dowolna

Mieszkania przy lesie Rzeszów - Anonse sprzedaży i wynajmu

376 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

376 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stączka

Załęże,Rzeszów

468 860 zł48 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W ofercie na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,6 m wraz ogródkiem o powierzchni 29 m zlokalizowane w inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej przy bocznej ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Budziwój,Rzeszów

619 000 zł68 m² 9 036,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% pcc, 0% prowizji! Mieszkanie gotowe do odbioru! Na sprzedaż ostatnie wolne mieszkanie na parterze w zabudowie bliźniaczej w inwestycji zlokalizowanej w Rzeszowie przy ulicy Miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Mieszka I,Rzeszów

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent-nieruchomosci do wynajęcia mieszkania przy ul. Witolda 8d. Nieruchomość usytuowana na 12 pietrze w 15 piętrowym bloku. Mieszkanie o powierzchni 37 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pogwizdów Nowy,Rzeszów

599 000 zł71 m² 8 423,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić kolejną odsłonę inwestycji przy ul. Pogwizdowskiej w Rzeszowie - osiedle mieszkań z zabudowie szeregowej, dwulokalowej. Jeżeli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

475 000 zł54 m² 8 865,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 53,58 m2 z ogródkiem o powierzchni około 85 m2 w nowej inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej w Świlczy. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Technologiczna

Dworzysko,Rzeszów

599 000 zł42 m² 14 224,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z zapierającym dech w piersiach widokiem na Rzeszów. Na sprzedaż nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 42,11 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Spacerowa

Zalesie,Rzeszów

890 000 zł137 m² 6 496,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Bezpośrednio od właściciela. Do sprzedaży luksusowy dwupoziomowy apartament o powierzchni 80 m2, z miejscem parkingowym na zewnątrz oraz obszernym garażem na ul Spacerowej na osiedlu Zalesie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

650 000 zł63 m² 10 555,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie z przynależnymi dwoma miejscami postojowymi, o powierzchni 63m2 o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń, wchodzące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaworowa

Kmity,Rzeszów

1 200 zł34 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokoje z oddzielną kuchnią o powierzchni użytkowej 34m2. Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Jaworowej w domu wielorodzinnym. Układ mieszkania: - kuchnia, - pokój, - pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rocha

Słocina,Rzeszów

477 000 zł84 m² 5 700,97 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości Eagles Estate zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkań w nowoczesnym, kameralnym kompleksie zlokalizowanym przy ul. Św. Rocha w Rzeszowie. Inwestycja skierowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Baranówka,Rzeszów

576 000 zł50 m² 11 520 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie, o powierzchni ok. 50 m2, znajdujące się w popularnej części Rzeszowa osiedle Baranówka III. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Śródmieście Północ,Rzeszów

550 000 zł76 m² 7 255,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Stoprocent Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania do remontu, zlokalizowanego w najbardziej prestiżowym punkcie Rzeszowa bezpośrednio na płycie Rynku przy ul. Grunwaldzkiej. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

559 000 zł68 m² 8 206,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie 68,12 m z ogrodem 100 m Nowe, bezpośrednio od dewelopera brak podatku pcc! Gotowe do odbioru na początku II kwartału! Kameralna inwestycja tylko 4 mieszkania Cicha, zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zalesie,Rzeszów

459 000 zł35 m² 13 114,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości, 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Wieniawskiego w Rzeszowie! Mieszkanie w Cichej i spokojnej okolicy znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Budziwój,Rzeszów

492 688 zł59 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować jedno z ostatnich gotowych mieszkań w stanie deweloperskim. Lokal o powierzchni 59,32 m2 znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Budziwój,Rzeszów

499 290 zł59 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować jedno z ostatnich gotowych mieszkań w stanie deweloperskim. Lokal o powierzchni ok. 58,74 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Laurowa

Miłocin,Rzeszów

749 000 zł86 m² 8 720,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny apartamentowiec w Rzeszowie o powierzchni 86 m w stanie deweloperskim. Budynek został zaprojektowany z myślą o komforcie i funkcjonalności, oferując przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Pawła II

Budziwój,Rzeszów

529 000 zł85 m² 6 237,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe w tym roku! Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 84,81 m2 usytuowane na pierwszy piętrze w niskiej zabudowie szeregowej przy ul. Jana Pawła II. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy

Rzeszów,podkarpackie

909 000 zł103 m² 8 813,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka Nieruchomości przedstawia 5 pokojowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 103 m2, wchodzący w skład wyjątkowej inwestycji w standardzie premium. Koncepcja zakłada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Budziwojska

Budziwój,Rzeszów

485 317 zł55 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta bez prowizji i podatku pcc - zakup bezpośrednio od dewelopera! Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,53 m2 z balkonem i miejscem parkingowym zlokalizowane przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Biała,Rzeszów

999 000 zł102 m² 9 786,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Rzeszów / Osiedle Biała Komfortowe mieszkanie w wysokim standardzie w inwestycji "prestiżowe osiedle" przy ul. Karola Wojtyły. Nieruchomości usytuowana na pierwszej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Rzeszów,podkarpackie

367 000 zł34 m² 10 699,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w centrum Rzeszowa. Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,30m2 zlokalizowane w samym centrum Rzeszowa, przy ul. Sienkiewicza 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliwska

Rzeszów,podkarpackie

457 300 zł54 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedsprzedaż nowej inwestycji! Nie czekaj otrzymaj 10 000 tys rabatu od dewelopera na kupno twojego nowego mieszkania! Osiedle Rudzik to kameralna, otoczona zielenią inwestycja, która powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Załęże,Rzeszów

327 114 zł32 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez pcc I prowizji! Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować jasne i ustawne 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i ogródkiem! Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Paderewskiego,Rzeszów

1 900 zł36 m² 52,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 36,12 m2, zlokalizowane na czwartym, najwyższym piętrze bloku, położonego niedaleko Ronda św. Krzyża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pileckich

Słocina,Rzeszów

620 000 zł110 m² 5 610,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Royal Broker prezentuje mieszkanie w stanie deweloperskim w niskiej zabudowie przy ul. Pileckich. Oferta: bez prowizji I bez podatku pcc Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Budziwój,Rzeszów

669 000 zł80 m² 8 362,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 4 pokojowe, pasywne mieszkanie o powierzchni 80 m2 z 35 m poddaszem do adaptacji. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Budziwój,Rzeszów

559 000 zł63 m² 8 873,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe, pasywne mieszkanie o powierzchni 63 m2 z prywatnym ogródkiem. Nieruchomość położona jest w nowopowstającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Budziwój,Rzeszów

669 000 zł80 m² 8 362,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Staroniwa,Rzeszów

2 400 zł36 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje do wynajęcia nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 36 m z przestronnym balkonem 6,10 m , położone na nowoczesnym osiedlu Natura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Nowe Miasto,Rzeszów

1 900 zł31 m² 61,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka 31 m na wynajem - Rzeszów, ul. Hetmańska W ofercie biura do wynajęcia stylowa, nowocześnie urządzona kawalerka o powierzchni 31 m , położona na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Słocina,Rzeszów

1 975 zł42 m² 47,02 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości, wyjątkowa oferta wynajmu mieszkania o powierzchni 42 m2, znajdującego się na pierwszym piętrze w kameralnym bloku przy ul. Karola Karpa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Budziwój,Rzeszów

485 000 zł55 m² 8 894,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkania z rynku pierwotnego gotowe na III/IV kwartał 2025r, brak dodatkowych kosztów takich jak podatek pcc 2% oraz brak wynagrodzenia dla Biura Nieruchomości! Mam przyjemność przedstawić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Staromieście,Rzeszów

534 000 zł62 m² 8 594,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Staroniwa,Rzeszów

699 000 zł73 m² 9 625,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2011

Biuro Doradzamy Nieruchomości przedstawia Państwu pięciopokojowe mieszkanie w Kielanówce o powierzchni 95 m2 (72,62 m2 - powierzchni użytkowej). Nieruchomość mieści się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Raginisa

Rzeszów,podkarpackie

1 900 zł52 m² 36,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajecia w pelni wyposazone mieszkanie [ nr bloku: 31, 1-e pietro, 52m2 ] w nowym bloku [ 13 lat] wybudowanym przy ulicy Raginisa. Mieszkanie sklada sie z dwoch pokoi [ 17m2, 18m2 ],.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Walentego

Matysówka,Rzeszów

427 986 zł55 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję zlokalizowaną kilkanaście minut od centrum Rzeszowa z piękną panoramą na Rzeszów! Przedstawiamy trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Staromieście,Rzeszów

509 000 zł47 m² 10 922,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe mieszkanie na nowym osiedlu. W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości piękne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 46,6 m2 z ogrodem o powierzchni 48 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy

Rzeszów,podkarpackie

1 250 000 zł134 m² 9 315,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka Nieruchomości przedstawia 5 pokojowy, dwupoziomowy - Apartament typu penthouse, o powierzchni 134,19 m2, wchodzący w skład wyjątkowej inwestycji w standardzie premium.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Staromieście,Rzeszów

520 000 zł48 m² 10 813,10 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży komfortowego 3 -pokojowego mieszkania o powierzchni 48,09 m 2 położonego blisko centrum Rzeszowa przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kwiatkowskiego

Drabinianka,Rzeszów

599 000 zł37 m² 16 330,40 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zamieszkaj w sercu Rzeszowa z widokiem na plażę lub Żwirownię. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 36,68 m z balkonem 8 m ,.