dowolna

Mieszkania umeblowane Rzeszów - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

1 140 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 140 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

539 000 zł50,20 m² 10 737,05 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne przy ul. Małopolskiej w Rzeszowie. Nieruchomość o powierzchni 50,20 m2, usytuowana na drugim piętrze w bloku 10-piętrowym z windą z 1980 r.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł37,58 m² 58,54 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia nowe dwupokojowe mieszkanie z balkonem do wynajęcia. Mieszkanie jest wolne od zaraz. Preferowany okres najmu - minimum rok. Oferta na wyłączność -.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł39 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia mieszkanie znajdujące się na cichym osiedlu mieszkaniowym zlokalizowanym na końcu Ul. Olbrachta - granica z Krasnym. Mieszkanie o powierzchni 39 m2 położone jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł52,87 m² 47,29 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, przestronne mieszkanie gotowe do wprowadzenia się! Mieszkanie w którym nikt jeszcze nie mieszkał! Poszukujesz przytulnego i funkcjonalnego mieszkania? Ta oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

438 000 zł36,60 m² 11 967,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po generalnym remoncie | 36,6 m | 1 piętro | Rzeszów, ul. Kochanowskiego Biuro Rzestate prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,6 m po generalnym remoncie, położone.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł60,54 m² 11 975,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Biuro Joker House Nieruchomości ma przyjemność przedstawić wyjątkowe, komfortowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, zlokalizowane na popularnym Osiedlu Dąbrowskiego w Rzeszowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

397 110 zł37,82 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Joker house nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż wyposażone mieszkanie 2 pokojowe, w kameralnym i niskim budynku, wystawiana faktura vat 8% (przy zakupie brak podatku pcc 2%). Opis.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł53,15 m² 11 269,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 53,15 m | Rzeszów Słocina | Miejsce postojowe w cenie | Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 53,15 m położone.

Szczegóły ogłoszenia

540 732 zł67,60 m² 7 998,99 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Rzeszów, ul. Podwisłocze 4, 3 piętro, 67,6 m , 540 732 zł Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie w wygodnej lokalizacji do życia w Rzeszowie, ul. Podwisłocze 4. 3. piętro Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł50 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Good Life Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane w samym centrum Rzeszowa przy ul. Grodzisko, tuż przy rynku. To nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł65,15 m² 10 729,09 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości mieszkanie o powierzchni 65,14 m znajdujące się przy ul. Architektów w Rzeszowie. Nieruchomość położona jest na 7/7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł67,60 m² 9 452,66 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Oferta bez pośredników mieszkanie gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż komfortowe i ustawne mieszkanie o powierzchni 67,6 m , położone na pierwszym piętrze w dziesięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł37,76 m² 13 479,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w Rzeszowie przy ul. Strażackiej. Nieruchomość o powierzchni 37,76 m2 usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł50 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Biuro Nieruchomości homespace ma przyjemność zaprezentować atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane przy ul. Bohaterów w Rzeszowie. To idealna propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł67,60 m² 9 452,66 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 4 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 67,6 m2 zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Podwisłocze -.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł48,70 m² 10 985,63 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opis Mieszkanie znajduje się w jednej z najlepszych części miasta, przy ul. Popiełuszki. W pobliżu znajdują się liczne udogodnienia, takie jak centra handlowe, przedszkola, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

737 000 zł60 m² 12 283,33 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Atuty Dzielnica Parkowa 19m2 narożnego tarasu 3 osobne pokoje z 60,04 m miejsce w garażu podziemnym wysoki standard wykończenia komórka lokatorska szybki dojazd do centrum opis Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł66 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

4-pokojowe mieszkanie z balkonem | 66 m | ul. Pułaskiego | Rzeszów Cena najmu: 3 600 zł + media Kaucja: 3 600 zł Na wynajem przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł70,69 m² 12 024,33 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia nowe, czteropokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji na osiedlu Bella Dolina przy ul. Lubelskiej.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł55,36 m² 11 903,90 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu nowoczesne trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 55,36 m2 , zlokalizowane w dobrej okolicy, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł55,25 m² 12 108,60 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,25 m , zlokalizowane w wieżowcu przy ul. Małopolskiej, na 13 piętrze z 17. Nieruchomość wyróżnia się praktycznym układem.

Szczegóły ogłoszenia

546 000 zł61,67 m² 8 853,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z trzema niezależnymi pokojami, oddzielną kuchnią, zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Dąbrowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

578 000 zł44,63 m² 12 950 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,63 m2 z loggią. Mieszkanie jest wolne od zaraz. Nieruchomość znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł33 m² 84,85 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w Biurze Stoprocent Nieruchomości przedstawiamy na wynajem nowoczesne, jasne i funkcjonalnie urządzone 2-pokojowe mieszkanie, w pełni wyposażone i gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie na wynajem przy ulicy Miłej o powierzchni 52 m2, usytuowane na szóstym piętrze w bloku.To.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł55,35 m² 11 183,38 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w Rzeszowie przy ul. Błogosławionej Karoliny- osiedle projektant. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 zł28 m² 55,36 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 28 m2 zlokalizowana przy ul. Bałtyckiej. Położona na 7 piętrze w 14-piętrowym bloku z windą z 2022r. Pomieszczenia: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł49 m² 44,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o pow. 49m2, zlokalizowane przy ul. Zacisznej na Drabiniance. Położone na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku z windą z 2019r. Składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Rzeszów,podkarpackie

1 050 zł53 m² 19,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trio Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na wynajem położone w Rzeszowie na 1 piętrze położone przy ul. Broniewskiego 32. Mieszkanie 2 lata temu przeszło generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu komfortowe, dwupokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Załęskiej. Nieruchomość o powierzchni 43 m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł64,64 m² 8 183,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,64 m , położone na 2. piętrze w zadbanym bloku na osiedlu Staromieście. Lokalizacja charakteryzuje się szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Rzeszów,podkarpackie

2 000 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Park Nieruchomości prezentuje 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 33 m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w budynku w zabudowie szeregowej na ulicy Borowej.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł63 m² 14 269,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowa nieruchomość położoną przy ul. Józefa Czyża. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze zabudowy bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł28,65 m² 13 577,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28,65 m , położona na 1. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku z windą z 2016 roku przy ul. Marcina Filipa w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł38,88 m² 12 731,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Joker House Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 38,88 m . Nieruchomość znajduje się w bardzo wygodnej części Rzeszowa na ulicy Dąbrowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł77,14 m² 9 968,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Home Space oferuje na wyłączność przestronne mieszkanie o powierzchni 77,14 m , zlokalizowane na 4. piętrze w bloku przy ul. Podwisłocze w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 zł54 m² 37,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie - przy ul.Bieszczadzkiej (boczna ul.Podakrpackiej). Nieruchomość o łącznej pow. 54,36m2 położona jest na wysokim parterze i składa.

Szczegóły ogłoszenia

680 zł36 m² 18,89 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nieruchomość o pow. 36 m2, składa się z 2 dużych pokoi, łazienki oraz korytarza. Funkcjonalny układ wnętrza pozwala na aranżację i dopasowanie przestrzeni do potrzeb. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia przytulne mieszkanie powierzchni 35 m2 na 1 piętrze niskiego bloku, z dużym balkonem, przy ulicy Gromskiego 10 na os. Staromieście w Rzeszowie. Cena za wynajem: 2000 zł +.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 zł30 m² 51,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę blisko centrum Rzeszowa, w sąsiedztwie Politechniki Rzeszowskiej, mieszkanie przy ul. Dominikańskiej na os. Drabinianka. Mieszkanie przeznaczone dla max. 2 osób! Cena za wynajem: 1550 zł +.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Zagłoby

Rzeszów,podkarpackie

799 000 zł63 m² 12 682,54 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Sprzedaż bezpośrednia bez pośredników i prowizji Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji bliskie centrum Rzeszowa, tuż obok Uniwersytetu Rzeszowskiego. Idealne dla osób.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij