dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Rzeszów - Oferty sprzedaży i najmu

1 464 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 464 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rymanowska

Dąbrowskiego,Rzeszów

699 000 zł64 m² 10 837,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż jasne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,5 m , zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Rymanowskiej. Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze w 3-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Pogwizdów Nowy,Rzeszów

469 000 zł49 m² 9 540,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej na północy Rzeszowa w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dukielska

Franciszka Kotuli,Rzeszów

729 000 zł74 m² 9 915,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Dukielskiej w Rzeszowie. Mieszkanie o łącznej powierzchni 87,72 m2, (z czego mieszkanie ma 73,52 M2, a piwnica 14,20 M2) usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Miłocin,Rzeszów

439 000 zł51 m² 8 557,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy nową, wyjątkową inwestycję- osiedle Miłocin przy ul. Myśliwskiej. Inwestycja obejmuje 16 segmentów dwu lokalowych w zabudowie szeregowej. Dostępne są dwa typy mieszkań: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miła

Drabinianka,Rzeszów

469 000 zł47 m² 9 892,43 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia na sprzedaż atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,41 m , położone na 6. piętrze nowoczesnego 8-piętrowego budynku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

585 000 zł55 m² 10 720,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować: mieszkanie 54,57 m z własnym, narożnym ogródkiem o powierzchni aż 134,82m2!. Lokal znajduje się na parterze w niskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starzyńskiego

Baranówka,Rzeszów

575 000 zł58 m² 9 879,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Wyłącznie w Central Office! ***nowa cena na Święta*** Z przyjemnością przedstawiamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie - ul. Starzyńskiego. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dynowska

Projektant,Rzeszów

525 127 zł62 m² 8 402,03 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje na sprzedaż mieszkanie, znajdujące się w cichej i spokojnej oraz urokliwej okolicy w Rzeszowie na ul. Dynowskiej (os. Projektant).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubelska

Rzeszów,podkarpackie

2 800 zł47 m² 59,57 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie 47 m Rzeszów, ul. Lubelska Mam do zaoferowania nowoczesne, komfortowo wykończone mieszkanie o powierzchni 47 m , znajdujące się na 7. piętrze nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kingi

Wilkowyja,Rzeszów

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu mieszkania w Rzeszowa przy ul. św Kingi. Nieruchomość ma powierzchnię 60 m 2 i znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konopnickiej

Tysiąclecia,Rzeszów

530 000 zł57 m² 9 249,56 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,30 m , usytuowane na 10. piętrze wysokiego bloku z windą, wybudowanego w 1973 roku. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budziwojska

Rzeszów,podkarpackie

444 278 zł48 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Good Life Nieruchomości przedstawia wyjątkową ofertę mieszkań na sprzedaż w zabudowie szeregowej wielolokalowej , położonych w cichej i spokojnej okolicy przy ulicy Budziwojskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

518 415 zł55 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić: nowa inwestycja na mapie Rzeszowa! Mieszkanie o powierzchni 54,57m2 z prywatną loggią znajduje się na ostatnim poziomie ośmio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grunwaldzka

Śródmieście Północ,Rzeszów

1 370 000 zł188 m² 7 287 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy Rzeszów, ul. Grunwaldzka Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 80 m , położone w ponad 100-letniej, zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marszałkowska

Tysiąclecia,Rzeszów

589 000 zł54 m² 10 968,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Marszałkowskiej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 53,7 m2, usytuowane jest na 3 piętrze w niskim bloku. W jego skład wchodzą: 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Sikorskiego

Sikorskiego,Rzeszów

2 600 zł102 m² 25,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem - 3 pokoje plus garderoba, 102 m , ul. Sikorskiego Na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 102 m , zlokalizowane w budynku wolnostojącym przy głównej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Projektant,Rzeszów

764 000 zł65 m² 11 735,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Na sprzedaż przestronne, w wysokim standardzie wykończenia, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m2 usytuowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Załęże,Rzeszów

599 000 zł58 m² 10 263,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Parterowe mieszkanie narożne z ogródkiem | Rzeszów - Załęże Wygoda, prywatność i zieleń blisko rozwiniętej infrastruktury. Przedstawiamy atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

585 000 zł50 m² 11 584,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,5 m2, zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Warszawskiej. Mieszkanie mieści się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Miłocin,Rzeszów

512 473 zł65 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,87 m usytuowane na 1 piętrze niskiej zabudowy szeregowej w Rzeszowie przy ul. Myśliwskiej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gromskiego

Staromieście,Rzeszów

730 000 zł71 m² 10 284,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3 pokoje | 70,98 m2 | ul. Gromskiego | Rzeszów Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 70,98 m2. Znajduje się na trzecim piętrze w 23-piętrowym budynku, który został oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Śródmieście,Rzeszów

459 000 zł51 m² 9 035,43 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Biuro nieruchomości Dream House Brokers oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,80 m położone przy ul. Dąbrowskiego w Rzeszowie, usytuowane na 9. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Tysiąclecia,Rzeszów

419 000 zł54 m² 7 759,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2, usytuowane na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym w Rzeszowie przy ul. Henryka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podwisłocze

Nowe Miasto,Rzeszów

450 000 zł54 m² 8 395,52 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Twój Agent Nieruchomości przedstawia państwu na sprzedaż 3-pok atrakcyjne, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,60m2 położone w samym sercu Rzeszowa w dzielnicy Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miejska

Rzeszów,podkarpackie

839 000 zł131 m² 6 397 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szukasz przestronnego, zadbanego mieszkania z działką? Ta oferta może Cię zainteresować. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o łącznej powierzchni 131,16 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

510 000 zł58 m² 8 717,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż mieszkanie 58,5 m Rzeszów, ul. Osmeckiego Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,5 m , zlokalizowane na parterze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliwska

Rzeszów,podkarpackie

639 000 zł54 m² 11 833,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe, stylowo wykończone mieszkanie 54 m z ogrodem parter, gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż wyjątkowe, nowe mieszkanie o powierzchni 54 m , oddane do użytku w 2026 roku. Lokal nigdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty

Zawiszy,Rzeszów

999 000 zł72 m² 13 875 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości ekskluzywne, przestronne, 3-pokojkowe mieszkanie premium o powierzchni 72 m z panoramicznym widokiem, zlokalizowane na 16 piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miłosza

Biała,Rzeszów

499 000 zł63 m² 7 859,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tylko w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,49 m z prywatnym ogrodem o powierzchni ok. 33 m i 2 miejscami postojowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Architektów

Architektów,Rzeszów

678 000 zł78 m² 8 692,31 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

W ofercie biura Estaton prezentujemy nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 78 m , zlokalizowane w przy ul. Architektów w Rzeszowie Nowoczesny, zadbany blok z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Solińska

Słoneczny Stok,Rzeszów

3 800 zł84 m² 45,28 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić nowo wykończony apartament dostępny wyłącznie w biurze Reformacka Nieruchomości. Przestronne trzy pokoje + salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hetmańska

Generała Grota Roweckiego,Rzeszów

2 150 zł39 m² 55,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia - centrum Rzeszowa / 38,85 m2 / 3 pokoje / ul. Hetmańska! Biuro Res Nieruchomości oferuje na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zwięczyca,Rzeszów

420 378 zł50 m² 8 359,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 50,29 m , położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Projektant,Rzeszów

519 000 zł55 m² 9 373,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Nowosądeckiej - Osiedle Projektant Opis budynku: rok budowy: 2025 Ilość pięter: 2/4 Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Miłocin,Rzeszów

491 114 zł58 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,12 m usytuowane na parterze niskiej zabudowy szeregowej w Rzeszowie przy ul. Myśliwskiej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kingi

Wilkowyja,Rzeszów

649 000 zł63 m² 10 382,30 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Tylko w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości! Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,51 m z prywatnym ogrodem, położone na parterze w 8-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Graniczna

Drabinianka,Rzeszów

3 000 zł53 m² 56,56 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu trzy pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 53 m2 usytuowane na 13 piętrze niskiego z windą, wybudowanego w 2023 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Sikorskiego

Biała,Rzeszów

533 252 zł46 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie w świetnej lokalizacji południowa część Rzeszowa Biuro joker house nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Miłocin,Rzeszów

569 000 zł57 m² 9 951,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje ostatnie 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem w zabudowie szeregowej o powierzchni 57,18m2 zlokalizowane przy ul. Pogwizdowskiej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hanasiewicza

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł59 m² 8 457,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 59 m , położone na 1. piętrze w zadbanym budynku przy ulicy Hanasiewicza. Do lokalu przynależy piwnica, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Pogwizdów Nowy,Rzeszów

469 000 zł50 m² 9 467,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nowoczesne mieszkanie na sprzedaż z tarasem i prywatnym ogródkiem, w dobrze skomunikowanej lokalizacji Rzeszowa przy ul.