dowolna

Mieszkania przy lesie Rzeszów - Anonse sprzedaży i wynajmu

388 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

388 ogłoszeń

Rynek pierwotny

432 000 zł48 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2-pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym Rzeszów, os. Biała. 48 m z ogrzewaniem podłogowym i nowoczesnym układem. Już oddane. Umów się na prezentację zanim zrobi to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

406 038 zł54,87 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie sprzedaży funkcjonalne osiedle mieszkań w zabudowie szeregowej stworzone z myślą o Twoim komforcie. Mieszkania na parterze, 3 - pokojowe o powierzchni 54,87 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł58,36 m² 10 263,88 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia na sprzedaż mieszkania w ramach nowej inwestycji zlokalizowanej przy ul. Potockiego! Oferta dotyczy skrajnego mieszkania na parterze o powierzchni 58,36.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

476 456 zł50,16 m² 9 498,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości Royal Broker na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,16 m z dużym ogródkiem, położone w cichej i zielonej części Rzeszowa Słocina przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

406 038 zł54,87 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić nową inwestycje na mapie Rzeszowa - osiedle mieszkań z zabudowie szeregowej, dwulokalowej przy ul. Św. Walentego. Jeżeli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 000 zł59,59 m² 8 357,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 4- pokojowe usytuowane na pierwszym piętrze o powierzchni 59,59 m2 z dwoma balkonami zlokalizowane przy ul. Lwowskiej na pograniczu Rzeszowa z Krasnem. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 650 zł64,50 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości: wyjątkowe, energooszczędne osiedle mieszkań w zabudowie szeregowej, które jest zlokalizowane przy ul. Legionistów. Oferta dotyczy mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

628 828 zł59,92 m² 10 494,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni 59,92 m2 z balkonem o powierzchni 5,25 m usytuowane przy ul. Odnowiciela w Rzeszowie. Inwestycja charakteryzuje się przede wszystkim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

782 130 zł87 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł70,98 m² 10 073,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie gotowe do zamieszkania | Rzeszów Staromieście Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 70 m , położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

388 740 zł35,34 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W ofercie sprzedaży nowy etap inwestycji na nowoczesnym i zielonym osiedlu Dworzysko przy ul. Technologicznej w Rzeszowie. 100 mieszkań w budynku D o powierzchni od 35 do 82 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 000 zł52,38 m² 9 259,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe domy i mieszkania przy ul. Sikorskiego w Rzeszowie. W sprzedaży: - mieszkania na parterze o powierzchni 57,04 m lub 52,38 m w układzie 3-pokojowym z prywatnym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

648 659 zł59,51 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z kameralną inwestycją zlokalizowaną przy ulicy Sikorskiego w Rzeszowie. Nieruchomość to 3 - kondygnacyjny, nowoczesny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł95,51 m² 10 365,41 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości- prezentujemy Państwu trzypokojowy apartament z tarasem o metrażu 95,51m2 mieszczący się na najwyższym 17 piętrze apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł50,37 m² 13 281,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie-Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż, położone na parterze kameralnej inwestycji w zabudowie bliźniaczej, w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 000 zł53,12 m² 9 205,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

III etap Osiedle Wieniawskiego w sprzedaży. Oferuję mieszkanie bezczynszowe, 3 - pokojowe o powierzchni 53,12 m na parterze z prywatnym ogrodem. Nowe, kameralne osiedle w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł59,55 m² 10 058,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 59,55 m2 z ogródkiem o powierzchni ponad 170 m2, roletami oraz schowkiem cenie. Mieszkanie jest już gotowe i czeka na.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł59,19 m² 55,75 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w homfi: dostępne mieszkanie od 1 czerwca: do wynajęcia wyjątkowy apartament zlokalizowany bezpośrednio przy malowniczym zalewie Żwirownia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

782 130 zł80 m² 9 776,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro Eagles Estate ma przyjemność przedstawić Państwu Nowoczesne, energooszczędne osiedle z hybrydowym ogrzewaniem. To idealne miejsce do życia. W skład inwestycji wchodzi 36 starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

730 000 zł84,53 m² 8 635,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować: dwupoziomowe mieszkanie 84,53 m z prywatnym tarasem na dachu o powierzchni 48m2. Lokal znajduje się na piętrze w niskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł48 m² 12 270,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,21 m , usytuowane na 1. piętrze niskiego, 3-piętrowego budynku, wybudowanego w 2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 500 zł41,95 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Stoprocent-Nieruchomości na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,95 m2 usytuowane na 6 piętrze w 12 piętrowym bloku. Nowo powstałe osiedle przy ul. Krakowskiej to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 456 zł50,16 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 50,16 m z prywatnym, dużym ogrodem ok. 60 m i tarasem z kostki. Mieszkanie znajduję się w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł58 m² 8 534,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Joker house nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkania w zabudowie szeregowej, znajdujące się w południowej części Rzeszowa na os. Biała. Decydując się na tą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

437 000 zł48,03 m² 9 098 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić: nowoczesne mieszkanie o powierzchni 48,03 m z balkonem, zlokalizowane na 2 piętrze w kameralnym budynku szeregowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 080 zł43,60 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni 43,60 m2 z balkonem usytuowane przy ul. Ceramicznej w Rzeszowie. To nowoczesna i kameralna inwestycja mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

496 000 zł83,62 m² 5 931,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowe mieszkanie przy lesie 83,6 m Na sprzedaż nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą o powierzchni 83,62 m , położone w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł102,19 m² 4 883,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne 6- pokojowe mieszkania na piętrze o powierzchni 62,19 m2 z dwoma przestronnymi balkonami oraz poddaszem o powierzchni 59,70 m2. Inwestycja zlokalizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

498 999 zł37 m² 13 486,46 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie | 37 m | balkon | os. Słocina, ul. Wieniawskiego Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 37 m , położone na osiedlu Słocina.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 000 zł67,47 m² 9 041,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Podkarpacie ma przyjemność zaprezentować, nowoczesny apartament (3b) w kameralnej inwestycji: tkacka Kaskady, rzeszów przy ul. Tkackiej. To nowoczesne osiedle w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 5-pokojowy

Rzeszów,podkarpackie

929 000 zł106,05 m² 8 760,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka Nieruchomości przedstawia 5 pokojowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 106,05 m2, wchodzący w skład wyjątkowej inwestycji w standardzie premium. Koncepcja zakłada.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł48,21 m² 12 009,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej części miasta, przy ul. Gromskiego. Doskonała lokalizacja zapewnia szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł83,06 m² 7 572,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić wyjątkową inwestycję w sąsiedztwie lasu, budowaną na osiedlu Słocina - domy i mieszkania z zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

697 704 zł83,06 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

388 740 zł35,34 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,34 m , położone na 2. piętrze w nowopowstającym, 14-piętrowym budynku na nowoczesnym osiedlu w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 171 zł51,87 m² 9 449,99 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026