 m² 13 035,71 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Home Space Nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane przy ul. Paderewskiego, na prestiżowym osiedlu Dzielnica Parkowa w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł33 m² 57,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świetnie zlokalizowane, 1- pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią 33m2 ul. Strzelnicza Osiedle Projektant tylko U nas : : OPIS NIERUCHOMOŚCI: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł57 m² 44 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 3-pokojowe z miejscem postojowym w garażu podziemnym i komórką lokatorską w cenie! Dostępne od 1 czerwca! Biuro nieruchomości dk Brokers.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł48,60 m² 11 296,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,6 m , położone na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Kosynierów w Rzeszowie. To idealna propozycja zarówno dla rodziny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł44 m² 16 340,91 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 44 m , zlokalizowane na 6 piętrze nowoczesnego apartamentowca przy al. Wacława.

Szczegóły ogłoszenia

667 000 zł56,99 m² 11 703,81 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości Mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie na sprzedaż, znajdujące się w Rzeszowie przy ul. Podgórskiej w dzielnicy Zwięczyca.Powierzchnia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł41 m² 34,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie położone na drugim piętrze niskiego bloku przy ul. Wyspiańskiego w Rzeszowie. Mieszkanie składa się z: - dwóch samodzielnych pokoi, - jasnej kuchni, - łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł100,20 m² 11 776,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Jasne, przestronne mieszkanie 100,2 m z tarasem i balkonem doskonała lokalizacja Na sprzedaż wyjątkowe, jasne mieszkanie o powierzchni 100,2 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł46,43 m² 45,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje: do wynajęcia przestronne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Langiewicza w Rzeszowie. Idealne dla pary, singla lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Kopisto

Rzeszów,podkarpackie

720 000 zł44 m² 16 363,64 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m , usytuowane na 6. piętrze wysokiego, nowoczesnego apartamentowca (z windą), wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł51,25 m² 9 736,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 51,25 m Rzeszów, ul. Dominikańska (os. Piastów) Świetna cena za m w jednej z najlepszych lokalizacji inwestycyjnych w Rzeszowie tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł63,55 m² 36,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem w atrakcyjnej cenie odświeżone 3-pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia od zaraz, za jedyne 2300 zł. Praktyczne mieszkanie o powierzchni 63,55 m przy ul. Kwiatkowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rycerska

Rzeszów,podkarpackie

364 000 zł35,25 m² 10 326,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż 2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,25 m2 znajdujące się na osiedlu 1000-Lecia przy ul. Rycerskiej w Rzeszowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł66 m² 10 590,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W biurze Stoprocent Nieruchomości wyjątkowa oferta nowego, wcześniej niezamieszkałego 3-pokojowego mieszkania o łącznej powierzchni 66 m , położonego wśród niskiej zabudowy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł54,60 m² 10 970,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Nieruchomość inwestycyjną znajdującą się przy ul. Podwisłocze, mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze wysokiego bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rycerska

Rzeszów,podkarpackie

390 000 zł35,25 m² 11 063,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,25 m zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Rycerskiej. Lokal usytuowany na parterze, co zapewnia wygodę codziennego użytkowania idealne.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł40,10 m² 48,63 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia na wynajem dwupokojowe mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską przy ul. Witkacego os. Kmity w Rzeszowie. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł46,75 m² 8 962,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Tylko w ofercie stoprocent Nieruchomości 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone przy ul. Siemieńskiego w Rzeszowie. Mieszkanie do odświeżenia, idealne dla Inwestora lub.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł86,54 m² 9 013,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Biuro Joker House Nieruchomości ma przyjemność przedstawić wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie, na osiedlu Załęże, na prestiżowym, nowoczesnym i zamkniętym osiedlu, które.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł63 m² 34,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe o pow. 63 m2, lokalizowane przy ulicy Ślusarczyka w Rzeszowie. Położone na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku. Świeżo po generalnym remoncie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij