dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Rzeszów - Oferty sprzedaży i najmu

1 464 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 464 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Henryka Pobożnego

Wilkowyja,Rzeszów

529 000 zł58 m² 9 184,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,6 m z dwoma balkonami, położone na pietrze budynku w kameralnej inwestycji mieszkań w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Złoty Stok

Projektant,Rzeszów

764 000 zł65 m² 11 717,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Na sprzedaż przestronne, w wysokim standardzie wykończenia, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m2 usytuowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łowiecka

Staromieście,Rzeszów

479 000 zł56 m² 8 523,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na kameralnym osiedlu przy Granicy Rzeszowa z Zaczerniem. Inwestycja charakteryzuje się kameralną niską zabudową, ogrodami do mieszkań na parterze oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

449 000 zł54 m² 8 379,99 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić nową inwestycję położoną w bardzo dobrej i szybko rozwijającej się lokalizacji przy ul. Krakowskiej (na granicy Świlczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Budziwojska

Budziwój,Rzeszów

424 776 zł48 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,27 m z balkonem 7,59 m2 - Nowa inwestycja w Rzeszowie przy ul. Budziwojska na malowniczym miejscu. Rozkład mieszkania: salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krakowska

Króla Stanisława Augusta,Rzeszów

3 200 zł58 m² 55,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Krakowskiej w Rzeszowie. Lokal znajduje się na 1. piętrze kameralnego, dwupiętrowego bloku. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Biała,Rzeszów

584 850 zł56 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam III etap inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej dwulokalowej, zlokalizowanych w Rzeszowie przy ul. Sikorskiego. Inwestycja składa się z mieszkań na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marcina

Słocina,Rzeszów

456 456 zł50 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż! Powierzchnia 50,16 m z ogrodem 60 m2. Oferta dotyczy segmentu środkowego. Inwestycja zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Staromieście,Rzeszów

479 000 zł56 m² 8 523,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

585 000 zł51 m² 11 470,60 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 51 m2 zlokalizowane w Rzeszowie - przy ulicy Warszawskiej. Mieszkanie mieści się na 1 piętrze 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Potockiego

Rzeszów,podkarpackie

579 000 zł58 m² 9 921,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż Mieszkanie w cichej i zielonej przestrzeni, zaledwie 10 minut od samego centrum Rzeszowa Przedsprzedaż w najlepszych cenach. 3 pokoje | 58,36 m na parterze prywatny ogród od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marusarzówny

Rzeszów,podkarpackie

2 400 zł47 m² 51,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura onhouse na wynajem wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, usytuowane w bardzo dobrej części Rzeszowa przy ul. Marusarzówny. Nieruchomość ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Miłocin-św. Huberta,Rzeszów

3 200 zł63 m² 50,79 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu przestronnego, nigdy nie zamieszkałego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 63 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Architektów,Rzeszów

740 000 zł68 m² 10 850,40 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Architektów w Rzeszowie - przestronne 3-pokojowe, zlokalizowane na 4 piętrze w bloku z 2015 roku z windą. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klonowa

Tysiąclecia,Rzeszów

629 000 zł54 m² 11 648,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż świeżo po remoncie 3 pokojowe mieszkanie przy ul.Klonowej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 54 m2, usytuowane jest na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym. W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kujawska

Pobitno,Rzeszów

1 990 zł52 m² 38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem 3-pokojowe w Rzeszowie. Powierzchnia: 52,50 m2 | 3 pokoje Na wynajem mieszkanie na osiedlu Pobitno przy ulicy Kujawskiej. Mieszkanie usytuowane jest na 3. piętrze niskiego bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Drabinianka,Rzeszów

615 000 zł56 m² 10 972,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Biuro nieruchomości Golden Door ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,05 m . Mieszkanie zlokalizowane na spokojnym Osiedlu Drabiniaka, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwiatkowskiego

Drabinianka,Rzeszów

689 000 zł46 m² 14 874,80 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż w ofercie Biura Rzeszowskie Nieruchomości, dostępne mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Panorama Kwiatkowskiego w Rzeszowie. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Laurowa

Rzeszów,podkarpackie

637 000 zł58 m² 10 990,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż prezentuję Państwu 3-pokojowe, gotowe do wejścia mieszkanie w cichej i kameralnej okolicy Tyczyna, położone blisko granicy z Rzeszowem. Ta lokalizacja to połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Wilkowyja,Rzeszów

576 270 zł64 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości trzypokojowe mieszkanie z przepięknym widokiem o powierzchni 64,03m z loggią 8,68m , położone na ostatnim piętrze sześciopiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojtyły

Drabinianka,Rzeszów

639 000 zł60 m² 10 591,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Biuro nieruchomości Royal Broker prezentuje na sprzedaż funkcjonalne, pełne światła mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,33 m , położone na 1. piętrze kameralnego, niskiego bloku ( tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prymasa 1000-lecia

Baranówka,Rzeszów

549 336 zł58 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Zapraszam do zapoznania się z trzypokojowym mieszkaniem o powierzchni 58,44 m2, mieszczącego się na parterze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Baranówka,Rzeszów

587 000 zł64 m² 9 171,88 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64 m , położone w zielonej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Rzeszowa Baranówka. Lokal usytuowany jest na ósmym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Baranówka,Rzeszów

574 225 zł56 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości- prezentujemy Państwu nowe, oddane do użytku trzypokojowe mieszkanie o metrażu 55,75m2 z dwiema loggiami mieszczące się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliwska

Miłocin,Rzeszów

429 000 zł51 m² 8 362,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowa inwestyca - nowoczesne 3 pokojowe mieszkania na parterze o powierzchni 51,30 m2 z ogrodami o powierzchni od 33 m2 do nawet 104 m2. Inwestycja zlokalizowana jest na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dworskie Ogrody

Dworzysko,Rzeszów

629 000 zł58 m² 10 833,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,06 m , usytuowane na parterze kameralnego budynku wybudowanego w 2020 roku w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Matysówka,Rzeszów

55 m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu nową inwestycję zlokalizowaną w Rzeszowie na osiedlu Matysówka przy ul. Walentego Inwestycja składa się z mieszkań na parterze oraz piętrze z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Graniczna

Drabinianka,Rzeszów

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio od właściciela! Nowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 45m2, na 1 piętrze bloku z windą (2025) na osiedlu nova graniczna. Mieszkanie jasne, doświetlone z 3 stron (tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieniawskiego

Zalesie,Rzeszów

460 920 zł50 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 50,10 m2 + balkon zlokalizowane w kolejnym etapie osiedla przy ul. Wieniawskiego w Rzeszowie. Atuty: - mieszkanie od południowo-zachodniej strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwisłocze

Nowe Miasto,Rzeszów

3 200 zł58 m² 55,17 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe z klimatyzacją oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym znajdujący się w kompleksie mieszkaniowym "capital Towers" przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Porąbki

Budziwój,Rzeszów

409 000 zł84 m² 4 891,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie z antresolą i balkonem | 4 pokoje | 83,62 m | Budziwój, ul. Porąbki | Rynek pierwotny | Oddanie: i kwartał 2026 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Sikorskiego

Biała,Rzeszów

499 000 zł52 m² 9 526,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 52,38 m2 + ogród w nowej inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul. Sikorskiego w Rzeszowie (tuż obok Lidla). Nowy etap osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rzeszów

Krasne,Rzeszów

397 110 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Bezpośrednio od dewelopera | bez prowizji i pośredników W okazyjnej cenie Przedstawiamy państwu - Nowoczesne, wykończone mieszkanie 37,82 m w spokojnej okolicy tuż przy Rzeszowie. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rzeszów

Krasne,Rzeszów

420 735 zł40 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Obecnie w promocyjnej cenie z dumą przedstawiamy państwu mieszkanie na sprzedaż we wschodniej granicy miejscowości Rzeszów - gmina Krasne. Gotowe do zamieszkania 3 pokoje | wykończone |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Baranówka,Rzeszów

571 000 zł52 m² 11 475,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Biuro Jasłowska Nieruchomości prezentuje 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 52,2 m , zlokalizowane w Rzeszowie na osiedlu Baranówka IV. Mieszkanie posiada funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

648 000 zł90 m² 7 204 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości, ma przyjemność poinformować o rozpoczęciu sprzedaży mieszkań w ostatnim etapie inwestycji, który stanowi zwieńczenie całego projektu. To doskonały moment,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Przybyszówka,Rzeszów

699 000 zł47 m² 14 872,30 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości mamy do zaprezentowania mieszkanie w super lokalizacji przy ul. Krakowskiej w o powierzchni 47m2. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Husarska

Staromieście,Rzeszów

539 000 zł47 m² 11 468,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Good Life Nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 4 7 m , zlokalizowane przy ul. Husarskiej w Rzeszowie, w spokojnej okolicy w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dębicka

Przybyszówka,Rzeszów

666 000 zł56 m² 11 833,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe, umeblowane dwu pokojowe mieszkanie z dużym tarasem, ogrodem - Rzeszów, przybyszówka ul.Dębicka, idealne miejsce dla osób ceniących komfort, przestrzeń i nowoczesny standard. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wilkowyja,Rzeszów

1 950 zł52 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie na wynajem przy ul. Kujawskiej, os.Wilkowyja (boczna Małopolskiej). To komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sportowa

Króla Stanisława Augusta,Rzeszów

599 000 zł65 m² 9 173,05 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Biuro nieruchomości Dobry Adres przedstawia do sprzedaży mieszkanie położone na os. Kr.Augusta - na ul.Sportowej w Rzeszowie. Mieszkanie o pow. 65,30m2 położone jest na 10 piętrze.