dowolna

Mieszkania przy lesie Rzeszów - Anonse sprzedaży i wynajmu

384 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

384 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

599 000 zł94,40 m² 6 345,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Tylko w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Wyjątkowa inwestycja przy ul. Czesława Miłosza na osiedlu Biała w Rzeszowie. Na sprzedaż 4-pokojowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł53,38 m² 10 097,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Nowoczesne Osiedle w sercu dynamicznie rozwijającego się Rzeszowa! Jeśli szukasz inwestycji łączącej wysoką jakość wykonania,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł59,90 m² 9 165,28 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji mieszkań w zabudowie bliźniaczej przy bocznej ul. Słocińskiej. Oferta dotyczy 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 59,90 m2 z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł67 m² 12 522,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Home Space Nieruchomości prezentujemy wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m z imponującym ogrodem o powierzchni aż 222 m , zlokalizowane na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

514 843 zł65,17 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż komfortowe, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,17 m2, usytuowane na 1 piętrze w niskiej zabudowie szeregowej. Inwestycja zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

472 025 zł59,75 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,75 m2, usytuowane na 1 piętrze w niskiej zabudowie szeregowej. Inwestycja zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 000 zł42,15 m² 9 228,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,15 m2 z narożnym ogrodem, w nowej, kameralnej inwestycji przy ul. Myśliwskiej w Rzeszowie w dzielnicy Miłocin. Atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 5-pokojowy

Rzeszów,podkarpackie

859 000 zł102,34 m² 8 393,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka Nieruchomości przedstawia 5 pokojowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 102,34 m2, wchodzący w skład wyjątkowej inwestycji w standardzie premium. Koncepcja zakłada.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 5-pokojowy

Rzeszów,podkarpackie

929 000 zł106,05 m² 8 760,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 5 pokojowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 106,6 m2, wchodzący w skład wyjątkowej inwestycji w standardzie premium.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł62,60 m² 7 587,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Biuro nieruchomości homespace przedstawia Państwu ofertę komfortowego 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 62,6m , położone w świetnie skomunikowanej i atrakcyjnej części Rzeszowa przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w ofercie Stoprocent-nieruchomości do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy Ul. Lwowskiej, wraz z miejscem postojowym w garażu podziemnym. Nieruchomość usytuowana w w na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł56,25 m² 10 115,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne, kameralne osiedle w zielonej i spokojnej części Rzeszowa to idealne miejsce dla osób ceniących komfort, prywatność i wysoką jakość wykonania. Osiedle zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 000 zł54,36 m² 8 443,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie 54.36 m2 z ogrodem 127.85 m2 w świetnej cenie. Inwestycja powstaje na wzniesieniu z malowniczym widokiem na Rzeszów. Jednocześnie oferuje świetne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

402 000 zł41,73 m² 9 633,36 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowe, 2-pokojowe mieszkanie w wyjątkowym, klimatycznym osiedlu na granicy Rzeszowa. Funkcjonalne mieszkanie na pierwszym piętrze o powierzchni 41.73 m2, położone w kolejnym etapie.

Szczegóły ogłoszenia

511 800 zł32 m² 15 993,75 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Sprzedam bez pośredników nowoczesne i kompaktowe w pełni wyposażone 2 pokojowe mieszkanie położone na osiedlu mieszkaniowym Witolda Park przy ulicy Witolda 8D w Rzeszowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 000 zł54,36 m² 8 443,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości Galicja Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 3 pokojowego z dużym 113,79m2 ogrodem. Prezentowane mieszkanie jest mieszkaniem skrajnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł57 m² 9 982,46 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

-sprzedaż bezpośrednio od dewelopera- zapraszamy do zakupu nowoczesnego mieszkania o powierzchni 57,43 m . Apartament zlokalizowany jest na parterze, z przynależnym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł74,30 m² 7 119,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania położonego w Rzeszowie przy ulicy Osmeckiego 31. Oferowane mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku - wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 456 zł50,16 m² 9 498,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

O inwestycji Nowoczesne osiedle mieszkań oraz domów w zabudowie szeregowej położone w jednej z najbardziej prestiżowych części Rzeszowa - Słocina. To kameralna inwestycja stworzona.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł58,20 m² 7 817,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Mieszkanie znajduje się przy ul. Osmeckiego (os. Baranówka), w jednej z najbardziej zielonych i najlepiej skonfigurowanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł58,36 m² 9 407,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości wyjątkowa oferta 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 58,36 m2 położonego na parterze niskiej zabudowy dwulokalowej zlokalizowanej na osiedlu Załęże.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł25,33 m² 12 593,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Estaton prezentujemy Państwu kawalerkę o powierzchni 25,33m2 zlokalizowaną w Kielanówce. Opis budynku: rok budowy: 2024 Ilość pięter: 1/4 Rodzaj ogrzewania: miejskie Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

428 800 zł37,95 m² 11 299,08 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości 'pierwsze Piętro' prezentuje dwupokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość oddana będzie w czerwcu tego roku. Doskonała lokalizacja osiedla umożliwia szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł58,07 m² 11 520,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wyłącznie w ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,07 m2 z ogródkiem przy ul. Myśliwskiej w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 2021.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł57 m² 12 263,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 57 m z dużym ogrodem i dwoma miejscami postojowymi ul. Jana Pawła II Przedstawiamy na sprzedaż komfortowe, narożne mieszkanie o powierzchni 57 m , zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł60,54 m² 11 975,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż jasne, przestronne 3 pokojowe mieszkanie po genaralnym remoncie znajdujące się przy ulicy Żwirki i Wigury na spokojnym i zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł57,74 m² 11 413,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż komfortowe, bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem, zlokalizowane przy ul. Miejskiej w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł61,07 m² 8 170,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

III etap Osiedle Wieniawskiego w sprzedaży. Oferuję mieszkanie bezczynszowe, 4 - pokojowe o powierzchni 61,07 m na 1 piętrze z balkonem. Nowe, kameralne osiedle w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł92,20 m² 5 412,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 62,19 m na 1 piętrze z poddaszem do adaptacji ok. 30 m - razem powierzchnia użytkowa 92,20 m . Nowe, kameralne osiedle 16.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 000 zł42,15 m² 9 228,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 42,15 m z ogrodem ok. 35 m . Mieszkanie dostępne w nowej inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

388 740 zł35,34 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,34 m2, z balkonem, komórką lokatorską oraz garażem podziemnym. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament dwupoziomowy, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

648 000 zł89,95 m² 7 204 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe 3 lub 4 pokojowe mieszkanie o pow. 89,95 m z tarasem dachowy 54,11 m , zlokalizowane w nowym etapie inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej nieopodal ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

528 958 zł64,75 m² 8 169,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

O inwestycji Nowa inwestycja w zabudowie bliźniaczej realizowana w spokojnej części Rzeszowa boczna ul. Słocińskiej. Kameralne osiedle tworzy 5 nowoczesnych budynków, a każdy z nich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 000 zł52,38 m² 9 259,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Inwestycja zaprojektowana została z myślą o osobach szukających komfortowego miejsca do życia z ogródkiem, miejscem parkingowym i nowoczesnym układem wnętrz. Całość utrzymana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

528 978 zł59,90 m² 8 831,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł89,95 m² 6 881,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 89,95 m2 + taras dachowy o pow. ok. 54 m2 w nowym etapie osiedla mieszkań w zab. szeregowej w Malawie (zjazd z ul. Lwowskiej).

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł43,14 m² 11 010,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Są mieszkania, które po prostu są i takie, w których od razu można wyobrazić sobie codzienne życie. To jest właśnie jedno z nich. Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo jasne.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł67 m² 12 522,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Ogłoszenie prywatne - Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 67 m z wyjątkowym ogrodem aż 222 m , położone w Rzeszowie na osiedlu Załęże. Nieruchomość znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł63,65 m² 7 839,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,65 m2 + ogród w nowej inwestycji zlokalizowanej przy ul. Św. Walentego w Rzeszowie. Oferta dotyczy segmentu środkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 973 zł89,14 m² 6 719,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

O inwestycji Zamieszkaj w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Rzeszowa Słocina w otoczeniu zieleni, z bezpośrednim sąsiedztwem lasu. Kameralne budynki, nowoczesna architektura.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

482 000 zł48,07 m² 10 027,04 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości 'pierwsze Piętro' prezentuje trzypokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość już po odbiorze. Doskonała lokalizacja osiedla umożliwia szybki dostęp do m.in: autostrady,.