dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Rzeszów - Oferty sprzedaży i najmu

1 464 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 464 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliwska

Pogwizdów Nowy,Rzeszów

464 505 zł54 m² 8 651,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować kolejny już II etap inwestycji w spokojnej i szybko rozwijającej się części Rzeszowa, przy ul. Myśliwskiej w Północnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Potockiego

Załęże,Rzeszów

599 000 zł58 m² 10 263,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie wśród zieleni, 10 minut od centrum! Przedsprzedaż - złap najlepszą cenę zanim inni się dowiedzą! Marzysz o mieszkaniu blisko natury, ale nie chcesz rezygnować z wygód miasta? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Budziwój,Rzeszów

625 000 zł55 m² 11 363,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomości Dream House Brokers oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55 m , zlokalizowane na parterze nowoczesnego osiedla przy ul. Pogodne Wzgórze w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kwiatkowskiego

Drabinianka,Rzeszów

2 800 zł54 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe 2025,luksusowe ,klimatyzacja z pieknym widokiem na zalew Zwirownia,os Panorama Kwiatkowskiego. pietro 4. Sklada sie; salon z aneksem kuch,dwie sypialnie, lazienka,osobne wc, hol,garderoba,duzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Rzeszów,podkarpackie

585 000 zł47 m² 12 553,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 46,60 zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Dąbrowskiego. Mieszkanie mieści się na 1 piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boruty-Spiechowicza

Generała Władysława Andersa,Rzeszów

538 000 zł45 m² 11 995,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Spiechowicza w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 44,85 m2, usytuowane jest na wyższym parterze w niskim bloku. W jego skład wchodzą: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Walentego

Słocina,Rzeszów

406 038 zł55 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania parterowego z dużym ogródkiem, położonego w widokowej, spokojnej i cenionej części Rzeszowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Sikorskiego

Drabinianka,Rzeszów

584 850 zł56 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie Z ogródkiem - południowa ekspozycja Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem, położone na parterze w kameralnej zabudowie. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krakowska

Przybyszówka,Rzeszów

512 000 zł54 m² 9 555,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję zlokalizowaną przy ul. Krakowskiej. Osiedle składa się z budynków w zabudowie szeregowej, oferujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Twardowskiego

Rzeszów,podkarpackie

2 000 zł62 m² 32,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62 m , zlokalizowane na parterze przy ul. Twardowskiego. Lokal posiada bardzo praktyczny rozkład pomieszczeń, który zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wieniawskiego

Słocina,Rzeszów

489 000 zł53 m² 9 205,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja - 3-pokojowe mieszkanie Z ogródkiem na osiedlu słocina, ul. Wieniawskiego - rzeszów Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Budziwój,Rzeszów

455 000 zł63 m² 7 257,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję 30 mieszkań w zabudowie szeregowej w spokojnej i zielonej części Rzeszowa przy ul. Budziwojskiej. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Przybyszówka,Rzeszów

655 907 zł79 m² 8 266 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 79,35 m z tarasem. Mieszkanie znajduję się w przy ul. Dębickiej (adm. Nosówka). Lokalizacja zapewnia doskonały dojazd do centrum oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prymasa 1000-lecia

Baranówka,Rzeszów

680 000 zł65 m² 10 461,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na spokojnym i zielonym osiedlu Baranówka w Rzeszowie. Lokal znajduje się na trzecim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podkarpacka

Rzeszów,podkarpackie

549 000 zł62 m² 8 846,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,05m2 z przestronnym 30m2 tarasem na dachu zlokalizowane na kameralnym osiedlu w Boguchwale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Langiewicza

Pułaskiego,Rzeszów

720 000 zł64 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W ofercie Biura Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiamy piękne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m , usytuowane na 9. piętrze w bloku przy ulicy Langiewicza. Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurpiowska

Pobitno,Rzeszów

485 000 zł53 m² 9 123,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,16 m usytuowane na 3. piętrze niskiego, 4-piętrowego bloku. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Nowe Miasto,Rzeszów

569 000 zł51 m² 11 245,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,6 m2 usytuowane na wysokim parterze niskiego 4- piętrowego bloku. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krakowska

Przybyszówka,Rzeszów

517 000 zł60 m² 8 616,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie ok. 60 m | Rzeszów, ul. Krakowska Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni około 60 m , położone na 2. piętrze w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krakowska

Przybyszówka,Rzeszów

449 000 zł54 m² 8 378,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Rzeszów

510 000 zł59 m² 8 660,21 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowa okazja w centrum Rzeszowa - wyłączność sprzedaży w naszym biurze! Lokalizacja: ul. Marszałkowska, śródmieście Rzeszów w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Rzeszów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

509 000 zł55 m² 9 327,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić kolejną odsłonę inwestycji w okolicy ul. Lwowskiej w Rzeszowie - osiedle mieszkań z zabudowie szeregowej, dwulokalowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Walentego

Matysówka,Rzeszów

406 038 zł55 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia: mieszkanie na parterze, w zabudowie szeregowej, w wyjątkowej okolicy z widokiem na panoramę Rzeszowa. Oferta dotyczy stanu deweloperskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Potockiego

Załęże,Rzeszów

549 000 zł58 m² 9 407,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pola

Dąbrowskiego,Rzeszów

480 000 zł56 m² 8 618 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie na sprzedaż tylko 2 minuty od Politechniki Rzeszowskiej - świetna lokalizacja! - rezerwacja - Biuro nieruchomości dk Brokers prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szopena

Śródmieście,Rzeszów

4 900 zł76 m² 64,47 zł/m²

 

Piętro:11/41

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia zupełnie nowe - pięknie urządzone 3 pokojowe mieszkanie, położone na 11 piętrze w kompleksie mieszkaniowym olszynki park w Rzeszowie. Budynek: inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

669 000 zł58 m² 11 520,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wyłącznie w ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,07 m2 z ogródkiem przy ul. Myśliwskiej w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 2021.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliwska

Pogwizdów Nowy,Rzeszów

419 000 zł51 m² 8 167,64 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowski Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nową inwestycje mieszkań w zabudowie szeregowej w północno-zachodniej części Rzeszowa. Niniejsza oferta dotyczy mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Husarska

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł56 m² 8 910,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

G ood Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Husarskiej w Rzeszowie. Nieruchomość o powierzchni 56m2 znajduje się na 1 piętrze 4 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Henryka Pobożnego

Wilkowyja,Rzeszów

509 000 zł52 m² 9 845,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 51,7 m z ogródkiem, położone na parterze w kameralnej inwestycji mieszkań w zabudowie bliźniaczej w dzielnicy Pobitno / Wilkowyja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Sikorskiego

Biała,Rzeszów

490 000 zł67 m² 7 270,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na sprzedaż - parter, 67,4 m z ogródkiem Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania w ramach III etapu inwestycji przy ul. Kościuszki w Tyczynie. To wyjątkowa propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Graniczna

Nowe Miasto,Rzeszów

549 000 zł63 m² 8 686,71 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Granicznej na osiedlu Nowe Miasto. Bardzo blisko centrum, idealne pod inwestycje z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Rzeszów

510 000 zł59 m² 8 660,21 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Walentego

Słocina,Rzeszów

499 000 zł67 m² 7 499,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania z ogrodem lub poddaszem | 2 miejsca postojowe | Spokojna okolica - Rzeszów, ul. Walentego Na sprzedaż nowa, kameralna inwestycja w zabudowie szeregowej, zlokalizowana przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Zalesie,Rzeszów

681 156 zł63 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Rzeszowskie-nieruchomości zapraszają do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 63,95 m , zlokalizowanego w bardzo atrakcyjnej okolicy przy ul. Strażackiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krośnieńska

Rzeszów,podkarpackie

609 000 zł67 m² 9 089,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,80 m , usytuowane na 2. piętrze niskiego bloku bez windy, zlokalizowanego przy ul. Krośnieńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pogwizdowska

Rzeszów,podkarpackie

3 500 zł73 m² 47,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia mieszkanie w zabudowie szeregowej o pow. 73 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w Rzeszowie przy ul. Pogwizdowskiej. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lwowska

Krasne,Rzeszów

439 000 zł53 m² 8 220,97 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie-Nieruchomości prezentuje bezczynszowy lokal na parterze w kameralnej zabudowie szeregowej krasne/rzeszów. Idealne połączenie miejskiej wygody z prywatną strefą zieleni. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konopnickiej

Rzeszów,podkarpackie

530 000 zł57 m² 9 298,25 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57.3 m2 zlokalizowane przy osiedlu Marii Konopnickiej w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 1973 Ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Porąbki

Budziwój,Rzeszów

409 000 zł84 m² 4 891,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ostatnie mieszkanie z antresolą i balkonem | 4 pokoje | 83,62 m | Budziwój, ul. Porąbki | Rynek pierwotny | Oddanie: II kwartał 2026 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubelska

Staromieście,Rzeszów

585 000 zł64 m² 9 140,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64 m2, położone na wysokim parterze przy ul. Lubelskiej. Lokal jest jasny i słoneczny, z bardzo dobrym, przemyślanym układem.