dowolna

Mieszkania umeblowane Rzeszów - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

1 140 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 140 ogłoszeń

445 000 zł42,30 m² 10 520,09 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,3 m , położone na 6 piętrze w bloku z windą na osiedlu Piastów w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł57,50 m² 11 565,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż oferuję nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie położone na drugim piętrze dwupiętrowego bloku. Nieruchomość znajduje się w Rzeszowie przy ul. Sikorskiego, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł60,08 m² 10 968,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 3-pokojowe mieszkanie o pow. ponad 60 m usytuowane na parterze bloku. Nieruchomość zlokalizowana jest na osiedlu Śródmieście, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

497 800 zł34,33 m² 14 500,44 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 34,33 m , położone na parterze nowoczesnego, 11-piętrowego bloku przy ul. Kwiatkowskiego 4a w Rzeszowie. Lokal został funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 250 zł39 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro home profi mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę wynajmu nowoczesnego mieszkania o powierzchni 39 m , usytuowanego na piątym piętrze eleganckiego budynku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

567 900 zł37,86 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości Podkarpacie zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania, 2-pokojowego z tarasem od strony Zalewu, przy ul. Grabskiego 56e w Rzeszowie. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł69,20 m² 8 887,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Biuro Nieruchomości Home Space prezentuje dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 69,2 m , położone na 4. piętrze budynku przy ul. Nowosądeckiej. Do lokalu przynależy również piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł27,68 m² 15 498,55 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka o powierzchni 27,68 m , położona na 14. piętrze nowoczesnego apartamentowca na osiedlu Carpatia w Rzeszowie. Mieszkanie znajduje się w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł27,68 m² 75,87 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka 27,68 m os. Carpatia, rzeszów 14 piętro z pięknym widokiem i południową ekspozycją okien. Mieszkanie znajduje się w nowym bloku z 2025 roku. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

902 484 zł56,76 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości Podkarpacie ma przyjemność przedstawić na sprzedaż, komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w Rzeszowie, przy ul. Grabskiego 56e. Nieruchomość jest komfortowo.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 zł90 m² 45,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości prezentujemy Państwu na wynajem trzypokojowe mieszkanie o metrażu 90m2 z tarasem ok. 40m2 z dwiema łazienkami oraz antresolą znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł59,35 m² 14 473,46 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie pod klucz w Bulwary Park gotowe do zamieszkania! Biuro Nieruchomości Podkarpacie, ma przyjemność Państwu na sprzedaż komfortowo wyposażone, trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł37 m² 12 162,16 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Gotowe do zamieszkania mieszkanie w sercu Rzeszowa idealne dla rodziny lub pod inwestycję! Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe, w pełni wyposażone mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł32 m² 54,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem kawalerkę z balkonem, po remoncie, na pierwszym piętrze w bloku przy ul. Lisa-Kuli z parkingiem za szlabanem (na pilota). Mieszkanie ma wydzielony aneks sypialny.

Szczegóły ogłoszenia

432 000 zł31,15 m² 13 868,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Zakup bezpośrednio od Właściciela - bez prowizji pośredników. Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji przy ul. Kwiatkowskiego (blisko ścieżki rowerowej - 500m od plaży na żwirowni).

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł24 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 24m2 w Centrum Rzeszowa w odległości 200m od Rynku. Pokój otwarty na aneks kuchenny, duża łazienka, przedpokój z garderobą. Mieszkanie po remoncie generalnym. Pełne.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł87,80 m² 10 011,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowa przestrzeń z ogrodem, sauną i prywatnością komfort życia w spokojnej części Rzeszowa To mieszkanie łączy w sobie funkcjonalność domu, wygodę zabudowy szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie na wynajem | Centrum | Hetmańska - Staszica. Jeśli szukasz mieszkania, w którym naprawdę odpoczniesz po pracy lub ciężkim dniu to właśnie je znalazłeś! Do.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł67 m² 10 895,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 67 m , położone na wysokim parterze w kameralnym, 3-piętrowym bloku przy ul. Strzelniczej w Rzeszowie (wejście po kilku schodach). Do.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł39,40 m² 50,76 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Res Nieruchomości oferuje do wynajęcia 2 pokojowe, przytulne mieszkanie przy ul. Prymasa 1000-lecia, na osiedlu Baranówka w Rzeszowie. Mieszkanie ma powierzchnię 39,40 m2, usytuowane jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł37 m² 59 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe, nigdy nie zamieszkałe 2 pokojowe mieszkanie 37 m2 zlokalizowane w Rzeszowie na os. Pobitno przy ul. Bałtyckiej. 7 piętro w budynku 8-piętrowym z windą oddanym do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł72,38 m² 10 624,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne dwupoziomowe mieszkanie O powierzchni 72,38 M2 Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 72,38 m2 położone na 3 piętrze nowoczesnego bloku z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł74 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duże przestronne mieszkanie o powierzchni 74m2 usytuowane na parterze na osiedlu Baranówka. W pełni wyposażone w meble i sprzęt agd. Mieszkanie z balkonem, pod.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł72,09 m² 11 083,37 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Joker house nieruchomości przedstawia Państwu świetną ofertę mieszkania 4 pokojowego, umiejscowionego na parterze wysokiego bloku z 2014/2015 roku. Mieszkanie będzie idealną propozycją do.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł54 m² 42,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Stoprocent Nieruchomości oferuje do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m z własnym ogródkiem przy ul. Strażackiej w Rzeszowie - w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 000 zł57,45 m² 12 184,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Expander przedstawiamy Państwu na sprzedaż nowe, nigdy nie zamieszkałe 3- pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Olbrachta. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł53 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam. Wynajmę mieszkanie na osiedlu Projektant ul Nowosadecka .na 3cim piętrze. Mieszkanie dwu pokojowe, oddzielna kuchnia, łazienka , garderoba oraz balkon dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 000 zł40,57 m² 12 694,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Expander przedstawiamy Państwu na sprzedaż nowe, nigdy nie zamieszkałe dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Olbrachta. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

578 000 zł39 m² 14 820,51 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atuty mieszkania: - nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie gotowe do zamieszkania od zaraz - Jasne, przytulne wnętrze wykończone w wysokim standardzie - Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł32 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wyłącznie w ofercie biura Estaton prezentujemy Państwu mieszkanie na wynajem położone przy ul. Wołyńskiej w Rzeszowie. Lokal znajduje się na 3 piętrze w budynku mieszkalnym i jest.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł47 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż klimatyczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 2 piętrze kameralnej, ceglanej kamienicy w centrum Rzeszowa. Nieruchomość łączy funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Certus oferuję mieszkanie na wynajem o powierzchni 47 m . Znajduje się na 3. piętrze w bloku z cegły z 1960 roku. Mieszkanie jest w dobrym stanie, gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł47,09 m² 10 596,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,09 m , położone na 1 piętrze kameralnego budynku w Kielanówce jednej z najbardziej cenionych lokalizacji pod Rzeszowem. To.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł62 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:11/18

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowy apartament w standardzie premium o powierzchni użytkowej 62m2 znajdujący się w prestiżowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł62 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:10/18

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł55,89 m² 11 969,94 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3 pokoje| 55,89 m2 | ul. Armii Krajowej | Rzeszów Prezentowane trzypokojowe mieszkanie ma powierzchnię 55,89m2. Znajduje się na 11 piętrze w 17-piętrowym budynku, który został oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

673 000 zł61 m² 11 032,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 61 m wysoki parter, taras + balkon, gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż przestronne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 61 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 zł58 m² 18,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować na wynajem mieszkanie położone przy ul. Świadka w Rzeszowie na 1 piętrze w bloku z windą. Mieszkanie rok temu przeszło generalny remont i jest.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł74 m² 9 459,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Przestronne mieszkanie na sprzedaż - powierzchnia 74 m , położone przy ul. Prymasa 1000-lecia w Rzeszowie. Mieszkanie usytuowana jest na parterze niskiego bloku, w okolicy znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł42,10 m² 54,63 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle przestronne i nowoczesne mieszkanie na wynajem zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Witolda. Wyjątkowa lokalizacja jest wprost idealna ponieważ.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł37,40 m² 11 229,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro patjo Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie położone na osiedlu 1000 lecia w Rzeszowie bardzo blisko ścisłego centrum miasta. Nieruchomość o powierzchni.