dowolna

Mieszkania przy lesie Rzeszów - Anonse sprzedaży i wynajmu

376 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

376 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kingi

Wilkowyja,Rzeszów

699 000 zł61 m² 11 440,30 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

3 pokojowe (61,1m2), bardzo ładne, ustawne mieszkanie na parterze z ogródkiem, położone na Osiedlu Słonecznym ,na ul. Św. Kingi. Mieszkanie idealne dla rodziny. Osiedle znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Potockiego

Załęże,Rzeszów

2 200 zł32 m² 69,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, funkcjonalne mieszkanie - Rzeszów, ul. Alfreda Potockiego, osiedle Załęże. Przedstawiamy ofertę wynajmu nowego, jeszcze niezamieszkałego mieszkania o powierzchni 31,71 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Miłocin,Rzeszów

446 862 zł54 m² 8 323 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuję inwestycję Aleja Myśliwska, osiedle mieszkań w zabudowie szeregowej zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Myśliwskiej. Lokalizacja oferuje ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Budziwój,Rzeszów

669 000 zł67 m² 9 956,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Rzeszów / ul. Legionistów / budziwój Zapraszam do zapoznania się z ofertą inwestycji premium w Rzeszowie przy ul. Legionistów. Osiedle przy ul. Legionistów to połączenie współczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lubelska

Staromieście,Rzeszów

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m przy ul. Lubelskiej w Rzeszowie. Nieruchomość usytuowana na 7 piętrze w bloku z windą. Dodatkowym atutem jest duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Biała,Rzeszów

499 000 zł63 m² 7 859,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa inwestycja mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul. Miłosza na osiedlu Biała w Rzeszowie Trwa przedsprzedaż, co oznacza, że jest to najlepszy moment, by zyskać atrakcyjniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Staromieście Ogrody,Rzeszów

449 000 zł43 m² 10 485,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko u nas! Oferta na wyłączność. 1% podatku pcc. Na sprzedaż gotowe do wykończenia mieszkanie zlokalizowane na III piętrze niskiego bloku z 2025 roku przy ul. Gromskiego w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Biała,Rzeszów

599 000 zł95 m² 6 299,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Budziwój,Rzeszów

411 760 zł53 m² 7 810,32 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja przy ul. Porąbki, blisko ul. Budziwojskiej - już W sprzedaży. W niskiej zabudowie szeregowej dwulokalowej dostępne są mieszkania 3- pokojowe z ogrodem na parterze, 4-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jazowa

Rzeszów,podkarpackie

679 000 zł62 m² 10 999,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 61.73 m2 zlokalizowane przy ulicy Jazowej w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 2017 Ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Filipa

Wilkowyja,Rzeszów

880 000 zł93 m² 9 492,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż: przestronne dwupoziomowe mieszkanie 92,7 m bezczynszowe! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 92,7 m , idealne dla osób szukających komfortowej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Biała,Rzeszów

599 000 zł94 m² 6 345,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Drabinianka,Rzeszów

549 000 zł37 m² 14 967,30 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zamieszkaj w sercu Rzeszowa z widokiem na plażę lub Żwirownię. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 36,68 m z balkonem 8 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

579 000 zł85 m² 6 849,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować: dwupoziomowe mieszkanie 84,53 m z prywatnym tarasem na dachu o powierzchni 48m2. Lokal znajduje się na piętrze w niskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lisa-Kuli

Śródmieście,Rzeszów

520 000 zł50 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w centrum Rzeszowa ul. płk. Leopolda Lisa-Kuli Powierzchnia: 50 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 3 z 4 Rok budowy: 1960 Winda: nie Piwnica: tak Balkon: tak Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rocha

Słocina,Rzeszów

437 000 zł48 m² 9 148 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta skierowana dla osób szukających mieszkania w kameralnym kompleksie z oryginalnym designem i nowoczesną architekturą. Osiedle zlokalizowane przy ul Św. Rocha 159a w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zalesie,Rzeszów

494 844 zł58 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Eagles estate ma przyjemność zaprezentować Państwu ostatnie dostępne mieszkanie na osiedlu przy ul. Wieniawskiego w Rzeszowie. Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Staroniwa,Rzeszów

599 000 zł55 m² 10 798,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,47 m z antresolą położone na 2. piętrze kameralnego, dwupiętrowego bloku wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

535 080 zł64 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 63,70 m . Mieszkanie jest w stanie deweloperskim, co daje przyszłemu właścicielowi możliwość aranżacji wnętrza według własnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

673 548 zł82 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie na piętrze z trzema sypialniami i przestronnym salonem z aneksem kuchennym. Mieszkanie posiada również własny ogródek o metrażu 72 m2. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście Północ,Rzeszów

599 000 zł43 m² 13 824,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko i wyłącznie w Biurze Stoprocent Nieruchomości mieszkanie na sprzedaż w topowej lokalizacji! Nieruchomość znajduje się w centrum miasta, przy ul. Gałęzowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Śródmieście Północ,Rzeszów

650 000 zł102 m² 6 347,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w samym centrum Rzeszowa przy ul. Grunwaldzkiej, bezpośrednio na Rynku. To wyjątkowa przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staroniwska

Staroniwa,Rzeszów

489 000 zł36 m² 13 720,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje mieszkanie tuż przy granicy Rzeszowa! Przedstawiamy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,64 m z balkonem, położone na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lwowska

Wilkowyja,Rzeszów

647 000 zł57 m² 11 283,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż prezentuję Państwu 3-pokojowe mieszkanie w cichej, spokojnej miejscowości Malawa, 2,5 km od granicy Rzeszowa. Krótko: malawa, osiedle Lwowskie Tarasy - 57,34 m2, 2 pokoje, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

559 000 zł64 m² 8 801,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Atuty inwestycji: nowe, bezpośrednio od dewelopera brak podatku pcc! Gotowe do odbioru na początku II kwartału tego roku! Kameralna inwestycja tylko 4 mieszkania Cicha, zielona okolica idealna dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Baranówka,Rzeszów

430 000 zł48 m² 8 958,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Tylko w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości mieszkanie 2 pokojowe o pow. 48m2. Mieszkanie znajduję się na drugim piętrze. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica. W bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Projektant,Rzeszów

779 000 zł70 m² 11 179,70 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowa oferta w biurze Stoprocent Nieruchomości - na sprzedaż apartament w wysokim standardzie wykończenia o powierzchni 69.68 m . Nieruchomość znajduje się na siódmym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Miłocin-św. Huberta,Rzeszów

399 000 zł52 m² 7 629,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ostatnie wolne mieszkanie - nowa inwestycja przy ul. Warszawskiej. Dzięki świetnej infrastrukturze drogowej, dojazd do autostrady A4, drogi ekspresowej S19 czy centrum Rzeszowa jest szybki i wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Drabinianka,Rzeszów

2 300 zł38 m² 61,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje stylowe, nowocześnie wykończone mieszkanie na wynajem o powierzchni 37,5 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Miłej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zalesie,Rzeszów

589 000 zł53 m² 11 069,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż komfortowe, parterowe mieszkanie z pięknie zagospodarowanym narożnym ogródkiem, położone w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Rzeszów

Projektant,Rzeszów

840 000 zł70 m² 12 055,10 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Bez pośredników Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone ,funkcjonalne mieszkanie, w doskonale zlokalizowanym osiedlu "słoneczny Stok" w Rzeszowie. Powierzchnia lokalu to 69,68m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Załęże,Rzeszów

755 000 zł88 m² 8 565,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

88,14 m | 2 balkony | Garaż + komórka | Ostatnie piętro Na sprzedaż przestronne, dobrze doświetlone mieszkanie zlokalizowane na 3. (ostatnim) piętrze nowoczesnego bloku z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pogwizdów Nowy,Rzeszów

439 000 zł56 m² 7 811,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością przedstawiam Państwu nowo powstającą inwestycję położoną niedaleko północnej granicy Rzeszowa. Główne informacje o inwestycji: * zabudowa bliźniacza dwulokalowa * 32.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty

Zwięczyca,Rzeszów

2 100 zł43 m² 48,84 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers z przyjemnością oferuje na wynajem nowoczesne dwupokojowe mieszkanie przy ul. Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty w Rzeszowie. Nieruchomość o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miła

Drabinianka,Rzeszów

637 675 zł55 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Atuty: 3 pokoje 55,45m2 bezpieczny zakup przestrony układ jasne wnętrza wyjątkowy taras 60M2 osiedle Drabinianka miejsce postojowe komórka lokatorska szybki dojazd do centrum ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Budziwój,Rzeszów

619 000 zł68 m² 9 036,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ostatnie na inwestycji parterowe mieszkanie. Lokal o powierzchni ok. 68,5 m2 sprzedawany w stanie deweloperskim. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Strażacka

Drabinianka,Rzeszów

570 000 zł49 m² 11 559,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przedstawiam Państwu na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,31 m . Nieruchomość znajduje się na parterze w segmencie środkowym w zabudowie szeregowej dwulokalowej przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaspisowa

Załęże,Rzeszów

446 336 zł51 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż mieszkanie w zabudowie szeregowej na piętrze z ogródkiem o powierzchni 50,72 m2 przy ulicy Jaspisowej w Rzeszowie. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rocha

Słocina,Rzeszów

477 000 zł66 m² 7 181,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

439 000 zł60 m² 7 294,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 60,18 m2 z balkonem oraz ogródkiem około 65m2 w nowej inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej w Świlczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stączka

Załęże,Rzeszów

468 860 zł48 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W ofercie na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,6 m wraz ogródkiem o powierzchni 29 m zlokalizowane w inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej przy bocznej ul.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij