dowolna

Mieszkania przy lesie Rzeszów - Anonse sprzedaży i wynajmu

388 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

388 ogłoszeń

Rynek pierwotny

747 100 zł83,61 m² 8 935,53 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia przestronne, funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 83,61 m , położone na VII piętrze w budynku P8 (klatka 2) w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 185 000 zł108,71 m² 10 900,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 5-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 110 m , usytuowane na 1. piętrze niskiego apartamentowca, wybudowanego w 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł44,85 m² 11 705,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Spiechowicza w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 44,85 m2, usytuowane jest na wyższym parterze w niskim bloku. W jego skład wchodzą: salon.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł48,73 m² 11 389,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Estaton prezentujemy funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2 zlokalizowane w Rzeszowie na pierwszym piętrze niskiego bloku przy ul. Staroniwskiej. Opis budynku:.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

469 000 zł47,26 m² 9 923,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47.26 m2 zlokalizowane przy ulicy Dębicka w Rzeszowie. Mieszkanie położone jest na ulicy Dębickiej, które.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł63,70 m² 10 361,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Solarza w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 63,7 m2, usytuowane jest na pierwszym piętrze w niskim bloku. W jego skład wchodzą: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł92,20 m² 5 412,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 62,19 m na 1 piętrze z poddaszem do adaptacji ok. 30 m - razem powierzchnia użytkowa 92,20 m . Nowe, kameralne osiedle 16.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł57,43 m² 9 907,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie sprzedaży nowe osiedle mieszkań w zabudowie szeregowej na Północy Rzeszowa. Apartamenty w stanie deweloperskim, 3 - pokojowe na parterze o powierzchni 57,43 m2 z przyległymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

548 000 zł59,98 m² 9 136,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ruszyła sprzedaż ostatniego etapu Nowoczesnego Osiedla Lwowska Tarasy. Etap ten zawiera budowę 19 budynków mieszkalnych dwulokalowych w zabudowie szeregowej. Mieszkania dostępne w sprzedaży: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł54,36 m² 8 259,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa, kameralna inwestycja z widokiem na panoramę miasta. Oferuję na sprzedaż mieszkania na parterze z ogrodem o powierzchni 54,36 m oraz mieszkania na 1 piętrze o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

406 038 zł54,87 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 54,87 m z prywatnym ogrodem ok. 50 m . Mieszkanie znajduję się w nowej inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul. św.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 782 zł59,97 m² 7 917 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 59.97 m na 1 piętrze z dużym balkonem typu loggia. Nowe, kameralne osiedle w zabudowie szeregowej dwulokalowej, zlokalizowane jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 000 zł62,69 m² 7 098,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe osiedle z widokiem na panoramę miasta. W sprzedaży mieszkania na parterze z ogrodem o powierzchni 54,36 m oraz mieszkania na 1 piętrze o powierzchni 62,69 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

526 305 zł80,97 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, dwupoziomowe, 5 pokojowe mieszkanie o pow. 80,97 m sprzedawane w pełnym stanie deweloperskim. Mieszkanie znajduję się w nowej inwestycji mieszkań w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 000 zł53,12 m² 9 205,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

III etap Osiedle Wieniawskiego w sprzedaży. Oferuję mieszkanie bezczynszowe, 3 - pokojowe o powierzchni 53,12 m na parterze z prywatnym ogrodem. Nowe, kameralne osiedle w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł61,07 m² 8 170,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

III etap Osiedle Wieniawskiego w sprzedaży. Oferuję mieszkanie bezczynszowe, 4 - pokojowe o powierzchni 61,07 m na 1 piętrze z balkonem. Nowe, kameralne osiedle w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

648 000 zł89,95 m² 7 204 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 000 zł42,15 m² 9 228,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 42,15 m z ogrodem ok. 35 m . Mieszkanie dostępne w nowej inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 000 zł62,69 m² 7 098,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł54,09 m² 9 798,48 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. bł. Karoliny w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 54,09 m2, usytuowane jest na 2 piętrze w bloku z windą. W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

697 704 zł83,06 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić wyjątkową inwestycję w sąsiedztwie lasu, budowaną na osiedlu Słocina - domy i mieszkania z zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 430 zł38,13 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,13 m2, z loggią, komórką lokatorską oraz garażem podziemnym. Mieszkanie znajduje się na najwyższym 14 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł83,06 m² 7 572,84 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Las Marcina - poznaj inwestycję Komfort otoczenia Las Marcina, to nowoczesny projekt deweloperski zaprojektowany z myślą o wszystkich tych, którzy cenią komfortowe warunki życia w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 776 zł89,03 m² 7 860 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Największe na rynku mieszkanie w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 89,03 m z 4 pokojami oraz garażem w bryle budynku. Mieszkanie zostało zaprojektowane z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

448 136 zł43,09 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Stoprocent-Nieruchomości na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,09 m2 usytuowane na 8 piętrze w 14 piętrowym bloku. Nowo powstałe osiedle przy ul. Krakowskiej to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 040 zł90 m² 6 433,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Prezentujemy mieszkanie na piętrze w nowej inwestycji przy ul. Dębickiej w Rzeszowie to propozycja dla osób, które lubią przestrzeń, światło i możliwość elastycznej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

455 400 zł37,95 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Hetmańskiej 40a w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 37,95 m usytuowane na 10. piętrze w 11-piętrowym bloku z windą. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

636 451 zł58,39 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3- pokojowe usytuowane na pierwszym piętrze w 3-kondygnacyjnym budynku z windą o powierzchni 58,39 m2 z balkonem usytuowane przy ul. Sikorskiego w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

357 000 zł30 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Home Space Nieruchomości oferuje na sprzedaż kompaktowe mieszkanie o powierzchni 30 m , położone w Rzeszowie, na popularnym osiedlu Nowe Miasto przy ul. Podwisłocze. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

648 000 zł89,95 m² 7 204 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić najnowszą odsłonę inwestycji w okolicy ul. Lwowskiej w Rzeszowie - osiedle mieszkań z zabudowie szeregowej, dwulokalowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

909 000 zł102,34 m² 8 882,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Apartament dwupoziomowy 102,34 m z tarasami i garażem | Rzeszów - Budziwój Opis inwestycji Budziwój Legionistów to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, łącząca elegancki design.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł58,39 m² 9 744,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem w stanie deweloperskim w zabudowie dwulokalowej, położonych w spokojnej, zielonej okolicy tuż przy lesie na ul. Nefrytowej ( os.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 280 zł46,24 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,24 m2 z balkonem usytuowane przy ul. Ceramicznej w Rzeszowie. To nowoczesna i kameralna inwestycja mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł92,50 m² 8 972,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 92,5m2 z ogromnym potencjałem aranżacyjnym - Rzeszów, os.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 999 zł79,40 m² 7 556,66 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie szeregowej - Rzeszów, ul. Sikorskiego. Na sprzedaż atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 79,4 m2, zlokalizowane w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł89,14 m² 6 719,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić: nowoczesny, nieszablonowy projekt mieszkań w zabudowie szeregowej dwulokalowej! Dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł53,38 m² 10 097,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Nowoczesne Osiedle w sercu dynamicznie rozwijającego się Rzeszowa! Jeśli szukasz inwestycji łączącej wysoką jakość wykonania,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 000 zł67,47 m² 9 041,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa niższa cena - Oferta bez prowizji i podatku pcc! Kurpiel Nieruchomości przedstawia Państwu mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 67.47 m2 usytuowane na 1 piętrze szeregowca. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

614 471 zł68,33 m² 8 992,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkania na piętrze o powierzchni 68,33 m2 z balkonem o powierzchni 9,24 m2. Inwestycja zlokalizowana jest na nowoczesnym osiedlu Słocina, przy ul. św. Marcina.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł67,80 m² 8 097 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Starzyńskiego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 67,8 m2, usytuowane jest na pierwszym piętrze w bloku z windą. W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

526 305 zł80,97 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025